HUMOR-SATIRA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Grand hotel Nevada (obálka Josef Čapek)
František Langer
Brožovaná s původní obálkou v průhledném obalu, stran 81, rozměry: 14 x 22 cm.
Stav velmi dobrý.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Caesar (Voskovec, Werich, Ježek) - obálka František Zelenka
Voskovec, Werich, Ježek
Brožovaná, rozměry: 14 x 19 cm, 88 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a v dolní části mírně natržená, hřbet je se ztrátou.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Z doby „Strany mírného pokroku v mezích zákona“
Jaroslav Hašek
Ilustroval Karel Vaca. Vydalo nakl Mladá fronta, Praha 1956 v edici Úsměvy sv. 21. Původní celoplátě..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Mládí v hajzlu 1 - Mladík v odboji
C. D. Payne
Jota, Brno 2009. Dotisk 2. vyd.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Cimrman v říši hudby
Z. Svěrák, L. Smoljak a kol.
Supraphon, Praha 1971. Původní brož, 73 stran.
Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Doktore, bacha na ženský!
Patrick Taylor
Vydalo nakl. Leda, Voznice 2021. Vydání druhé. Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, 480 stran.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Školák Kája Mařík I.-III. (3 díly ze 7.)
F. Háj
Pevné vazby s obálkami, stran 224, 260 a 384. Vydání první, rozměry: 17 x 24,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka 2. dílu je v horní části lehce natržená.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Svatební píseň - Román - 1. díl (apart)
Jacques Chardonne
Vydal Rudolf Škeřík, Praha 1922. Edice Symposion, svazek 6. Původní celoplátěná vazba + ochranné pouzdro.
Ochranné pouzdro odřené. Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Kreatury nové Evropy 1945 (karikatury H. Bohman)
H. Bohman
12 volných listů, uloženo v originální obálce, rozměry: 25,5 x 35 cm
Stav velmi dobrý, pouze obálka je lehce odření a potrhaná.
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Příspěvky k poznání nové komoedie attické...
Antonín Kolář
... zvláště Menandrovy. ČAVU, Praha 1923. Rozpravy České akademie věd a umění, třída III., číslo 54...
 
200Kč
Bez daně: 200Kč
Domácí zubař a další úžasné vynálezy
Andy Riley
Paseka - Praha, Litomyšl 2010. Původní pevná vazba, rozměry: 16 x 19 cm, cca 100 stran.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vratné lahve (DVD)
Zdeněk Svěrák
DVD. ..
Stav perfektní.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Z českých mlýnů, díl VI.
Karel Tůma
Pevná vazba, rozměry: 14,5 x 19 cm, 287 stran.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, na deskách je v horní části skvrnka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Jidiš pro radost (Židé, anekdoty)
Leo Rosten
Academia, Praha 1998. 1. vyd. Brožovaná, rozměry: 12 x 20 cm, 164 stran.
Velmi dobrý stav. Na titulní straně je napsáno věnování pův. majiteli.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021