HUMOR-SATIRA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Československý spisovatel, Praha 1957. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, 8°, 350 stran, první vydání.
Přebal odřený, zašpiněný a po okrajích natržený. Stav dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydalo nakladatelství Albatros, Praha 2002. Vydání první, stran 148. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Konvolut čísel. Vše svázané i s obálkami do dobové poloplátěné vazby, formát A4, 4°.
Velmi dobrý ..
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Vydala Církev československá husitská, Praha 2000. Edice Blahoslav. Původní brož, 202 stran, vydání ..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Přeložil O. F. Babler. Živá díla minulosti, svazek 68. Vydal Odeon, Praha 1973. Původní celoplátěná vazba s obálkou, 267 stran, rozměr: A5
Dobrý stav, obálka odřená a potrhaná (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Exilové vydání! Magazín, Curych 1981. Edice 5 podob humoru a napětí. Původní brož, 152 stran, menší ..
Velmi dobrý stav (viz foto)!
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1988. Obálka, vazba a grafická úprava J. Rathouský. Třetí vydání, stran 274. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Přebal mírně odřený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Ikar, Praha 2016. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 15,5 x 21 cm, vyd. první, 117 stran.
Pěkný stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1974. Vydání první, stran 200. Původní brož, měkká vazba.
Desky odřeny a zašpiněny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, 1926. Pololátková převazba, 12°, 93 stran. Dobrý stav (viz foto)!
..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1983. Graficky upravil Milan Grygar. Původní celoplátěná vazba s přebalem. První vydání, 157 stran.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Šesté číslo, ročník I. Prosinec 1979. Vydala Konfrontace, Curych, 1979 - exilové vydání! Původní bro..
Lehce odřeno (viz foto), dobrý stav!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 10,5 x 19 cm, 96 stran
Stav pěkný
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Adolf Synek, Praha 1929. Brožovaná, rozměry: 13 x 19,5 cm, stran 206.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené a mírně otřepené. Na titulním listu je signaturní razítko. Některé složky jsou uvolněné.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Taran, Bratislava 1981.
Uvnitř dobrý stav, přebal potrhaný, odřený a zašpiněný.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Hostina u Trimalchiona latinsky Cena Trimalchionis je nejrozsáhlejší zachovaná a patrně nejznámější ..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Zobrazeny položky 385 až 400 z 1512 (95 stránek)
Zákazníci sk




![Román o Lišákovi [Živá díla minulosti, sv. 68; francouzský středověký epos] Román o Lišákovi [Živá díla minulosti, sv. 68; francouzský středověký epos]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/744071-roman-o-lisakovi-ziva-dil-17476688541-1024x1024.jpg)
![Vagon strachu... A na hrušce sedí diktátor (edice: 5 podob humoru a napětí) [divadelní hra, drama, exilové vydání] Vagon strachu... A na hrušce sedí diktátor (edice: 5 podob humoru a napětí) [divadelní hra, drama, exilové vydání]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_162718_1-1024x1024.jpg)



![Kytička anekdot ze života slavných lidí I (edice: Knihovna humoru, sv. 2) [anekdoty, vtipy, mj. Karel Havlíček Borovský, E. Manet, J. Vrchlický] Kytička anekdot ze života slavných lidí I (edice: Knihovna humoru, sv. 2) [anekdoty, vtipy, mj. Karel Havlíček Borovský, E. Manet, J. Vrchlický]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_427268_1-1024x1024.jpg)




![Hostina u Trimalchiona (edice: Světová četba, sv. 208) [satirický román, Římská říše; Satirikon] Hostina u Trimalchiona (edice: Světová četba, sv. 208) [satirický román, Římská říše; Satirikon]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_430229_1-1024x1024.jpg)