HUMOR-SATIRA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Měkká vazba. První vydání, stran 118. Rozměry: 14x 20 cm.
Stav horší, lehce odřená obálka. Hřbet je potrhaný se ztrátou. Knižní blok je uvolněný z obálky, volnější vazba. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Překlad: Tamara Váńová
Vydalo: nakl. Jota, Brno 1995
222 stran
Stav: výborný, brož. vydání
..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Družstevní práce, Praha 1931. Nesmrtelní, sv. XII. Celoplátěná vazba, stran 674, vydání druhé, rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Odeon, Praha 1985.
Výborný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Dvojlist, rozměry: 27,5 x 39 cm, strany 4
Stav velmi dobrý. Časopis je z boku lehce otřepený
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Academia, Praha 1998. 1. vyd. Rozměry: 13 x 21 cm, 164 stran, pevná vazba s obálkou.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, nakl. Lidová knihtiskárna A. Němec 1929-1930
Stav: výborný, pevná vazba (převazba)
5 000Kč
Bez daně: 5 000Kč
Bez daně: 5 000Kč
Vyšehrad Praha 1952.
Uvnitř velmi dobrý stav, přebal lehce natržený a zašpiněný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
J. Otto, Praha, nedatováno. Ottova Laciná knihovna národní, sv. 225. Poloplátěná převazba; 17 x 11 c..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Dvojlist, rozměry: 27,5 x 39 cm, strany 4
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 15,5 x 21 cm, 42 stran + obrazová příloha.
Stav dobrý, obálka je otřepená, knižní blok uvolněný z obálky. Uvnitř je stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Ostrava, nakl. Bookmedia 2017, s. 200.
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brodway Books, 2008.
Uvnitř dobrý stav, odřená obálka, lehce opotřebeno používáním.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakl. Argo, Praha 2012. Vydání první, stran 285, rozměry: 15 x 21 cm. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vzpomínky na přátelství s Betty MacDonaldovou a její rodinou. LIKA KLUB, Praha 1999. Původní vazba s..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Dvojlist, rozměry: 27,5 x 39 cm, strany 4
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 385 až 400 z 1518 (95 stránek)
Zákazníci sk







![Kopřivy, list satirický, ročník 1929-1930 (s obálkami, komplet 1-52) [časopis, humor] Kopřivy, list satirický, ročník 1929-1930 (s obálkami, komplet 1-52) [časopis, humor]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2020-02-26-14-42-39-01-1024x1024.jpg)







