HUMOR-SATIRA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Melantrich, Praha 1976. Původní brož, 8°, 129 stran.
Dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Konvolut: 1/ J. Svoboda: Z bojův o vykořenění lidské bídy. Několik kapitol z většího spisu J. Svobod..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Přehnuté složky, každé číslo 12 stran, rozměry: 23 x 31 cm.
Stav velmi dobrý. Obálka 1. čísla je mírně ušpiněná
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Praha, Nakladatelství knih Karla Viky, s. 200.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1987. Vydání první, stran 142. Původní pevná vazba s přebalem.
Přebal mírně zašpiněný. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Družstevní práce, Praha 1937. Slunovrat, sv. XXII. Úprava Ladislav Sutnar! Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 69 stran.
Přebal nepatrně odřený a ve hřbetě natržený, volné stránky. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Svoboda, Praha 1952.
Dobrý stav, obal lehce odřený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná s původní obálkou, 82 stran. Rozměry: 15 x 22 cm.
Stav velmi dobrý.
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Měkká vazba, rozměry: 12.5 x 17 cm, 117 stran. Vydání I.
Velmi dobrý stav, obálka i hřbet jsou lehce odřené
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Ve výpravně. Jos. R. Vilímek, Praha 1926 - edice Vilímkova humoristická knihovna. Původní zdobená a ..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehnuté složky, každé číslo 12 stran, rozměry: 23 x 31 cm.
Stav velmi dobrý.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Praha, J. R. Vilímek, s. 72.
Vevázána původní obálka (lehce seříznuta za účelem vazby - viz foto). Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nákl. Záře, Praha 1897. Měkká vazba, rozměry: 9,5 x 15 cm, stran 38
Velmi dobrý stav, obálka chybí,
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 12 x 16 cm; 29 stran.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1982. Vydání první, stran 162. Původní brož, měkká vazba.
Stránky mírně zažloutlé, očteno. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakl. Levné knihy KMa a Volvox Globator, Praha 2001. Vydání první, stran 102. Původní brož, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zobrazeny položky 225 až 240 z 1512 (95 stránek)
Zákazníci sk

![Návštěva cirkusu (edice: Humor do kapsy, sv. 11) [povídky, Semafor ,Miloslav Šimek, Jiří Grossmann, mj. Volba miss, Výchovný koncert, Květinářka, Radost ze života] Návštěva cirkusu (edice: Humor do kapsy, sv. 11) [povídky, Semafor ,Miloslav Šimek, Jiří Grossmann, mj. Volba miss, Výchovný koncert, Květinářka, Radost ze života]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_423899_1-1024x1024.jpg)



![Co jsme to tátovi provedli [ilustrace Petr Poš] Co jsme to tátovi provedli [ilustrace Petr Poš]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/720824-co-jsme-to-tatovi-provedl-17206378491-1024x1024.jpg)










