HUMOR-SATIRA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakl. Odeon, Praha 1969. Brožovaná s přebalem, 210 stran, první vydání, rozměr: 12 x 17 cm
Stav velmi dobrý, lehce odřený a mírně ušpiněný přebal.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vyšlo jako 4. svazek knihovny Našich Novin, deníku čs. vojska ve Velké Británii. Tištěno v Londýně, ..
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Vydal Melantrich, Praha 1990. 1. vyd.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Praha 1932, s. 73.
Obálka lehce zašpiněná a nepatrně pomačkaná na okrajích. Slušný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 1998. Edice Knihovna XX. Vydání sedmnácté, v Knižním klubu první, stran 176. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
International Book Service Ltd., Montreal 1952. Dotisk z roku 1983. Brožovaní, stran 184 a 187. ROzměry: 12,5 x 199 cm.
Velmi dobrý stav.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 14,5 x 19 cm, 267 stran.
Stav dobrý, desky jsou lehce odřené a mírně ušpiněné, volnější vazba.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Pevná vazba se zlacením na hřbetu, strany nečíslované, rozměry: 19,5 x 26 cm.
Stav velmi dobrý. Desky jsou lehce zažloutlé a ušpiněné.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Můadá fronta, Praha 1941. Celoplátěná vazba s obálkou, stran 144, rozměr: 12,5 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlá obálka
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
S 19 ilustracemi a barevným obrazem na přední desce od Aloise Moravce. Upravil Ladislav Sutnar!
..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Pevná vazba, rozměry: 17 x 25 cm, stran 383, vyd. první
Výborný stav, autorské věnování s podpisem
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, SNKLU 1963, s. 71.
V dobrém stavu, knižní blok je lehce odlepen od obálky.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Pevná vazba, stran 128, rozměry: 13 x 21 cm.
Pěkný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
DVD.
..
Stav perfektní.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Poloplátěná vazba, rozměry: 15 x 20 cm, 284 stran.
Stav velmi dobrý, desky jsou zažloutlé, přední část desek se uvolňuje od vazby. Kniha je lehce zkosená.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 21,5 cm, 46 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou odřené, obálka potrhaná a ze spodní části podlepovaná.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Zobrazeny položky 225 až 240 z 1512 (95 stránek)
Zákazníci sk



![Besídka bývalých žáků zvláštní školy [Šimek a Grossmann - povídky] Besídka bývalých žáků zvláštní školy [Šimek a Grossmann - povídky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/739657-besidka-byvalych-zaku-zvl-17425004751-1024x1024.jpg)
![Malý Bibi, královská opička (edice: Cassiova edice, sv. 4) [pohádky, poezie, ilustrace O. Kudrnáč] Malý Bibi, královská opička (edice: Cassiova edice, sv. 4) [pohádky, poezie, ilustrace O. Kudrnáč]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_123034_1-1024x1024.jpg)







![Velký Burundun Burunda zemřel (edice: Soudobá světová próza) [novela, satira; obálka Zbyněk Sekal] Velký Burundun Burunda zemřel (edice: Soudobá světová próza) [novela, satira; obálka Zbyněk Sekal]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_128991_1-1024x1024.jpg)



 Zježení, satiry [obálka Ivo Haussmann; poezie](edice Mladí autoři, sv. 9)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/535560-zjezeni-obalka-ivo-haussm-15332113091-1024x1024.jpg)