HUMOR-SATIRA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Život s jezevčíkem (povídka, humor, pes)
Miroslava Moučková
Praha, Daryl 1993, s. 113.
Velmi dobrý stav
50Kč
Bez daně: 50Kč
Scherzo capriccioso. Veselý sen o Dvořákovi
Josef Škvorecký
Odeon, Praha 1991.
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zabitý (Olga Scheinpflugová)
Olga Scheinpflugová
Brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, 60 stran.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlá obálka
600Kč
Bez daně: 600Kč
Císař Vilém v americké karikatuře (Císař Vilém II., Německo, karikatura, první světová válka)
Em. Šolc, Praha 1919. Poloplátěná slepá převazba; 24 x 17,5 cm; 46 stran + množství reprodukcí. Pěkn..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Sršatec, ročník I., číslo 26/1921. Satirický týdenník (časopis, noviny)
kolektiv autorů
Dvojlist, rozměry: 27,5 x 39 cm, strany 4
Stav velmi dobrý. Časopis je lehce zažloutlý, u hřbetu jsou dírky
150Kč
Bez daně: 150Kč
Schůzky se zvířaty
Gerald Durrell
Vydalo nakladatelství BB/art, Praha 1995. Vydání první, stran 148. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Stávka mládenců (povídky, humor)
Josef Skružný
Praha, Jos. R. Vilímek 1933, s. 167.
V dobrém stavu, desky jsou lehce odřené
60Kč
Bez daně: 60Kč
Mezerovitý plod
Veronika Šikulová
Pevná vazba, stran 204, rozměry: 12 x 18 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kocourkov. Z historie staroslavného města (příběh; ilustrace Artuš Scheiner)
Adolf Wenig
Nakreslil Artuš Scheiner. III. vydání, F. Topič, Praha, nedatováno, 65 stran. Původní poloplátěná vazba.
Desky v rozích a po okrajích odřeny, vazba ve hřbetě mírně uvolněna. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bylo nás pět (edice: Světová četba, sv. 194) (dětská literatura)
Karel Poláček
Vydalo Státni nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1958. Světová četba, sv. 194. Stran 230. Původní měkká vazba s přebalem, vydání šesté. Rozměry: 12 x 17 cm.
V dobrém stavu. Obálka je odřená a hřbet je natržený.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Poutníkův deník
Jerome Klapka Jerome
Garamond, Praha 1999.
Přebal lehce zašpiněný, se stopou po polití. Uvnitř velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Sršatec, ročník IV., číslo 4/1923. Satirický týdenník (časopis, noviny)
kolektiv autorů
Dvojlist, rozměry: 27,5 x 39 cm, strany 4
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Důmyslný rytíř Don Quijote de la Mancha, část II.
Miquel de Cervantes Saavedra
Nakl. Rulodf Kmoch, 1947. Slavné romány, sv. 12. Celoplátěná vazba, stran 445, vydání druhé, rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Kopyto, Mňouk a keltští duchové
Miloslav Švandrlík
Vydalo nakladatelství Madagaskar, Jihlava 2002. Vydání první, stran 111. Původní pevná vazba.
Stav perfektní.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Kde zrají pomeranče. Humoristické popsání cesty manželů Nikolaje Ivanoviče a Glafiry Semenovny Ivanových do Monte Carla a Itálie (humor, román)
N. A. Lejkin
Humoristické popsání cesty manželů Nikolaje Ivanoviče a Glafiry Semenovny Ivanových do Monte Carla a..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021