HUMOR-SATIRA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Euromedia Group - Knižní klub a nakladatelství Baronet, Praha 2002. Vydání první, stran 640. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Původní brož, 8°, 54 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydalo nakladatelství Hynek, Praha, 1997. Vydání v tomto souboru první. Původní brož, rozměr: 11 x 18 cm, 233 stran.
Vazba ve hřbetě rozlepena. Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
K vydání připravil a úvod napsal Josef Hrabák. Matice česká * Orbis, Praha 1947. Památky staré liter..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Dvojlist, rozměry: 27,5 x 39 cm, strany 4
Stav velmi dobrý. Malé hnědé skvrnky
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakl. Český spisovatel, edice Humoru a satiry, svazek desátý, Praha, 1964. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 207 stran, rozměr: 13,5 x 20,5 cm.
Přebal odřený a potrhaný. Stav dobrý (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal: Miloslav Švarc - Šulc a spol., Praha 2001
Stav: výborný
Zuzana Bubílková, Miloslav Šime..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Pevná vazba s obálkou, stran 171, rozměry: 15 x 21 cm, vydání první.
Dobrý stav, obálka je odřená, otřepená a vyšisovaná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní brož, 8°, 103 stran.
Dobrý stav (viz foto)!
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydala Olympia, Praha 1997. 3. vyd.
Kniha ve hřbetě mírně zkosená. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Milostné a veselé příhody Enkolpia a jeho přátel za doby Neronovy. Edice Bibelot, Fr. Hynek, Praha, ..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Dvojlist, rozměry: 27,5 x 39 cm, strany 4
Stav velmi dobrý. Lehce zažloutlý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Volvox Globator, Praha 1992. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, stran 214.
Stav pěkný.
59Kč
Bez daně: 59Kč
Bez daně: 59Kč
Hradec Králové, Východočeské nakl. 1966, s. 162.
V dobrém stavu, obálka je lehce potrhaná.
45Kč
Bez daně: 45Kč
Bez daně: 45Kč
Brožovaná, rozměry: 13 x 19 cm, 123 stran s foto přílohami.
Stav dobrý, obálka je odřená a potrhaná. Některé složky uvolněné.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Povídky, divadelní výstupy, testy, dětské hry. Vydal Melantrich, Praha, 1976, jako 11. svazek Humoru..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zobrazeny položky 225 až 240 z 1512 (95 stránek)
Zákazníci sk




![Staročeské satiry (edice: Památky staré literatury české) [poezie, rukopisy, mj. Hradecký rukopis; Desatero kázanie božie; Satiry o řemeslnících; O lišce a džbánu] Staročeské satiry (edice: Památky staré literatury české) [poezie, rukopisy, mj. Hradecký rukopis; Desatero kázanie božie; Satiry o řemeslnících; O lišce a džbánu]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_256708_1-1024x1024.jpg)





![Satirikon. Milostné a veselé příhody Enkolpia a jeho přátel za doby Neronovy (edice: Bibelot, sv. 13) [historický román, humor, Římská říše] Satirikon. Milostné a veselé příhody Enkolpia a jeho přátel za doby Neronovy (edice: Bibelot, sv. 13) [historický román, humor, Římská říše]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_263321_1-1024x1024.jpg)



![Návštěva cirkusu [Semafor ,Miloslav Šimek, Jiří Grossmann] Návštěva cirkusu [Semafor ,Miloslav Šimek, Jiří Grossmann]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_287721_1-1024x1024.jpg)