HUMOR-SATIRA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Boccacciovské rozprávky (edice Památky staré literatury české)
Hynek z Poděbrad
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha, 1950. Původní brož, 142 stran, 8 reprodukcí dřevorytů v textu a 2 přílohy na křídovém papíře, rozměr: 13 x 19 cm.
Obálka mírně zašpiněná a odřená, vazba ve hřbetě rozlepená. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Nesmrtelní se setkávají. Metafysická groteska (edice: Živé knihy, sv. X) (román, sci-fi; ilustrace a dřevoryty Vladimír Silovský)
K. J. Beneš
Pevná vazba se zlacením, rozměry: 14 x 21,5 cm, stran 215.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet lehce odřené, vevázána původní obálka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Piš jak slyšíš
Adolf Hoffmeister
Vydalo nakl. Družstevní práce, Praha 1931. Celoplátěná vazba, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 237 stran.
Stav velmi dobrý, lehce odřené a mírně ušpiněné desky a hřbet
80Kč
Bez daně: 80Kč
Příliš štědrý večer (edice: Divadlo, sv. 17) (divadelní hra, komedie, satira)
Vratislav Blažek
Komedie o prologu, třech obrazech a epilogu. Orbis, Praha 1961. Edice Divadlo, sv. 17. Původní brož;..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Praha bláznivá
Lenka Reinerová
Labyrint, 2005. Pevná vazba s obálkou, stran 140, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav výborný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Faustiáda (Světová četba, sv. 272)
Jonáš Záborský
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1961. Světová četba, svazek 272. Původní brož s přebalem, 232 stran, rozměr: 12 x 17 cm.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Lokální Patriot, ročník X., číslo 4 (Osvobozené divadlo, Voskovec, Werich) Noviny osvobozeného divadla
J. Voskovec, J. Werich
Sešit, stran 31, rozměry: 17 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý. Obálka a hřbet jsou lehce odřené, stránky mírně zažloutlé.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Albert Dubout (francouzský ilustrátor) (napsal Miloš Macourek; edice Humor a kresby)
Miloš Macourek
SNKLU, Praha 1962. Humor a kresby, sv.1.
Dobrý stav, obálka odřená (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pučálkovic Amina [Humoristická povídka - ilustroval Ondřej Sekora ; obálka]
Jindřich Plachta
Vydalo nakladatelství Práce, Praha 1949. Čtvrté vydání, stran 122, s ilustracemi a obálkou Ondřeje Sekory. Původní brožura, měkká vazba.
Obálka odřená a zašpiněná, volné stránky. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Na ostro i na slepo. Humoresky a pestré obrázky z vojenského života všech oborů. 2. díl (U setnin a švadron, humoristický román, vojenství; ilustrace V. Čutta)
L. Archleb
Humoresky, figurky a pestré obrázky z vojenského života všech oborů. Díl II.: U setnin a švadron. Al..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
České Kopřivy, ročník II., číslo 11/1890. Politický humoristicko-satirický čtrnáctidenník (časopis, noviny) - pošk.
Břetislav Brabec (red.)
Přehnuté složky, strany 4, rozměry: 27,5 x 38 cm.
Stav dobrý. Noviny jsou potrhané a lehce pomačkané
180Kč
Bez daně: 180Kč
Prsty Habakukovy
Viktor Dyl
Brožovaná, rzměry: 13,5 x 18,5 cm, 230 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou odřené a otřepené se ztrátou. Okraje listů jsou z boků otřepené. Listy mají v dolní části světlé skvrny, způsobené zřejmě politím knihy - vše suché a čitelné. Zadní čá
200Kč
Bez daně: 200Kč
Tři jízdenky do dobrodružství
Gerald Durrell
Vydalo nakl. BB art, Praha 1997. Překlad: Gerik Císař. Ilustrace/foto: Ralph Thompson. Původní pevná vazba, 173 stran, rozměr 13.5 x 20.5 cm.
Pěkný stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Povídky I. a II. (komplet 2 svazky) Jaroslav Hašek [Povídky, satiry, humoresky, Dějiny strany mírného pokroku v mezích zákona]
Jaroslav Hašek
Vydal Československý spisovatel v Praze 1988. Edice Klenotnice, svazek první a druhý. Vydání první, stran 440 a 416. Původní celoplátěné vazby s přebalem.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Šejdrem 1931 (časopis, satira, první republika, mj. Raketou do vesmíru, Co dělají Udržalovi, Nuda na mýtině, Londýnská mlha)
kolektiv autorů
Svazek obsahuje nekompletní ročník 1931 (od ledna do prosince, chybí asi 20% čísel), dále někol..
Nepříliš dobrý stav. Rozpadlé. Vazba svazku je uvnitř rozlámaná na několik částí.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Pohádky poněkud hambaté aneb Večerní osvěžení manželské postele
Ivan Krejčí
Klasické i méně známé pohádky v erotické úpravě. Tuto knížku není nutné skrývat před dětmi. Rozhodně..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
 
Valentinská © 2021