HUMOR-SATIRA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní sešit, rozměry: 16 x 23 cm, 25 stran + příloha: Annina píseň a Závěrečný pochod.
Stav dobrý, obálka i stránky lehce zažloutlé. Zadní obálka a poslední strana jsou z boku natržené.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Převazba, rozměry: 12 x 15 cm, stran 64
Velmi dobrý stav, na přídeští je nalepeno ex libris
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Úprava a dvojbarevná obálka A. Hoffmeister! Vydal jako 27. svazek edice Odeon Jan Fromek, Praha 1927..
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Brožovaná, 502 stran. Rozměry: 13 x 17 cm
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, mírně ušpiněné a otřepené, zadní část obálky je se ztrátou. Knižní blok je rozlomený, složky jsou uvolněné
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, rozměry: 9 x 12,5. Stran 80.
Stav horší, obálka je odřená, ušpiněná a potrhaná se ztrátou. Zadní část obálky zcela chybí. Titulní listu je v horní části natržený, spodní růžek je ustřižený. Stránky jsou lehce zažloutlé.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Albatros, Praha 1974. První vydání. Pevná vazba, 31 stran, vyd. první. Rozměry: 17 x 25 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Odeon, Praha 1987.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Vyšehrad, Praha 2005. Pevná vazba, stran 152, rozměry: 11 x 15,5 cm. Vydání první.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Akropolis a Nadace Jana a Medy Mládkových, 2008.
Perfektní stav, nová kniha v ochranné igelitové folii.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Academia (CZ) 2001. Brožovaná, rozměry: 15 x 20,5 cm
Výborný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakl. Odeon, Praha 1979. Edice Světová četba, sv. 496. Původní brož s přebalem, vydání druhé, 124 stran, rozměry: 12 x 17 cm
Dobrý stav, v horní části přebal lehce natržený
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal F. Topič, Praha, nedatováno. 65 stran, původní poloplátěná vazba, rozměry: 16,5 x 20 cm, IV. vydání.
Dobrý stav. Na přední desce červená skvrnka (viz foto) a razítko původního majitele (razítka jsou i uvnitř knihy). Hřbet je po celé délce natržený. V zadní části je knižní blok zpět vlepovaný lepenkou
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo nakl. Svoboda, Praha 1972. Celoplátěná vazba a přebalem, 315 stran, vydání druhé, ve Svobodě první, rozměry: 13 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo SNKLU, Praha 1955. Klub čtenářů sv. 24. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 293 stran, první vydání, rozměry: 14 x 21 cm. Přebal mírně natržený a odřený. Stav dobrý (viz foto).
Přebal odřený, zašpiněný a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Fr. Borový v Praze 1948. Edice Žatvy, svazek 63. Třetí vydání, stran 223. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav dobrý, přebal mírně ušpiněný a otřepený.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, stran 150, rozměry: 12,5 x 16,5 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné, spodní roh obálky je přehnutý, složky jsou uvolněné.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zákazníci sk
















