HUMOR-SATIRA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Dalekohled aneb Kdo nevěří, ať tam běží
Adolf Hoffmeister
SNDK, Praha 1956.
Velmi dobrý stav, přebal po okrajích mírně odřený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Kam se bojí vkročit andělé (Světová četba, sv. 545)
Edward Morgan Forster
Vydal Odeon, Praha 1987. Světová četba, sv. 545. Brožovaná s obálkou, 12 x 17 cm, 208 stran.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
První pražský velkoobchod s pavouky (5x grafika Jaroslav Vodrážka)
Ladislav Stroupežnický
Měkká vazba s původní obálkou, 24 stran, rozměr: 25 x 33 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou vyšisované.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Terazky v tunelu doktora Moodyho. Černí baroni XIII.
Miloslav Švandrlík
Vydalo nakl. Camis, Praha 2003. Edice Humor. Vydání první, stran 170. Původní pevná vazba, 13 x 21 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pan Krapítek hledá místo. Fraška o 1 jednání (edice: Pražský kabaret, sv. 149) [divadelní hra, veselohra]
Jan Drahovský
Fraška o 1 jednání. Divadelní knihkupectví a nakladatelství, Praha, nedatováno. Pražský kabaret, sv...
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Smrt morčete
Ladislav Fuks
Vydala Mladá fronta, Praha 1969. Vydání první, stran 156. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal mírně zažloutlý a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Milostné rošády
Roald Dahl
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1984. Vydání druhé, stran 162. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Svoboda v Kocourkově (Světová četba, sv. 117)
Johann Nepomuk Nestroy
Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1956. Světová četba, sv. 117. Původní brož, měkká vazba s přebalem, 186 stran, rozměr: A6.
Přebal mírně odřený. Dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
A Home for Rose
Jon Katz
Ebury Press, 2009.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Comic book culture (Komiksová kultura, historie, časopisy, mj. Captain Marvel, Master Comics, Captain America, War stories, Military comics)
Ron Goulart
Collectors Press, Portland, Oregon 2000. 204 stran, textu v angličtině, bohatý obrazový materiál. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměr 29x27 cm.
Stav velmi pěkný(viz foto).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Pif Poche - Pif do kapsy 27. (komiks)
José Cabrero Arnal
Grafit, Praha 1998. Brožovaná, 162 stran, rozměry: 10,5 x 14 cm.
Stav velmi dobrý, zaběleno zřejmě jméno pův. majitele, částečně vyluštěno
150Kč
Bez daně: 150Kč
Sršatec, ročník III., číslo 49/1923. Satirický týdenník (časopis, noviny) - pošk.
kolektiv autorů
Dvojlist, rozměry: 27,5 x 39 cm, strany 4
Stav dobrý, časopis je lehce ušpiněný, zažloutlý s červenými skvrnami
120Kč
Bez daně: 120Kč
Šťastný domov
Jaroslav Hašek
Vyšehrad, Praha 2012. Pevná vazba - obálka chybí, rozměry: 12 x 16 cm stran 111.
Stav velmi dobrý, část původní obálky je nalepena na přídeští.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Tcikling the English (humor)
Dara o Brian
Penguin books 2009.
Velmi slušný stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Jurgen (obálka Josef Čapek)
James Branche Cabel
Brožovaná s původní obálkou, stran 265. Rozměry: 14 x 20 cm.
Stav horší, obálka a hřbet jsou lehce zažloutlé a mírně odřené. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části. Stránky lehce zažloutlé.
600Kč
Bez daně: 600Kč
 
Valentinská © 2021