HUMOR-SATIRA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Psáno na lafetu (exilové vydání)
Říz
Exil. Druhé, opravené vydání. 1941. Původní brož, 32 stran, 8°. Velmi dobrý stav (viz foto). ..
 
360Kč
Bez daně: 360Kč
Vita nuova (Bohumil Hrabal)
Bohumil Hrabal
Vydal Československý spisovatel, Praha, 1991. Původní brož, 287 stran, rozměr A5.
Pěkný stav (viz obr.).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Nadsamec (ilustroval Kamil Lhoták)
Alfred Jarry
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1968. Vazbu navrhl a graficky upravil Vladimír Šmerda. Vydání druhé, v Odeonu první. Počet stran 174. Původní celoplátěná vazba s přebalem,
Stav pěkný.
220Kč
Bez daně: 220Kč
Jistě, pane ministře 1
J. Lynn, A. Jay
Vydalo nakladatelství Aurora, Praha 2002, 1. vydání. Přeložil Jan Klíma. Původní pevná vazba s přebalem, 277 stran, 8° (14 x 21 cm).
Desky po okrajích odřeny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Moderní spasitel, díl II. Revuální humoreska o 4 jednáních (divadelní hra, divadlo, veselohra)
A. H. Řehoř
Revuální humoreska o 4 jednáních, 6 obrazech. Pokračování humoresky Bože, kéž jsem policajtem. Nákla..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Důmyslný rytíř Don Quijote de la Mancha, díl I. (vazba kůže - polokožená)
Miquel de Cervantes Saavedra
J. Otto, Praha, nedatováno. Polokožená převazba, stran 420, rozměry: 10 x 14 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřený hřbet.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Tři jízdenky do dobrodružství
Gerald Durrell
Nakl. BB art, nedatováno. Brožovaná, 173 stran, rozměr: 10,5 x 17,5 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Továrna na slovanské cítění a jiné psiny
Václav Hlaváček
Brožovaná, stran 63, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav horší, obálka je zažloutlá a otřepená se ztrátou. Přední část obálky je utržená od hřbetu. Hřbet je potrhaný s lehkou ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý - pouze zažloutlé a uvolněné stránky, tit
150Kč
Bez daně: 150Kč
Quick Service
P.G.Wodenhouse
Penguin Books, 1974.
Stav dobrý, zašpiněná obálka.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Dobrodružství paní Anežky (edice: Světová četba, sv. 362) [Výbor z německých prozaických švanků - krátké renesanční zábavné prózy)
Výbor z německých prozaických švanků. Nakl. Odeon, Praha, 1966. Světová četba, svazek 362. Původní b..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Dobrý voják Švejk v zajetí (Konfrontace, exil)
Jaroslav Hašek
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 12 x 19 cm, stran 139.
Stav velmi dobrý
250Kč
Bez daně: 250Kč
Divoké povídky (edice: Knihy Země, sv. XXV) [povídky, humor, mj. Automobil, Dánové v Praze, Ošklivá pohádka, Americká misse; obálka V. H. Brunner]
Jiří Haussmann
XXV. svazek Knih Země. Nakl. Stanislav Minařík, Praha 1922. Původní brož, odřená a lehce potrhaná (v..
Velmi slušný stav (viz foto)!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Jistě, pane ministře 1
J. Lynn, A. Jay
Vydalo nakladatelství Aurora, Praha 2002, 1. vydání. Přeložil Jan Klíma. Původní pevná vazba s přebalem, 277 stran, 8° (14 x 21 cm).
Desky po okrajích odřeny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Dva v buši
Gerald Durrell
BB/art, 2001. Brožovaná. Stran 214. Rozměry: 10,5 x 18 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Dekameron (zajímavé vydání)
Giovanni Boccaccio
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 18 cm, stran pouze 64 - vycházelo čtrnáctidenně.
Stav dobrý, obálka je odřená a téměř utržená od hřbetu. Hřbet je v horní i dolní části s lehkou ztrátou. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části - jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Slečna Thalie a spol. (humoresky)
Karel Želenský
Brožovaná s původní obálkou, 193 stran. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou otřepené. Složky jsou uvolněné, stránky z boku lehce otřepené. Stránky jsou zažloutlé.
90Kč
Bez daně: 90Kč
 
Valentinská © 2021