HUMOR-SATIRA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Maj ma rád (text slovensky)
Tomáš Janovic
KK Bagala (Koloman Kertész Bagala) 2005. Brožovaná, rozměry: 12,5 x 15,5 cm. Stran 83
Stav velmi dobrý
120Kč
Bez daně: 120Kč
Damoklův meč. Žert o jednom jednání (edice: Žertovné divadelní hry, sv. 93) [divadelní hra]
Gustav z Putlitzů
Praha, M. Knapp [1930], s. 24.
Nepříliš dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Nejlepší holka našeho života aneb Miss Porta
Zdeněk Šmíd
Nakl. Olympia, Praha 2003. Původní pevná vazba,184 stran, rozměry: 11 × 18 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Pravdivé výmysly (ilustrace Adolf Born)
Lúkianos
Celoplátěná vazba s obálkou, vydání první, stran 222, rozměry: 17 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Venuše a Mars (hunor)
Richard O´Monroy
Brožovaná s původní obálkou, 232 stran. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou ušpiněné a lehce odřené. Složky jsou uvolněné, stránky z boku lehce otřepené.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Nech kozy mečet (povídky, humor, erotika)
Petr Volf
Soubor patnácti povídek, ve kterých se autor snaží vystoupit ze životního stereotypu. Pro někoho šok..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Mirákl (Rozmluvy, exilové vydání)
Josef Škvorecký
Nakl. Rozmluvy, Purley, 1986. Brožovaná, rozměry: 11,5 x 18 cm, stran 575
Pěkný stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Uvěřitelná dobrodružství pana G. Amorality a morality (edice: Člověčiny, sv. 6) [aforismy; obálka Vladimír Sainer; číslovaný výtisk - 299]
Pavel Grym
Amorality a morality. Číslovaný výtisk! Náš má č. 299. Obálka: Ilja Sainer. Nejmenší nezávislé nakla..
 
49Kč
Bez daně: 49Kč
Aye-Aye a já (Madagaskar)
Gerald Durrell
Nakl. Melantrich, Praha, zřejmě 1994. První vydání. Původní pevná vazba, 224 stran + 8 stran přílohy, rozměry: 12,5 x 20 cm.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Rozmarné léto
Vladislav Vančura
Vydalo nakladatelství Fortuna Libri, 2015. Stran 122. Původní pevná vazba.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
American Czech Joke Book (vtipy, humor, ilustrace Jan Tuhý)
S. Nicholas
WD Publications, 1995. Původní brož, malá 8°, 161 stran. Velmi dobrý stav (viz foto)! ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Procházka přes hranice (První dekameron)
Jaroslav Hašek
Československý spisovatel, Praha 1976.
Dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Motivy z amfor
Neprakta
Vydala: Mladá fronta, Praha 1960. Pevná vazba, 136 stran, rozměry: 20 x 20 cm
Velmi dobrý stav. Věnování Neprakta.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Velká kniha o Chaplinovi - Charlie Chaplin, životopis, filmový herec
Ondřej Suchý
Vydal Cinemax, Praha 1997. Vydání první, stran 214. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
První pražský velkoobchod s pavouky (dřevoryty a podpis Jaroslav Vodrážka)
Ladislav Stroupežnický
Měkká vazba s původní obálkou, 24 stran, rozměr: 25 x 33 cm.
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Hry a hříčky (Federico García Lorca)
Federico García Lorca
Nakladatelství Odeon, Praha 1986. Ilustrace vybral J. Houšek. Ze španělských originálů. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 15 x 22 cm, vydání první, 412 stran.
Stav dobrý, přebal lehce zašpiněný a odřený (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021