HUMOR-SATIRA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, nakl. Ústř. děl. knihkupectví a nakl. Ant. Svěcený 1914.
Stav: výborný, původní pevná vazba.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Praha, Road 1993, Redaktion Zlatá Praha, 1. Auflage, ISBN 10: 8085385465.
Výborný stav. / Tadellos, perfekter Zustand.
420Kč
Bez daně: 420Kč
Bez daně: 420Kč
Nakl. Garamond, Praha, 2012. Původní vazba s obálkou, 432 stran, rozměr: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, kniha ve hřbetě lehce zkosená.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
J. Otto, Praha, nedatováno. Ottova Laciná knihovna národní, sv. 225. Poloplátěná převazba; 17 x 11 c..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Dvojlist, rozměry: 27,5 x 39 cm, strany 4
Stav velmi dobrý. Časopis je lehce odřený se skvrnkou, u hřbetu jsou dírky
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Ikar 2014, s. 196.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Headline Book, 1998.
Dobrý stav, nepatrně odřená obálka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, stran 68.
Dobrý stav, obálka a hřbet lehce odřené a mírně ušpiněné. Uvolněné složky, hřbet v dolní části natržený. Zažloutlé stránky.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Labyrint, 2005. Pevná vazba s obálkou, stran 140, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav výborný
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vzpomínky na přátelství s Betty MacDonaldovou a její rodinou. LIKA KLUB, Praha 1999. Původní vazba s..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehnuté složky, stran 8 (stránkováno průběžně), rozměry: 26 x 36 cm.
Velmi dobrý stav, obálka j lehce odřená a ve hřbetu mírně natržená
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Přeložili Dana Hábová a Michael Žantovský. Nakl. Argo, Praha, 1997. Vydání v tomto souboru první. Edice anglo - amerických autorů, sv. 20. Původní pevná vazba s přebalem, 92 stran, rozměr: 12,5 x 20,5
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo: nakl. Hak - humor a kvalita, Praha 2001
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pamir, Praha 1946.
Velmi dobrý stav.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Práce, Praha 1984. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 20 x 21 cm, stran 272, vyd. první.
Stav velmi dobrý. Podpis Neprakta
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Z italštiny přeložila G. Krásová. Makl. Šolc a Šimáček, Praha 1933. Původní celoplátěná vazba s přeb..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk

![Kopřivy, list satirický, ročník VI. 1914 (s obálkami, komplet, originální vazba) [časopis, humor] Kopřivy, list satirický, ročník VI. 1914 (s obálkami, komplet, originální vazba) [časopis, humor]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2020-02-26-15-19-35-01-1024x1024.jpg)
![Ruský román [román o usídlování Židů z Ruska v Izraeli; Izrael] Ruský román [román o usídlování Židů z Ruska v Izraeli; Izrael]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/752094-rusky-roman-roman-o-usidl-17585322271-1024x1024.jpg)












