HUMOR-SATIRA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Recese
Vladimír Bor
Paseka, Praha - Litomyšl 1993. Původní celoplátěná vazba s přebalem; 20 x 20 cm; 229 stran včetně příloh.
Velmi dobrý stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Tatínek je úchyl / Tajemství ohnivých koulí
Miloslav Švandrlík
Původní pevná vazba. Rozměry: 13 x 21 cm. Stran 125, vydání první.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Uschnul stromek. Sketch o 1 jednání (edice: Pražský kabaret, sv. 147) [divadelní hra, veselohra]
Mila Nebřenský
Sketch o 1 jednání. Divadelní knihkupectví a nakladatelství, Praha, nedatováno. Pražský kabaret, sv...
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Nebožtíci na bále
Ladislav Fuks
Vydal Československý spisovatel v Praze 1972. Obálku a vazbu navrhl František Freiwillig. Vydání první, stran 152. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal po okrajích mírně otřepený. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
První pražský velkoobchod s pavouky (dřevoryty a podpis Jaroslav Vodrážka)
Ladislav Stroupežnický, Josef Hladký
Měkká vazba s původní obálkou, 24 stran, rozměr: 25 x 33 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je na okrajích zažloutlá a lehce otřepená. V tiráži je podpis Jaroslav Vodrážka.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Z českých mlýnů, díl VII.
Karel Tůma
Převazba, rozměry: 14,5 x 19,5 cm, 317 stran. Třetí vydání.
Stav horší, desky a hřbet jsou odřené, hřbet je v zadní části po celé délce natržený. Kniha je zkosená, jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Revisor (divadelní hra)
N. V. Gogol
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, stran 134.
Dobrý stav, obálka je odřená, ušpiněná a na okrajích lehce otřepená. Hřbet je v dolní části lepený hnědou lepící páskou. Před titulním listem je podpis původního majitele, složky jsou uvolněné.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Obsluhoval jsem anglického krále (Bohumil Hrabal) - samizdat
Bohumil Hrabal
Pevná vazba, rozměry: 21,5 x 29,5 cm, stran 100 - tištěno jednostranně
Stav velmi dobrý
600Kč
Bez daně: 600Kč
Kapesní fendunk. Veselá aktovka (edice: Pražský kabaret, sv. 150) [divadelní hra, veselohra]
Božena Zajceva
Veselá aktovka. Divadelní knihkupectví a nakladatelství, Praha, nedatováno. Pražský kabaret, sv. 150..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sršatec, ročník II., číslo 48/1922. Satirický týdenník (časopis, noviny)
kolektiv autorů
Dvojlist, rozměry: 27,5 x 39 cm, strany 4
Stav velmi dobrý, časopis je z boků otřepený a v horní části natržený
120Kč
Bez daně: 120Kč
Dekameron - Boccaccio
Giovanni Boccaccio, přeložil Radovan Krátký
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1959 . Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 822 stran, vydání šesté, v SNKLHU první.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Rudé květy, roč. I.(1901-02) a II.(1902-03) Ilustrovaný lidový měsíčník pro zábavu a poučení, časopis
F.V.Krejčí ( red.)
Tiskové družstvo čsl.strany sociálně-demokratické, Praha.
Velmi slušný stav, desky odřené a zašpiněné, hřbet poškozený - potrhaný a odřený. Stránky zažloutlé, vazba lehce uvolněná. Dvě stránky I.ročníku částečně chybí - viz obr.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bidýlko (obálka Josef Čapek)
Emil Vachek
Původní brož, 8°, 400 stran, čb. obrázky v textu. Nečíslovaný výtisk.
Volný hřbet, obálka potrhaná (nepatrně na okrajích, výrazněji ve hřbetu). Slušný stav (viz foto)!
450Kč
Bez daně: 450Kč
Sršatec, ročník I., číslo 9/1920. Satirický týdenník (časopis, noviny)
kolektiv autorů
Dvojlist, rozměry: 27,5 x 39 cm, strany 4
Stav velmi dobrý. Na časopisu jsou hnědé skvrnky
120Kč
Bez daně: 120Kč
Jestli počkáš trochu dýl, tak sem přijde krokodýl
Lukáš Pavlásek
vydalo Krásné nakl., Praha 2012. Brožovaná, vydání první, 67 stran, rozměry: 12,5 x 20 cm.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021