HUMOR-SATIRA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Humor československých přísloví
Emerich Čech
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, 118 stran.
Stav dobrý, horní roh obálky nese stopu po přehnutí, obálka je v dolní části mírně otřepená, obálka je v dolní části u hřbetu cca 4 cm natržená. Na titulním listu je signaturní razítko. Část stránek j
300Kč
Bez daně: 300Kč
Divadlo Járy Cimrmana - Švestka
Smoljak, Svěrák
Nakl. Paseka, Praha 1998. Brožovaná, stran 71, rozměry: 11,5 x 16 cm
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Ostrov pokrytců (Světová četba, sv. 67)
John Galsworthy
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1953. Edice Světová četba, sv. 67. Původní měkká vazba s přebalem, 312 stran, rozměr: 12 x 17 cm.
Dobrý stav, přebal je lehce odřený a otřepený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Průvodčí cizinců a jiné satiry z cest i z domova
Jaroslav Hašek
Původní vazba, rozměry: 14 x 20,5 cm, stran 319.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Hřbet je mírně zkosený. Podpis pův. majitele
600Kč
Bez daně: 600Kč
Neseme vám noviny "Poslední list" - "Expres" 1926 - 1936 (novoročenka, bibliofilie)
kolektiv autorů
"Poslední list" - "Expres" 1926 - 1936. Neseme vám noviny a přejeme vám ze srdce v novém roce 1937 v..
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pražská Bohema. Vzpomínky na vynikající české umělce (pošk.)
Karel Rélink
Brožovaná s původní obálkou, stran 380 rozměry: 15 x 21,5 cm.
Stav velmi slušný, obálka je otřepená se ztrátou a utržená od hřbetu, zadní část obálky chybí. Knižní blok je včetně hřbetu rozlámaný na části, hřbet je se ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Dobrý den, ročník II./1928 (12 čísel časopisu) - obálky - V. H. Brunner, O. Mrkvička, A. Pelc, F. Muzika
Karel Polášek (red.)
Přehnuté složky, 12 stran, rozměry: 24,5 x 32,5 cm.
Stav pěkný, každý časopis je zabalený do průhledného obalu.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Ženy a muž
Karel Kubát
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13 x 18 cm, 40 stran.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce ušpiněné.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Vilém I. R., příjmím krvavý. Satirický epos (poezie)
Jos. V. Vsetínský
Brožovaná, rozměry: 13,5 x 20 cm, 100 stran.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná a mírně odřená obálka, spodní roh obálky je s lehkou ztrátou, stránky jsou zažloutlé
199Kč
Bez daně: 199Kč
Staročeské satiry (edice Památky staré literatury české) - Hradecký rukopis - Desatero kázanie božie - Satiry o řemeslnících - O lišce a džbánu
Josef Hrabák (ed.)
Matice česká, Orbis Praha 1947. Původní brož; 19 x 14 cm; 93 stran. Dobrý stav (viz foto)! ..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Besídka, zábavná příloha Rovnosti 1912 (časopis, noviny)
kolektiv autorů
Převazba, rozměry: 18 x 24,5 cm, stran celkem 424
Velmi dobrý stav, desky jsou lehce odřené, hřbet je vyšisovaný, vyřazený knihovní exemplář, chybí strany 409-419
600Kč
Bez daně: 600Kč
Lidé kolem knih (humor, polygrafie, knihkupectví, nakladatelství; ilustrace Otakar Mrkvička)
Jaroslav Podroužek
Vydal Rudolf Kmoch, Praha 1940. Původní poloplátěná vazba, 57 stran s kresbami O. Mrkvičky, malá 8°...
Dobrý stav, desky lehce zašpiněné (viz foto).
50Kč
Bez daně: 50Kč
Doktoři a dcery
Richard Gordon
Ivo Železný, Praha 1998. Pevná vazba, stran 106, rozměry: 14 x 22 cm.
Stav výborný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Lenosti-- buď pozdravena! O umění a nutnosti dělat toho v práci co nejméně
Corinne Maierová
Vydalo nakl. Rybka Publishing, Praha 2005. Pevná vazba s přebalem, 133 stran, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm. EAN: 9788086182841.
Výborný stav, nová kniha.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Postřižiny (Bohumil Hrabal)
Bohumil Hrabal
Vydala Mladá fronta, Praha 2009. Vydání v MF třetí. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 17 cm, 120 stran.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021