HUMOR-SATIRA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Povídky II.
Jaroslav Hašek
Stran 416. Vydání první. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 14x21 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Hors d'oeuvre
Adolf Hoffmeister
Vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha 1927, edice Aventinum. Původní brož, 8°, 132 stran, čb. autorovy ilustrace.
Obálka na okrajích lehce pomačkaná a potrhaná (viz foto), velmi slušný stav!
400Kč
Bez daně: 400Kč
Šlépějí satyrovou
Oldřich Pevný
Měkká vazba, rozměry: 11,5 x 18,5 cm, 46 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená, hřbet v horní i dolní části natržený. Na jednom míst+ jsou vpisky tužkou
199Kč
Bez daně: 199Kč
Dva Ivani aneb Vášniví sudiči (Světová četba, sv. 221)
Vasilij Trofimovič Narežnyj
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1959. Světová četba, sv. 221. Vydání první. Brožovaná s obálkou, 219 stran, rozměr: A6.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Sršatec, ročník II., číslo 5/1921. Satirický týdenník (časopis, noviny)
kolektiv autorů
Dvojlist, rozměry: 27,5 x 39 cm, strany 4
Stav velmi dobrý. U hřbetu jsou malé dírky
150Kč
Bez daně: 150Kč
Zneuznaní Edisoni (edice: Členská knižnice) [věda, technika, satira]
Jiří Cirkl
Praha, Svoboda 1979, s. 144.
Velmi dobrý stav
200Kč
Bez daně: 200Kč
Generátory národního pohnutí a další mučicí stroje
Petr A. Bílek
Pistorius a Olšanská, Příbram 2019. Edice Scholares, sv. 58. Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, 167 stran.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Kam se bojí vkročit andělé (Světová četba, sv. 545)
Edward Morgan Forster
Odeon, Praha 1987.
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Sršatec, ročník II., číslo 47/1922. Satirický týdenník (časopis, noviny) - pošk.
kolektiv autorů
Dvojlist, rozměry: 27,5 x 39 cm, strany 4
Stav dobrý. Lehce zažloutlý se skvrnkami, ve hřbetu přetržený
150Kč
Bez daně: 150Kč
Moderní Noe
Gerald Durrell
Vydalo nakl. BB art, Praha 1997. Ilustrace/foto: Ralph Thompson. Původní pevná vazba, 147 stran, první vydání, rozměr 13.5 x 20.5 cm.
Pěkný stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Hry Osvobozeného divadla IV. (Osvobozené divadlo, Voskovec, Werich: ...si pořádně zařádit, Slaměný klobouk, Nebe na zemi)
Jiří Voskovec, Jan Werich
Československý spisovatel, Praha 1957.
Dobrý stav, chybí přebal.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Inzerát na dům, ve kterém už nechci bydlet (povídky, mj. Kafkárna, Divní lidé, Anděl, Ingot a ingoti, Krásná Poldi, Prokopnutý buben)
Bohumil Hrabal
Vydalo nakladatelství Melantrich v Praze 1991. Přebal a vazbu navrhla a graficky upravila Vlasta Machová. Stran 172, třetí vydání. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Pěkný stav.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Kumpáni (edice: Světová četba,  sv. 437) [humoristický román]
Jules Romains
Kumpáni zaujímají v Romainsově tvorbě zcela zvláštní postavení. Jsou knihou mladosti, půvabnou, plno..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Sršatec, ročník I., číslo 25/1921. Satirický týdenník (časopis, noviny)
kolektiv autorů
Dvojlist, rozměry: 27,5 x 39 cm, strany 4
Stav velmi dobrý. Lehce zažloutlý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Filé z platýse
Gerald Durrell
Nakl. BB/art, Praha 1997. Původní pevná vazba, 166 stran, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021