HUMOR-SATIRA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná s původní obálkou, druhé vyd., stran 81, rozměry: 14 x 22 cm.
Stav velmi dobrý.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Nakl. XYZ, Praha 2004. Původní pevná vazba s obálkou, 120 stran, rozměry: 12 x 19 cm
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12,5 x 19,5 cm, 91 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené. Hřbet je v horní i dolní části mírně natržený v dolní části s lehkou ztrátou.
1 600Kč
Bez daně: 1 600Kč
Bez daně: 1 600Kč
Sešit, rozměry: 13 x 19 cm, stran 8
Velmi dobrý stav, obálka je mírně otřepená
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Matice česká, Orbis Praha 1947. Původní brož; 19 x 14 cm; 93 stran. Dobrý stav (viz foto)!
..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Vydalo nakl. Družstevní práce, Praha 1931. Celoplátěná vazba, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 237 stran.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlý hřbet, podpis autora.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydal Rudolf Kmoch, Praha 1940. Původní poloplátěná vazba, 57 stran s kresbami O. Mrkvičky, malá 8°...
Dobrý stav, desky lehce zašpiněné (viz foto).
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Vyšehrad, Praha 2001. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, stran 116.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vyšehrad, Praha 2006. Stran 64, brožovaná, vydání první, rozměry: 20 x 13,5 cm.
Stav dobrý, knižní blok je rozlámaný na části..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakl. Rybka Publishing, Praha 2005. Pevná vazba s přebalem, 133 stran, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm. EAN: 9788086182841.
Výborný stav, nová kniha.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Úvod a doslov Milan Jankovič. Mladá fronta, Praha 1956. Edice Úsměvy, sv. 21. Původní celoplátěná va..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Přehnuté složky, každé číslo cca 16 stran (kromě čísla 3 a 5), rozměry: 21 x 28 cm.
Stav velmi dobrý. Čísla 3. a 5. jsou pouze obálky (4 strany), čísla 36--40 mají u hřbetu otvor po děrovačce
1 900Kč
Bez daně: 1 900Kč
Bez daně: 1 900Kč
Praha, Fr. Borový 1938, s. 188.
Volný hřbet, lehce pomačkáno, obálka mírně zašpiněná (viz foto). Velmi slušný stav!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. Olympia, Praha1998. Původní pevná vazba,184 stran, rozměry: 11 × 18 cm.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Jan Mařík, Aqua Alba 1999, dotisk 2001, Bělá pod Bezdězem. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 21 cm, 109 stran.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Dvojlisty, rozměry: 6 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, letáky jsou lehce ušpiněné a mírně pomačkané.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Zákazníci sk



![Balada z hadrů [Osvobozené divadlo Voskovec, Werich - divadelní hra] Balada z hadrů [Osvobozené divadlo Voskovec, Werich - divadelní hra]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/550857-balada-z-hadru-osvobozene-15535214161-1024x1024.jpg)












