HUMOR-SATIRA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Povídky I.
Jaroslav Hašek
Československý spisovatel, Praha 1988. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Kristofóry, fouskofóry (humor, politika, kreslené vtipy, Jan Kristofori)
Jan Kristofori * Josef Fousek
Academia, Praha 2001, dotisk. Původní brož, A5, 198 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
70Kč
Bez daně: 70Kč
Príbehy z naftalínu (podpis Kornel Földvári ) - text slovensky
Kornel Földvári (podpis)
KK Bagala (Koloman Kertész Bagala) 2003. Pevná vazba, 93 stran. Rozměry: 13,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý. Věnování a podpis Kornel Földvári
80Kč
Bez daně: 80Kč
Hostina u Trimalchiona (Světová četba, sv. 208)
Gaius Titus Petronius
SNKLHU, Praha 1959.
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Sršatec, ročník IV., číslo 19/1924. Satirický týdenník (časopis, noviny) - pošk.
kolektiv autorů
Dvojlist, rozměry: 27,5 x 39 cm, strany 4
Stav dobrý. Časopis je lehce ušpiněný se ztrátou
150Kč
Bez daně: 150Kč
Hry Osvobozeného divadla 1. Osvobozené divadlo, Werich, Voskovec (Osel a stín. Balada z hadrů. Rub a líc. Těžká Barbora)
Jiří Voskovec, Jan Werich
Vydal Československý spisovatel, Praha 1961. Vazba a obálka František Muzika. Původní pevná vazba, 536 stran, čtvrté vydání.
Desky nepatrně zašpiněny. Stav dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Úsměv je lék
Josef Fousek
Pevná vazba s obálkou, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 146.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Satirikon. Román z doby Neronovy (edice: Knihovna Kuriosa) (satirický román, Římská říše, antika; ilustrace Cyril Bouda)
Gaius Titus Petronius
Vydalo nakladatelství Vladimíra Orla v Praze 1931. Knihovna Kuriosa. Stran 203. Původní brož, měkká vazba.
Obálka zašpiněná a ve hřbetě natržená, stránky uvolněny. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Hry Osvobozeného divadla. Osvobozené divadlo Voskovec Werich (edice: Klenotnice) (Fata morgána, Ostrov Dynamit, Don Juan & comp., Golem, Nebe na zemi)
Jiří Voskovec * Jan Werich
Obsahuje hry Fata morgána, Ostrov Dynamit, Don Juan & comp., Golem, Nebe na zemi. Vydal Českoslo..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Sršatec, ročník V., číslo 7/1924. Satirický týdenník (časopis, noviny)
kolektiv autorů
Dvojlist, rozměry: 27,5 x 39 cm, strany 4
Stav velmi dobrý. Časopis je lehce zažloutlý a mírně otřepený
150Kč
Bez daně: 150Kč
Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války
Jaroslav Hašek
Poloplátěná vazba s původní obálkou, stran 892, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Jak stvořit dívku (román, dospívání)
Caitlin Moranová
Vydal: Host, Brno 2016
Velmi dobrý stav. Jako nová.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Komedie (edice: Světová četba, sv. 318) (divadelní hry, mj. Konvář politik, Jeppe z Hůrky, Ithacký Ulysses, Erasmus Montanus)
Ludvig Holberg
Původní brožovaná s přebalem, 268 stran, rozměry: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý.
50Kč
Bez daně: 50Kč
 
Valentinská © 2021