DETEKTIVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Oznamuje se vražda
Agatha Christie
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 1969. První vydání. Původní brož, 15 x 21 cm, 220 stran.
Desky odřeny a po okrajích otřepeny, očteno. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Ztracený svět v Podzemí
R. Gordon, B. Williams
Vydalo Nakladatelství Fragment, Praha 2008. Vydání první, stran 344. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav pěkný (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Případ modelek s dlouhýma nohama / Případ dívky z kalendáře (detektivka, detektivní román) - série: Perry Mason
Erle Stanley Gardner
Beta-Dobrovský, 1995. Původní pevná vazba, 3617 stran, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Cyankáli v šampaňském
Agatha Christieová
Nakl. Československý spisovatel, edice Spirála, Praha 1980. Typo O. Hlavsa. Původní brož, měkká vazba, 232 stran, vydání první, rozměry: 12 x 19 cm.
Obálka mírně zašpiněná. Stav jinak pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Žena z kajuty č. 10
Ruth Ware
Nakl. Leda, Voznice 2017. Pevná vazba s obálkou, vydání první, rozměry: 15 x 23 cm, stran 368.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Slepá ulička (detektivky, krimi)
Edgar Wallace
Vydalo nakladatelství Oddych, Český Těšín 1995. Stran 191. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Čtvrtá kostka
Jan Rybář
Vydala Euromedia Group, Knižní klub, Praha 2010. Vydání první. Původní pevná vazba s přebalem, rozměr: A5, 400 stran.
stav dobrý, vytržená strana za přední předsádkou, část titulního listu polita
95Kč
Bez daně: 95Kč
Alexandrie
Lindsey Davisová
BB/art, Praha 2016. Brožovaná, stran 318, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav výborný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Tajuplné příběhy
A.Conan Doyle
Nakl. Argo, Praha, 1993. Původní brož, 190 stran, rozměr: 11x20cm.
Velmi dobrý stav (viz foto).
100Kč
Bez daně: 100Kč
The Da Vinci Code
Dan Brown
Bantam Press, 2005.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Návrat diplomata
Dick Francis
Detektivní příběh z dostihového prostředí. Vydalo nakladatelství Olympia, Praha 1993. První vydání. ..
Dobrý stav, očteno.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Proč nepožádali Evanse? [Agatha Christie]
Agatha Christie
Vydala: Euromedia Group, 2000. Stran 240, pevná vazba, rozměry: 12,5 x 20,5 cm
Stav pěkný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Zabila jsem: otec Ignác na stopě politického zločinu
Petr Zavadil
Vydala Grada Publishing - COSMOPOLIS, Praha 2017. Vydání první, stran 363. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Slaměná vdova
Ellis Petersová
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 2000. První vydání. Původní pevná vazba s přebalem, 176 stran, rozměry: 14 × 21 cm. EAN: 9788070214466.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Hordubal (Karel Čapek)
Karel Čapek
Původní celoplátěná vazba, bez přebalu. 195 stran. Rozměry: 12 x 19 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Absolutní zlo
Alex Kava
Nakl. Harlequin, 2002. Původní pevná vazba, 383 stran, rozměr: A5.
Pěkný stav (viz obr.).
70Kč
Bez daně: 70Kč
 
Valentinská © 2021