DETEKTIVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Hlavy
David Osborn
Vydalo nakladatelství Ikar, Praha 1998. Vydání první, stran 150. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Tři případy a Elizabeth MacPherson (detektivka, detektivní román)
Sharyn McCrumb
ODDYCH, Český Těšín 1997. Původní pevná vazba, 470 stran, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Sloni mají paměť [Agatha Christie - detektivka - Hercule Poirot]
Agatha Christie
Vydalo nakladatelství Práce, Praha 1974. Vydání první, stran 160. Brožovaná, rozměry: 15 x 22 cm.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Timeline (Hranice času)
Michael Crichton
Arrow Books, 2000.
Dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Hail, hail, the gang´s all here! (detektivka)
Ed McBain
Brožovaná s původní obálkou, stran 172, rozměry: 11,5 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, stránky mírně zažloutlé.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Chladná zrada
Dick Francis
Ač mladý, je David Cleveland šéfem vyšetřování britského Jockey Clubu. V Norsku pátrá po anglickém j..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Lupiči mrtvol (Světové horrory, horory, horor - Bradbury, Lowecraft, Poe, Bierce, Dahl ad.)
Jan Zábrana (sestavil), Bradbury, Lowecraft, Poe, Bierce, Da
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1970. Edice Kobra, sv.9. Vydání první, stran 248. Rozměr 14 x 21 cm. Původní brož, měkká vazba.
Desky odřeny a mírně zašpiněny, očteno. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zpupnost
Adriana Krnáčová
Euromedia Group, Praha 2020. Edice Kalibr. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 13 x 20,5 cm, stran 295.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Fuzz (detektivka)
Ed McBain
Brožovaná s původní obálkou, stran 203, rozměry: 11,5 x 18 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kalendář = (The calendar) (román, detektivka)
Edgar Wallace
Přeložil Fr. Heller. Zmatlík a Palička, Praha 1932. Celoplátěná vazba, rozměry: 14 x 18 cm, 248 stra..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Povídky. Skokan (Démon perversity. Sfinga. Síla slova. Melonta Tauta...) - Edgar Allan Poe
Edgar Allan Poe
Původní celoplátěná vazba. Stran 305. Rozměry: 15 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Cop Hater (detektivka)
Ed McBain
Brožovaná s původní obálkou, stran 170, rozměry: 11,5 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je lehce odřený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sněhulák (Jo Nesbo, detektivka)
Jo Nesbo
Kniha Zlín, 2012. Vydání první. Edice FLEET, sv. 29. Původní pevná vazba s přebalem, 510 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Pěkný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Případ královny krásy
Erle Stanley Gardner
Vydalo nakl. Ametyst, Praha 2001. Původní pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, vydání první, 158 stran. EAN: 9788085837537.
Pěkný stav (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Neposvěcená půda (Paměti Hugha de Singletona, lékaře, vyprávění čtvrté)
Mel Starr
Vydala Euromedia Group v edici Brána, Praha 2019. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, vydání první, 238 stran.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Horké peníze
Dick Francis
Vydala Olympia, Praha 1992. Původní brož, měkká vazba, vydání první, 304 stran, rozměry: 13 x 20 cm.
Mírně očteno. Dobrý stav (viz obr.).
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021