DETEKTIVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Třikrát mlčenlivý střihoun Albert Campion (Detektivní román) - série: Albert Campion
Margery Allinghamová
Knižní klub a Tres, 2001. Pevná vazba, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 588 stran
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Román o růži (Hříšní lidé Království českého)
Vlastimil Vondruška
Moba (Moravská Bastei), Brno 2008. 1. vyd.
Výborný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Tři případy newyorské policie (detektivka, detektivní román)
Christopher Newman
Oddych, 1996. Původní pevná vazba, rozměr: 14 x 21 cm, 548 stran.
Stav pěkný
90Kč
Bez daně: 90Kč
Máma, táta, děti [Hammarbyjská série]
Carin Gerhardsen
Vyšehrad, Praha 2013. Pevná vazba s přebalem, 288 stran, první vydání. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav výborný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Štvanice
James Rollins, Grant Blackwood
Vydalo nakladatelství BB/art, Praha 2018. Druhé vydání v českém jazyce, stran 367. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Zapomenutá vražda
Agatha Christieová Christie
Odeon, Praha 1986. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Balík peněz / Stačí natáhnout ruku  (detektivka, detektivní román) - série: Lam & Coolová
E. S. Gardner (A. A. Fair)
SAGA, 2000. Původní pevná vazba, rozměr: 14 x 21 cm, 276 stran.
Stav pěkný
70Kč
Bez daně: 70Kč
Ďábel a Sherlock Holmes
David Grann
Víkend, 2015. Stran 366, vydání první. Původní pevná vazba. Rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Stav výborný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
24 Declassified: Storm Force
David Jacobs
Harper Entertainment, 2008.
Stav velmi dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Kar. Pohřební hostina za jedno město
Miloš Urban
Argo, Praha 2019, vyd. první, pevná vazba s obálkou, stran 348. Rozměry: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Mimo kontrolu
Janet Hutchingsonová (ed.)
Vydalo nakladatelství BB/art, Praha 2005. Původní brož, měkká vazba, rozměry: 12 x 19 cm, 565 stran.
Dobrý stav, lehce odřené desky a hřbet (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Sloni mají paměť [Agatha Christie - detektivka - Hercule Poirot]
Agatha Christie
Vydalo nakladatelství Práce, Praha 1974. Vydání první, stran 160. Původní brož, 15 x 22 cm, 160 stran.
Dobrý stav, zažloutlé stránky, obálka odřená a pomačkaná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
The Thirty-Nine Steps
John Buchan
Penguin Books, 1994.
Dobrý stav, lehce odřená obálka.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Čenž se smrtí (série: Ota Fink)
Jaroslav Velinský
Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, stran 233
Stav velmi dobrý, lehce odřený a v dolní části natržený hřbet
99Kč
Bez daně: 99Kč
Hodinář (román, detektivka)
Jeffery Deaver
Za mrazivé prosincové noci, kdy na černé obloze nad New Yorkem září úplněk, jsou brutálně zavražděni..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Spasitel
Jo Nesbø
Vydalo nakladatelství Kniha Zlín, 2013. Vydání druhé, stran 524. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
 
Valentinská © 2021