DETEKTIVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Případ vyjícího psa / Případ světélkujících prstů (detektivka, detektivní román) - série: Perry Mason
E. S. Gardner
Beta - Dobrovský, 2002. Původní pevná vazba, rozměr: 14 x 21 cm, 407 stran.
Stav pěkný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Dveře se sedmi zámky
Edgar Wallace
Pevná vazba, 227 stran, první vydání, rozměry: 12,5 x 19 cm.
Výborný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Through a Glass, Deadly: A Glassblowing Mystery
Sarah Atwell
Berkley Prime Crime, 2008.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
I.R.$. Cesta peněz  (komiks, dobrodružství)
Vrancken - Desberg
Vydal Jiří Buchal - BB art, Praha 2002. Původní pevná vazba, A4, velmi pěkný stav(viz foto), 48 stra..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Loutkář
Daniel Cole
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2018. Vydání první, stran 352. Původní pevná vazba s přebalem.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Smrt lorda Edgwarea [Agatha Christie - detektiv Hercule Poirot]
Agatha Christie
Vydal ZERAS, Praha 1993. Původní pevná vazba, 8°, 246 stran.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zlatý skarabeus
Edgar Allan Poe
Albatros, Praha 1979.
Dobrý stav. Přebal po okrajích odřený.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Dragon Wytch
Y.Galenorn
Berkley Books, 2008.
Stav velmi dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Kříže u cesty (román, thriller)
Jeffery Deaver
Montereyský poloostrov zaplavil strach. U silnic se začaly objevovat kříže – nikoli ovšem jako pomní..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Abchazský med (detektivka, detektivní román)
Eva Kačírková
MOBA, Brno 2011. Původní pevná vazba, rozměr: 12 x 18 cm, 396 stran.
Stav pěkný
99Kč
Bez daně: 99Kč
D jako desperát
Sue Graftonová
Odeon, Praha 1992. Brožovaná, rozměry: 11 x 19 cm, 181 stran.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Pes baskervillský (Světová četba, sv. 196)
Arthur Conan Doyle
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1958. Původní brož s přebalem, 12 x 17 cm, 244 stran.
Přebal odřený, zašpiněný a potrhaný. Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vraždy v ulici Morgue a jiné povídky
Edgar Allan Poe
Vydala Mladá fronta, Praha 1964. Edice Máj, svazek 39. Kniha obsahuje 5 detektivních povídek americk..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Číňan
Henning Mankell
Host, Brno 2011. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Pečeť smrti ( Hříšní lidé Království českého)
Vlastimil Vondruška
Vydalo nakl. Moba (Moravská Bastei), Brno 2015. Stran 301. Rozměry: 13 x 20 cm.
Původní pevná vazba, pěkný stav (viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Jeden musí z kola ven (špionážní román, MI, Anglie, sovětský špión)
John Le Carré
Kniha Jeden musí z kola ven, jejímž autorem je John Le Carré, se stala předlohou k filmu s Garym Old..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021