DETEKTIVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Temný cypřiš (A.Christie, Hercule Poirot)
Agatha Christie
Nakl. Euromedia Group, Praha, 1999. Původní pevná vazba, 240 stran, rozměr: A5.
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Muž v hnědém obleku
Agatha Christie
Anne Beddingfeldová, mladá a inteligentní žena se smyslem pro dobrodružství, se po náhlém skonu otce..
Perfektní stav. (viz foto)
120Kč
Bez daně: 120Kč
V hotelu Bertram (A. Christie, sl. Marplová)
Agatha Christie
Nakl. Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2008. Původní pevná vazba, 224 stran, rozměry: 13 x 21 cm, vydání první.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vrazi a falešní hráči
Miroslav Krleža
Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 21 cm, stran 580, vyd. první.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Ďáblův elixír
Raymond Khoury
Nakl. Domino, Ostrava 2012. Původní pevná vazba s přebalem, 343 stran, první vydání, rozměr: A5.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Poslední weekend
Agatha Christie
Vydal Josef Lukasík, Praha 1948. První vydání. Původní poloplátěná vazba, 278 stran.
Desky odřeny a zašpiněny, vazba uvolněna. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jezdci pod slunečníkem
Roman Ludva
Vydalo nakladatelství Host, Brno 1999. Vydání první, stran 264. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Případ rozespalé ženy / Okresní prokurátor kácí les (detektivka, detektivní román) - série: Perry Mason
E. S. Gardner
SAGA, 2000. Původní pevná vazba, rozměr: 14 x 21 cm, 394 stran.
Stav pěkný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Karty na stole
Agatha Christie
Nakl. Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2015. Původní pevná vazba s obálkou, 243 stran, rozměry: 14 x 22 cm, vydání třetí.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
The Black Path
Asa Larsson
Maclehose Press, 2006.
Dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Smrt Landeho (edice: Naše knihy, sv. XXX) - vazba [román, ruský román]
Michail Petrovič Arcybašev
Pevná, zdobená vazba, rozměry: 12,5 x 17,5 cm, 208 stran.
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Vyšetřovací komise
Dick Francis
Detektivní příběh z dostihového prostředí. Vydalo nakladatelství Olympia, Praha 1992. Druhé vydání. ..
Dobrý stav, očteno.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Léčba šokem / S ženami je vždycky kříž (detektivka, detektivní román)
James Hadley Chase
BETA-Dobrovský a AZ risk, 1994. Původní pevná vazba, rozměr: 14 x 21 cm, 332 stran.
Stav pěkný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Mr. Holmes [román, hlavní postavou je detektiv Sherlock Holmes]
Cullin Mitch
Vydalo: nakl. Knižní klub, Praha 2015. Pevná vazba s přebalem, rozměry: 13,5x 20,5 cm, stran 253.
Výborný stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Jak se kalila voda (Index, exil)
Ota Hromádko
Brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, 315 stran. Vydání první.
Stav pěkný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Třikrát mlčenlivý střihoun Albert Campion (Detektivní román) - série: Albert Campion
Margery Allinghamová
Knižní klub a Tres, 2001. Pevná vazba, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 588 stran
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021