DETEKTIVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sněhulák (Jo Nesbo, detektivka)
Jo Nesbo
Kniha Zlín, 2012. Vydání první. Edice FLEET, sv. 29. Původní pevná vazba s přebalem, 510 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Pěkný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Neposvěcená půda (Paměti Hugha de Singletona, lékaře, vyprávění čtvrté)
Mel Starr
Vydala Euromedia Group v edici Brána, Praha 2019. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, vydání první, 238 stran.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Horké peníze
Dick Francis
Vydala Olympia, Praha 1992. Původní brož, měkká vazba, vydání první, 304 stran, rozměry: 13 x 20 cm.
Mírně očteno. Dobrý stav (viz obr.).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Hřbitov pátera Hansena
Ted Dekker
Metafora, Praha 2011. Pevná vazba s obálkou, stran 347, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
The Mugger (detektivka)
Ed McBain
Brožovaná s původní obálkou, stran 157, rozměry: 11,5 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené. Stránky jsou mírně zažloutlé, na první straně je razítko.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sherlock Holmes a vraždy v ledovém paláci
Larry Millett
Příběhy Sherlocka Holmese, 12. Nakl. Jota, 2000. Edice Příběhy (sv. 32). Vydání první. Původní pevná vazba s přebalem, rozměr: A5, 320 stran.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Případ blondýny s monoklem
Erle Stanley Gardner
Vydalo nakl. Ametyst, Praha 2002. Původní pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, vydání druhé, 159 stran.
Pěkný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Oscar Wilde & vraždy za svitu svíček
Gyles Daubeney Brandreth
Domino,, 2011. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, stran 282.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kvapka (text slovensky)
Michael Connelly
Pevná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 22 cm, 309 stran.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Príhody Sherlocka Holmesa (text slovensky)
A. Conan Doyle
Poloplátěná vazba, stran 137, rozměry: 13 x 17 cm.
Velmi dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
You Can Always Duck (detektivka)
Peter Cheyney
Brožovaná s původní obálkou, stran 192 rozměry: 11 x 18 cm.
Stav dobrý. Kniha je lehce zkosená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Marco (Jussi Adler-Olsen)
Jussi Adler-Olsen
Host 2014. Brožovaná, rozměry: 12,5 x 19,5 cm, stran 555
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pán černých králů. Opeřený had (dobrodružství, Afrika; detektivka)
Edgar Wallace
Nakl. Karel Voleský, Praha 1939. Stran 160 a 159. Celoplátěná vazba se zlacením. Rozměry: 14 x 19 cm.
Dobrý stav (viz obr.). Lehce zažloutlé stránky.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Dobrodružství Paula Prye
Erle Stanley Gardner
Vydalo nakl. Ametyst, Praha 2004. Původní pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, vydání první, 246 stran.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Maigret and the Lazy Burglar
George Simenon
Penguin Books, 1963.
Stav dobrý, lehce odřená obálka. Stránky zažloutlé.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Nová dobrodružství Sherlocka Holmese
Martin H. Greenberg, Carol-Lynn Rössel Waugh, Jon L. Lellenb
Jota, Brno 2008. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 16 x 22 cm, stran 375
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021