PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13 x 17 cm, 323 stran.
Stav dobrý, přebal je lehce odřený a mírně potrhaný se ztrátou. Na deskách a hřbetu jsou malé hnědé skvrnky.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Odeon, Praha 1992. Klub čtenářů, sv. 664. Prestižní klub. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první, rozměry: 14 x 21 m, 425 stran.
Pěkný stav, na předsádce skvrny.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
S textem Fr. Táborského. Vydal Müller a spol., Turnov 1928. Dobová celokožená vazba se zlacením, vevázána původní obálka. 101 stran, 40 barevných dřevorytů! Formát 29x22 cm.
Desky lehce zašpiněné, velmi dobrý stav(viz foto).
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Václav Poláček, Praha, nedatováno.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo SNKLHU, Praha 1955. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 25 x 18 cm, 134 stran s obrazovou přílohou.
Přebal mírně odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná. Rozměry: 15 x 20 cm, stran 110.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
ČAS, 2022. Pevná vazba., rozměry: 13,5 x 20,5 cm, stran 238
Pěkný stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná. Stran texu 16 + 88 vyobrazení, rozměry: 20,5 x 14 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Panorama, Praha, 1986. Edice Pragensia. Původní celoplátěná vazba s přebalem, první vydání, 316 stran s množstvím obrazového materiálu. rozměr: 23,5 x 30 cm.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakladatel Jos. R. Vilímek, Praha, nedatováno. Věděním a životem. Stran 224. Původní brož. Rozměry: 13 x 21 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet ušpiněné, zažloutlé, potrhané se skvrnkami od stáří (viz foto, uvolněná vazba - stránky nechybí.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, 15 x 21 cm, 148 str. s mnoha fotografiemi. 1. vyd.
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený a mírně otřepený.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Díl V. sešit 2. Vydává Obec hlavního města Prahy prací městského archivu 1932. Původní brož, průběžn..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sešit, 71 stran. Rozměry: 15 x 20 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez nakl. údajů. Stran 137. Původní pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý, knižní blok se vytrhává z desek. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Měkká vazba, stran 32 + 31 stran obr. přílohy, rozměry: 12,5 x 17 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sešit, stran 22, rozměry: 11 x 19 cm.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk

![Staropražské variace na motiv Praha a cizina [návštěvníci Prahy, historické osobnosti, cizinci v Praze, zvířata a cizokrajné rostliny ad.] Staropražské variace na motiv Praha a cizina [návštěvníci Prahy, historické osobnosti, cizinci v Praze, zvířata a cizokrajné rostliny ad.]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/593597-staroprazske-variace-16176898731-1024x1024.jpg)
![Magická Praha - Angelo Maria Ripellino [kniha o kulturní historii Prahy, popisuje její genius loci] Magická Praha - Angelo Maria Ripellino [kniha o kulturní historii Prahy, popisuje její genius loci]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/732653-magicka-praha-angelo-mari-17346225931-1024x1024.jpg)

![Strahov [Strahovský klášter v Praze, románský a barokní, stavební dějiny, architektura - Edice Pragensie, Praha] Strahov [Strahovský klášter v Praze, románský a barokní, stavební dějiny, architektura - Edice Pragensie, Praha]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/691489-strahov-strahovsky-klaste-16850446861-1024x1024.jpg)



![Praha 1900 Studie k dějinám kultury a umění Prahy v letech 1890-1914 [secese, secesní výtvarné umění, belle epoque, symbolismus, malba, sochařství, řemeslo, kubismus, architektura, stavby, domy, výstavy, dekorativní styly, proměny města] Praha 1900 Studie k dějinám kultury a umění Prahy v letech 1890-1914 [secese, secesní výtvarné umění, belle epoque, symbolismus, malba, sochařství, řemeslo, kubismus, architektura, stavby, domy, výstavy, dekorativní styly, proměny města]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/732900-praha-1900-studie-k-dejin-17349758201-1024x1024.jpg)
![Z pokladů pražských (edice: Věděním a životem, sv. 9) (Praha a cizinci, Velechrám Pražský, Letohrádek královny Anny, Praha v obrazích, Pohled na Prahu, Dvorní umělci na hradě pražském [Spranger, van Aachen, Heinz, Vianen]) Z pokladů pražských (edice: Věděním a životem, sv. 9) (Praha a cizinci, Velechrám Pražský, Letohrádek královny Anny, Praha v obrazích, Pohled na Prahu, Dvorní umělci na hradě pražském [Spranger, van Aachen, Heinz, Vianen])](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/459665-z-pokladu-prazskych-14568507971-1024x1024.jpg)
![Karlův most v Praze [edice Umělecké památky. Historie, sochařství, mj. Ferdinand Brokof, Matyáš Bernard Braun, Emanuel Max, Josef Max] Karlův most v Praze [edice Umělecké památky. Historie, sochařství, mj. Ferdinand Brokof, Matyáš Bernard Braun, Emanuel Max, Josef Max]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/709243-karluv-most-v-praze-edice-17074877391-1024x1024.jpg)




