PRAGENSIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Prague. Illustrations en coleurs de Zenker (Praha, historie, architektura, fotografie, první republika)
Guy, Noël
Prague. Illustrations en coleurs de ZenkerOuvrage orne de 149 photographies, Paris, Fernand Nathan, ..
 
520Kč
Bez daně: 520Kč
Magická Praha - Angelo Maria Ripellino [kniha o kulturní historii Prahy, popisuje její genius loci]
Angelo Maria Ripellino
Vydal Odeon, Praha 1996. Druhé vydání, stran 426. Původní pevná vazba s přebalem, 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Parkhotel Praha 50 let (1967-2017)
Pevná vazba, rozměry: 21 x 20,5 cm, stran 74 - tvořeno převážně fotografiemi
Stav výborný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Z tradic slovanské kultury v Čechách - Sázava a Emauzy v dějinách české kultury [klášter Na Slovanech, Emauzský cyklus, slovanská liturgie, staroslověnština, Karel IV]
Lubomír Havlík, Oldřich Králík, Emanuel Poche, Karel Horálek
Vydal Universita Karlova, Praha 1975.
Dobrý stav, přebal odřený a lehce natržený (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Náš hrad [Praha - Pražský hrad, 48 x foto Josef Sudek - kniha fotografií]
A. Wenig, J. Sudek
Jos. R. Vilímek, Praha 1948.
Uvnitř dobrý stav, lehce odřený, natržený a zašpiněný přebal (viz foto).
300Kč
Bez daně: 300Kč
Documenta pragensia, číslo IX./II./1991
Archiv hl. města Prahy 1991. Strany 319- 552. Brožovaná - sešitá sponkami. Rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pražské veduty - Pohledy na Prahu 19. století (Praha)
Jarmila Jindrová
4 strany textu a 9 bar. listů je volně vloženo do obálky, rozměry: 21 x 26,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce natržená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Okolí Prahy, východní část II. (Knižnice KČT) (Praha, průvodce, Kyje, Lipany, Kostelec nad Černými lesy, Mělník, Český Brod)
Jaroslav Dostál
Knižnice KČT, svazek druhý. Klub českých turistů. Praha, 1946. Druhé vydání. Původní brož, strany 15..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha v dějinách národních
Václav Vojtíšek
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 61.
Stav dobrý, lehce odřená a mírně otřepená obálka. Hřbet je v horní části natržený, v dolní s mírnou ztrátou. Stránky jsou zažloutlé, jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Pražské kostely - Soubor fotografií Jaromír Funke [hlubotisk; architektura barokní a gotická, Praha Malá Strana Staré Město Nové Město Hradčany Pražský hrad]
Jaromír Funke - Vojtěch Volavka
Miroslav Stejskal, Praha 1946.
Uvnitř dobrý stav, přebal potrhaný a odřený. Neautorské věnování.
799Kč
Bez daně: 799Kč
Staropražské pověsti a legendy
Julius Košnář
Vydalo nakl. Levné knihy, Praha 2008. Brožovaná, rozměry: 16 x 24 cm, 288 stran s čb. obrázky v textu.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Praha jasem okřídlená [obrazová kniha o Praze - hlubotiskové reprodukce fotografií]
Jiří Jeníček-podpis!
Vydalo Československé filmové nakladatelství, Praha 1948. Vydání I.
Dobrý stav, obálka lehce natržená. Vazba nepatrně uvolněná.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Povídky malostranské (Neruda, Praha, Malá Strana)
Jan Neruda
Vydal Československý spisovatel v Praze 1987. Původní celoplátěná vazba s přebalem, vydání páté, 432 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Sborník příspěvků k dějinám hlav. města Prahy III. [město Praha, dějiny]
Teige, Josef, Dr.
OBrož. Praha, III. díl, Nákladem Důchodů obce hlavního města Prahy, 1922, 223 S., 4°. Brož., obálka ..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021