PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná - sešitá kovovou sponkou. Rozměry: 11,5 x 15 cm, 47 stran.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně zažloutlá, hřbet je zažloutlý, odřený a lehce potrhaný. U sponky je stopa po rzi. Uvnitř je stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství VOLVOX GLOBATOR, Praha 1993. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 254 stran, první vydání.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 290 - včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště v hlavním městě Praze, 2009.
Uvnitř výborný stav, obálka nepatrně zašpiněná (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo nakladatelství Baronet, Praha 2008. Pevná vazba s přebalem, stran 300, rozměry: 27 x 21 cm.
Přebal po okrajích a ve hřbetě natržený. Stav velmi dobrý.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Nakladatel Stanislav Kuchař, Hradec Králové 1947. Kreslil Zdeněk Guth. Původní brož,obálka lehce odř..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sešit a 12 fotografií je volně vloženo do obálky, rozměry: 13 x 19 cm, stran 12.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo: Muzeum hlavního města, Praha 1988
Dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sešit, rozměry: 22 x 31 cm, 8 stran - množství vyobrazení.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
B. Rupp, Praha 1942.
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná - sešitá sponkami, rozměry: 15,5 x 23 cm, stran 68
Stav velmi dobrý, u sponek jsou stopy po rzi
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Polokožená vazba. Stran 237 + obrazová příloha. Rozměry: 16,5 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý. Na titulním listu je podpis původního majitele.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha : Správa Pražského hradu a Nakladatelství KANT - Karel Kerlický, 2006, 1. vydání, ISBN 13: 80-86970-10-8.
Výborný stav, jako nová. / Perfect condition, like new.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Sešit, stran 16 - včetně vyobrazení, rozměry: 14 x 22 cm.
Stav velmi dobr.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Jako I. svazek cyklu Na scéně věků vydalo Aventinum, Praha 1946. Poloplátěná vazba se zlacením, 224 ..
Dobrý stav, mírně ušpiněné desky a hřbet, lehce zkosená (viz foto), neautorské věnování!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo: Nakl. Miroslava Stejskala, Praha 1946
Velmi slušný stav, zašpiněné desky
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk

![Malebné pouti po krásné Praze II [průvodce ,stará Praha ,Malá Strana ,Hradčany ] Malebné pouti po krásné Praze II [průvodce ,stará Praha ,Malá Strana ,Hradčany ]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/597945-malebne-pouti-po-krasne-p-16214966051-1024x1024.jpg)
![Pražské tajemno [průvodce po tajemných místech Prahy; Stará Praha, pověsti, příběhy] Pražské tajemno [průvodce po tajemných místech Prahy; Stará Praha, pověsti, příběhy]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/755688-prazske-tajemno-pruvodce--17627134941-1024x1024.jpg)
![Archaeologica Pragensia 10/1989 [archeologický sborník, archeologie, Muzeum hlavního města Prahy] Archaeologica Pragensia 10/1989 [archeologický sborník, archeologie, Muzeum hlavního města Prahy]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/563110-archaeologica-pragensia-1-15729582791-1024x1024.jpg)
![Posvátná místa pražská [Obsah: kostely, Praha a její církevní stavby - pražská architektura] Posvátná místa pražská [Obsah: kostely, Praha a její církevní stavby - pražská architektura]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/713026-posvatna-mista-prazska-ob-17113924631-1024x1024.jpg)
![Prsty k obloze - Co vypravují pražské věže [stará Praha, historie] Prsty k obloze - Co vypravují pražské věže [stará Praha, historie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_324276_1-1024x1024.jpg)







![Toulky nenávratnem [Žikešův pražský špalíček ,stará Praha ] Toulky nenávratnem [Žikešův pražský špalíček ,stará Praha ]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_326986_1-1024x1024.jpg)
