PRAGENSIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sborník příspěvků k 600. výročí Jagellonské university v Krakově
kolektiv autorů
Brožovaná s původní obálkou, stran 251, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné. H5bet je v dolní části mírně natržený. Stránky jsou lehce zažloutlé.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Zprávy Památkového sboru hlav. města Prahy, sv.7/1925
V. Vojtíšek
Brožovaná, 152 stran + obrazová příloha. Rozměr 22 x 28 cm.
Stav velmi dobrý, nerozřezáno
199Kč
Bez daně: 199Kč
Pražský sborník historický XXVIII.    HOL.
Václav Ledvinka
Vydalo nakl. KLP - Koniasch Latin Press, Praha 1995. Původní pevná vazba s papírovým přebalem, 266 s..
 
200Kč
Bez daně: 200Kč
V parku na Masarykově nábřeží, Jan Malý
Jan Malý
Lept, 1924 - podepsáno. Rozměry: 250 x 180. ..
 
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Lidé z druhého břehu, díl I.(Boromejky)
Brožovaná, rozměry: 21 x 31 cm, stran 88
Stav pěkný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Pražské domy vyprávějí II. [dějiny a příběhy pražských domů - Praha, mj. i Malá Strana, Staré a Nové Město, Vinohrady, Smíchov, Bubeneč ad.]
J. Hrubeš, E. Hrubešová
Nakl. Orion, Roztoky u Prahy 1996. Původní pevná vazba. 203 stran - včetně obr. materiálu, první vydání. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Náměsíčný průvodce Prahou
Přemysl Rut
Mladá fronta, Praha 1991. Edice Kapka. Původní brož, 8°, 267 stran. Pěkný stav (viz foto). ..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Kaple Betlemská. Ze staré Prahy, VII. (Praha)
Karel Guth
Brožovaná, 37 str. s 10 obrazy, rozměry: 16,5 x 24,5 cm.
Stav dobrý, obálka je otřepená. Uvnitř je stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Výuka dobrého vkusu jako státní zájem I - Počátky pražské univerzitní estetiky ve středoevropských souvislostech 1763–1805
Tomáš Hlobil
Nakladatel: Togga, vázaná, 322 stran, 17 × 24 cm, česky Rozměry: 17 × 24 cm Rok vydání: 2011.
Zcela nová kniha. Perfektní stav.
255Kč
Bez daně: 255Kč
Praha a secese
M.Vitochová, J.Kejř, J.Všetečka
Nakl. V Ráji, Praha 1997., vydání 1., 184 stran, bohatý obrazový materiál, formát 26x20 cm, celoplátěná vazba s přebalem.
Pěkný stav, samolepka původního majitele.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha ve fotografii Zdeňka Voženílka (fotografie, katalog, podpis Zdeněk Voženílek)
Karel Dvořák
Vydala: Malá galerie, Praha 1981
Velmi slušný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kniha o Praze (Pražský almanach) I.
Artuš Rektorys (red.)
Pevná vazba, rozměry: 13 x 19,5 cm, 208 stran.
Stav velmi dobrý
90Kč
Bez daně: 90Kč
Staletá Praha, ročník XXV./2009, číslo 2. [vydává Národní památkový ústav Praha - památky, stavební historie]
Jarmila Čiháková
Brožovaná, 4°, 142 stran s množstvím vyobrazení.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Děje university pražské (Univerzita Karlova v Praze - dějiny univerzity do roku 1436) - Tomek 1849
W. W. Tomek
Poloplátěná převazba, rozměry: 14 x 21 cm, 320 stran.
Dobrý stav, desky a hřbet jsou odřené. Uvnitř knihy jsou skvrnky od stáří.
380Kč
Bez daně: 380Kč
 
Valentinská © 2021