PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Album faksimilí, sedm obřích složených reprodukcí plánů Prahy a map Čech, vše barevné. Vyd. Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy, Praha 2006. Album má výšku 42 cm.
799Kč
Bez daně: 799Kč
Bez daně: 799Kč
Nakladatelství Academia, Praha 2000. Stran 271 s obr. materiálem. Původní pevná vazba, vydání první. Rozměry: 14 x 24 cm.
Stav výborný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Prague: Municipal House 2001 [nezměněný dotisk 2004], Hardback s papírovou obálkou, 413 stran s více..
970Kč
Bez daně: 970Kč
Bez daně: 970Kč
BB/art 2015. Brožovaná, rozměry: 15 x21 cm, stran 200 - množství fotografií.
Výborný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
1. sv z edice „Průvodce po Československé republice. I. část: Země Česká.“ Plátěná vazba s tenčími d..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 30 cm, 184 stran s množstvím vyobrazení.
Pěkný stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Praha, Práce 1995, s. 148
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydala Academia, Praha 1966. Celoplátěná vazba s přebalem, 100 stran textu (19 obr.), 24 příloh (53 obr.), rozměry: 18 x 25 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a protržená. Uvnitř je stav velmi dobrý
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Panorama, Praha 1991. Edice Pragensia. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 4°, 247 stran s množstv..
79Kč
Bez daně: 79Kč
Bez daně: 79Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 11 x 18 cm, 95 stran.
Dobrý stav, obálka je v dolní části lehce otřepená a mírněpomačkaná, hřbet je v dolní části natržený, v horní části se ztrátou. Na titulním listu je podpis původního majitele knihy.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Pevná vazba s obálkou, rozměry: 15,5 x 21,5 cm, stran 397. Vydání první.
Velmi dobrý stav. Signaturní razítko
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Svaz přátel rodopisu, Praha 1945. Původní brož; 25 x 18 cm; 56 stran.Obálka zašpiněná a lehce natrže..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní poloplátěná vazba s přebalem, 102 stran - množství fotografií a kreseb, rozměry: 20 x 27 cm.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněný a mírně zažloutlý přebal. Přebal je v horní části hřbetu natržený s lehkou ztrátou.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
K dějinám University Karlovy. Acta Universitatis Carolinae. Historia Universitatis Carolinae Pragens..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1979. Celoplátěná vazba - obálka chybí, 98 stran, čtvrté vydání, rozměry: 17 x 24 cm.
Desky zašpiněny, se skvrnamy od polití. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, Vydáno péčí a nákladem Československé Obce Sokolské 1923, s.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce potrhaná, stránky nejsou rozřezány.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk

![Pražský chodec vypráví I [Průvodce Prahou, vycházky po Praze, Praha, historie míst, ulice a domy, osobnosti, památky] Pražský chodec vypráví I [Průvodce Prahou, vycházky po Praze, Praha, historie míst, ulice a domy, osobnosti, památky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/728956-prazsky-chodec-vypravi-i-17308180481-1024x1024.jpg)

![Pražský hrad, nádvořími do zahrad [Praha; zahrady Pražského hradu - průvodce] Pražský hrad, nádvořími do zahrad [Praha; zahrady Pražského hradu - průvodce]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/705739-prazsky-hrad-nadvorimi-do-17030801341-1024x1024.jpg)

![Staletá Praha, ročník XXVI./2010, číslo 2. [vydává Národní památkový ústav Praha - památky, stavební historie] Staletá Praha, ročník XXVI./2010, číslo 2. [vydává Národní památkový ústav Praha - památky, stavební historie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/678666-staleta-praha-rocnik-xxvi-16703989831-1024x1024.jpg)

![Bazilika sv. Jiří na Pražském hradě [Obsah: Svatojiřská bazilika, románský kostel, Pražský hrad, Hradčany] Bazilika sv. Jiří na Pražském hradě [Obsah: Svatojiřská bazilika, románský kostel, Pražský hrad, Hradčany]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/763376-bazilika-sv-jiri-na-prazs-17739898341-1024x1024.jpg)
![Pražské zahrady [Praha, zahradní architektura historických částí Prahy; mj. Vrtbovská zahrada, Valdštejnská zahrada, Letohrádek Hvězda, Stromovka, Bertramka, Kampa, Karlovo náměstí] Pražské zahrady [Praha, zahradní architektura historických částí Prahy; mj. Vrtbovská zahrada, Valdštejnská zahrada, Letohrádek Hvězda, Stromovka, Bertramka, Kampa, Karlovo náměstí]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_336540_1-1024x1024.jpg)
![Břevnov, první klášter benediktinů na půdě slovanské [Břevnovský klášter, Praha, benediktini] Břevnov, první klášter benediktinů na půdě slovanské [Břevnovský klášter, Praha, benediktini]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/537571-brevnov-prvni-klaster-ben-15363134371-1024x1024.jpg)
![Magická Praha [Ripellino; Index, exil, exilové vydání 1978] Magická Praha [Ripellino; Index, exil, exilové vydání 1978]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/729255-magicka-praha-ripellino-i-17310732311-1024x1024.jpg)

![Kronika rynečku na Starém Městě pražském [Praha, Malé náměstí, Staré Město, Rott] Kronika rynečku na Starém Městě pražském [Praha, Malé náměstí, Staré Město, Rott]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/706348-kronika-rynecku-na-starem-17042040641-1024x1024.jpg)


