PRAGENSIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kolbenka bojující a vítězící (Vysočany, Praha)
kolektiv autorů
Sešit, stran 99, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Hřbet je v horní části lehce natržený.
250Kč
Bez daně: 250Kč
ULICE A DOMY MĚSTA PRAHY (Praha, pražský uličník, popis ulic a památky)
Ctibor Rybár
Nakl. Victoria Publishing, Praha 1995. Původní pevná vazba, 285 stran - včetně obr. materiálu, vydání první, rozměry: 15 x 28 cm. EAN: 9788085865295.
Pěkný stav (viz foto).
100Kč
Bez daně: 100Kč
Okres Praha-východ - Památky revolučního hnutí Středočeského kraje [střední Čechy - pamětní desky, pomníky, komunismus]
Zdeněk Kárník (sestavil)
Brožovaná, stran 167, rozměry: 15 x 20 cm.
Dobrý stav, obálka i hřbet jsou lehce odřené. Hřbet je mírně potrhaný. Vyřazený knihovní exemplář
99Kč
Bez daně: 99Kč
Pozdrav ze Schlossbergu. Paměti Josefa Rudolpha z Wartburgu, syna hradního inspektora (Pražský hrad)  (Edice Paměť - Academia)
Martin Halata, Dagmar Lieblová (eds.)
Academia, Praha 2013, formát A5, 8°, 312 stran, pevná vazba, . Edice Paměť.
Výborný stav, nová kniha
99Kč
Bez daně: 99Kč
Povídky malostranské - Arabesky ( Neruda, Praha, Malá Strana)
Jan Neruda
Vydal Dobrovský v edici Omega, Praha 2013. Stran 466. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pražská bohema. Vzpomínky na vynikající české umělce
Rélink Karel
Poloplátěná vazba, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 380 s autorovými ilustracemi, druhé rozšířené vydání.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněný a v horní části mírně natržený hřbet. Mírně zažloutlé stránky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha středověká (románská, gotická) - Architektura, sochařství, malířství, užité umění 9.-15. století (čtvero knih o Praze)
Emanuel Poche, Dobroslav Líbal, Jaromír Homolka, Karel Stejs
Vydala Panorama, Praha 1983 v edici Pragensia. První vydání. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem. 784 stran s velkým množstvím obrazového materiálu. Rozměry: 18 x 24 cm.
Dobrý stav, přebal lehce odřený a potrhaný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Prahou krok za krokem - Uměleckohistorický průvodce městem [architektura Prahy, památky, stavby, domy, Praha]
Emanuel Poche * Josef Janáček
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1963. Edice Pragensie. Ilustroval Cyril Bouda. První vydání. Původní celoplátěná vazba. Rozměry: 14 x 21 cm, 340 stran včetně vyobrazení.
Dobrý stav, lehce odřené a mírně ušpiněné desky (viz foto), neautorské věnování, lehce zažloutlé stránky.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Domovní znamení staré Prahy [stará Praha, Malá Strana, Staré a Nové Město, Hradčany, měšťanské domy]
Lydia Petráňová
Vydalo nakladatelství Panorama Praha 1988. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 21 x 26 cm; 336 stran, 113 fotografií, 13 map.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha matka měst, II.(3 sešity)
J.Hořejší
Odbor kultury rady ÚNV, Praha 1955.
Velmi slušný stav, desky a obálky sešitů ušpiněné, uvnitř sešitů dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Malostranské lásky a manželství (stará Praha)
Cyril Merhout
Brožovaná, rozměry: 12,5 x 20 cm, stran 59
Stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Karlův most v Praze (31x světlotisk soch) - není kompletní chybí č. 25 (Praha) - pošk.
Jan Herain
Průvodní text 53 stran (měkká vazba) a 31/32 volně ložených příloh (Světlotisk). Rozměry: 24 x 33 cm.
Stav velmi slušný, obálka je odřená, otřepená a utržená od hřbetu. Zadní část obálky a hřbet zcela chybí. Uvnitř je stav velmi dobrý stav. Podpis pův. majitele.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Pražský chodec vypráví III [Průvodce Prahou, vycházky po Praze, Praha, historie míst, ulice a domy, osobnosti, památky]
Eduard Škoda
Nakladatelství Academia, Praha 2001. Stran 284 s obr. materiálem. Původní pevná vazba, vydání první. Rozměry: 14 x 24 cm.
Stav pěkný ( viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha: atlas ortofotomap [letecká mapa, fotografie z výšky, letecký pohled, plán města]
Praha. Atlas ortofotomap, měřítko 1:6 000. Kartografie Praha a.s., 1998. Původní pevná vazba, cca 285 stran, rozměr: 23 x 35,5 cm.
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021