PRAGENSIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha pravěká [pravěk, archeologie, naleziště, hradiště, keramika, archeologické nálezy; mj. Pražský hrad, Vyšehrad, Šárka, Butovice, Bubeneč a Dejvice, Únětice, knovízská a halštatská kultura]
Jan Filip
Poloplátěná vazba, 168 stran se 117 obrázky, rozměry: 22 x 30 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je nepatrně ušpiněný. Uvnitř knihy je razítko a čísla.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Národní a universitní knihovna v Praze, její vznik a vývoj I. (Klementinum) Dějiny knihovny do roku 1777
Zdeněk Tobolka
Pevná vazba s obálkou - kniha je zabalena do průhledného obalu, stran 169 + obr. příloha, rozměry: 18 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Pražské sanatorium v Praze-Podolí (Praha)
Jack Kerouac
Sešit, rozměry: 16 x 23 cm, 12 stran + rozkl. plán a fotografie.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Praha, severní a severozápadní Čechy - Průvodce po Československé republice. I. část, Země Česká (Praha, mj. Děčín, Českosaské švýcarsko, Mladá Boleslav aj.)
Bohuslav Lázňovský
Praha, Orbis 1936, celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 11,5 x 16 cm. stran 403+mapy.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka
150Kč
Bez daně: 150Kč
Průvodce starou Prahou [Stará Praha, historie, architektura, mj. Staroměstské náměstí a jeho okolí, Karlův most, Hradčany, Petřín. Vyšehrad]
Alois L. Kaiser
Vydalo nakl. Život a práce, Praha 1947. Původní brož, 172 stran - včetně obr. materiálu, rozměry: 13..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Prag [průvodce Praha]
1994
Stav dobrý viz foto.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha /procházka staletími/
Marie Homolová, Josef Ptáček
Původní pevná vazba s přebalem. I. vydání. 157 stran, bohatý fotografický materiál. Rozměry: 23 x 28 cm.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Pražská Loreta [Praha Hradčany - barokní klášter, architektura, postavil Dientzenhofer] (edice Památky sv. 22)
Jan Diviš
Nakladatelství Odeon, edice Památky sv. 22. Praha 1972. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, 233 stran s velkým množstvím obr. příloh. Vydání první. Rozměry: 17 x 24 cm.
Přebal mírně zašpiněný a natržený. Velmi dobrý stav (viz obr.).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Strahov [Strahovský klášter v Praze, románský a barokní, stavební dějiny, architektura - Edice Pragensie; památky, Praha]
Alois Kubiček, Dobroslav Líbal
SNKLHU, Praha 1955.
Velmi dobrý stav, přebal vepředu lehce natržený (viz náhled).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Ilustrovaný průvodce Chrámem sv. Jiří na Hradě pražském
A. Podlaha
Původní sešit, rozměry: 10 x 15 cm, 16 stran + obrazové přílohy.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha [hlubotisk Neubert, upravil Ambrosi]
Brožovaná na tvrdším papíře, tvořená převážně fotografiemi, nestránkováno. Rozměry: 14,5 x 22 cm.
Stav velmi dobrý
250Kč
Bez daně: 250Kč
Staroměstská radnice a její památky (Praha, architektura, historie, Staroměstské náměstí; podpis Václav Vojtíšek)
V. Vojtíšek - podpis!
2. pozměněné vydání. Nákladem Důchodů obce hlav. města Prahy, 1929. Původní brož, 8°, 27 stran. Dobr..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Pražské procházky - pět minut za Prahou [Praha a předměstí, průvodce, architektura, zajímavosti, příroda]
Jan E. Svoboda, Antonín Ederer
Nakl. Libri, Praha 2002. Původní brož, měkká vazba, vydání první, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 263.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Historie Česká. Od defenestrace k Bílé hoře (dějiny, Rudolf II., stavovské povstání)
Pavel Skála ze Zhoře
Praha, Svoboda 1984, s. 450
V dobrém stavu, obálka je mírně opotřebovaná a natržená
300Kč
Bez daně: 300Kč
 
Valentinská © 2021