PRAGENSIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha 1 křížem krážem [Praha - Hradčany, Malá Strana, Staré Město, Nové Město, Židovské Ghetto, Josefov]
Pavel Augusta, Antonín Ederer
Milpo Media, Praha 2013. Ediční řada Knihy o Praze, sv. 55. Původní pevná vazba, stran 223 - včetně ..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, Staré Město, Malerische Wanderungen...1866
Herold, Eduard
Celým názvem: malerische Wanderungen durch Prag. Celopl. nakl. vazba zdobená slepotiskovým zrcadlem ..
 
4 800Kč
Bez daně: 4 800Kč
Národní a universitní knihovna v Praze, její vznik a vývoj I. (Klementinum) Dějiny knihovny do roku 1777
Zdeněk Tobolka
Vydal František Horák, SPN, Praha 1959. Původní celoplátěná vazba s přebalem, stran 169 + obr. příloha, rozměry: 18 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Historie Česká. Od defenestrace k Bílé hoře (dějiny, Rudolf II., stavovské povstání)
Pavel Skála ze Zhoře
Praha, Svoboda 1984, s. 450
V dobrém stavu, obálka je mírně opotřebovaná a natržená
300Kč
Bez daně: 300Kč
Betlémská kaple. O jejích dějinách a zachovaných zbytcích
Brožovaná, rozměry: 22 x 27 cm, stran 118
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, otřepená a natržená. Hřbet je v horní i dolní části natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze některé složky jsou uvolněné
299Kč
Bez daně: 299Kč
Umělecké památky Prahy - Velká Praha A-L [Bohnice Braník Břevnov Bubeneč Dejvice Holešovice - Bubny Hlubočepy Hloubětín Hostivař Chabry Jinonice Karlín Kbely Kobylisy Košíře Krč Kyje Libeň Liboc Počernice Dolní a Horní]
Pavel Vlček a kol (architektura domy stavby kostely usedlost
Vyd. Academia, Praha 2012. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 1080 stran, 205 × 258 mm.
Velmi dobrý stav. Pěkná.
899Kč
Bez daně: 899Kč
Pražské domy vyprávějí II. [dějiny a příběhy pražských domů - Praha, mj. i Malá Strana, Staré a Nové Město, Vinohrady, Smíchov, Bubeneč ad.]
J. Hrubeš, E. Hrubešová
Nakl. Orion, Roztoky u Prahy 1996. Původní pevná vazba. 203 stran - včetně obr. materiálu, první vydání. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Královská Praha (Vlastivědný sborník) (fotografie, historie, mj. Pražský hrad, Malá Strana, Strahov, Loreta, Karlův most, Železniční most, Náplavka)
Jos. Bělohlav
Se 4barevnou mapou a 66 stranami obrazů. Vlastivědný sborník, 1912, r. III., sešit 3. - 5. (33. - 35..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kde se rozkládal Vyšehrad? [Studie historicko-anthropogeografická]
Jiří Král
Vydaly a vytiskly Grafické závody Nový Bydžov 1947. Brožovaná s přebalem, rozměry: 16 x 21 cm, stran 206 + obr. příloha.
Stav dobrý, přebal je odřený a otřepený. Složky jsou uvolněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Prag 1780-1830 Kunst und Kultur [Praha 1780-1830. Umění a kultura mezi epochami a národy - klasicismus, umělecký a společenský život, umělecké předměty]
Hofmann, Werner, Diatková, Nataša, Roman Prahl, Patrik Šimon
Prag 1780-1830. Kunst und Kultur zwischen den Epochen und Völkern Praha 1780-1830. Umění a kultura m..
 
599Kč
Bez daně: 599Kč
Vojtěch Kubašta - Praha
Vojtěch Kubašta
Stará pohlednice, neprošlá, malý formát (cca 9 x 14 cm). Náhled si zvětšíte kliknutím.  &nbs..
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Průvodce po Praze (Praha)
Jan Emler
Praha, Ed. Grégr a syn [1912], s. 151.
Velmi slušný stav, zašlá a ošoupaná obálka.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha záhadná a tajemná
Petr David, Vladimír Soukup
Euromedia Group, 2019. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 17 x 25 cm, stran 208 - včetně vyobrazení.
Pěkný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Pražské tajemno [průvodce po tajemných místech Prahy; Stará Praha, pověsti, příběhy]
Pavel Růt
Vydalo nakladatelství VOLVOX GLOBATOR, Praha 1993. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 254 stran, první vydání.
Pěkný stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Umění v Praze za Rudolfa II.
Karel Chytil
Vyd. Umělecko-průmyslové muzeum, Praha 1904.
Dobrý stav, lehce odřená obálka.
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021