PRAGENSIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pražský sborník historický XIV./1981
František Holec (sestavil)
Původní celoplátěná vazba se zlacením a originálním papírovým přebalem, 208 stran textu, 16 stran obr. přílohy, vydání první, rozměry: 18 x 25 cm.
Velmi dobrý stav, pouze přebal je lehce odřený a otřepený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Procházky Prahou a její pamětihodnosti (Praha, průvodce, mj. Wilsonovo nádraží, Masarykovo nádraží, Smíchovské nádraží, Denisovo nádraží; graf. úprava Ladislav Sutnar)
Šindelář, Aug.
Nakladatelská brož. Praha, Státní nakladatelství, 1935, 54 S., 8°. Obálku navrhl L. Sutnar.  ..
Obě strany obálky odtrženy, mírně ušpiněny a potrhány. Vlastnická signatura na předsádce. Uvnitř čisté. Přesto pěkný stav
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Stehlíkův historický a orientační průvodce ulicemi hlavního města Prahy (stará Praha, Prahou - město, domy, ulice)
Franta Žáček, František Stehlík
Pevná vazba - původní obálka je vevázána, rozměry: 15 x 21 cm, 624 stran.
Stav dobrý, desky jsou lehce odřené, hřbet natržený, zadní desky se uvolňují od vazby. Uvnitř je stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Sociální proměny pražských čtvrtí
Martin Ouředníček, Jana Temelová (eds.)
Academia, Praha 2012.
Výborný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
PRAHA - VOLAVKA -KRÁSNÁ VAZBA KŮŽE- UMĚLECKÁ INTARZOVANÁ CELOKOŽENÁ ALOIS JIROUT
Volavka, Vojtěch
Kniha v umělecké celokožené vazbě. Velmi dobrý stav. Formát A4. Vázal ALOIS JIROUT. Vydal Ja..
 
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Šest set let Staroměstské radnice
Shaw, G. B. *** LADISLAV SUTNAR***
Původní kroužková vazba. Praha, Družstevní práce, 1937, 8°. 18 barevných a 9 černých obrázků. Vybral a úvodní slovo napsal Václav Vilém Štech. Upravil Ladislav Sutnar. Přední strana kalendáře odtržena
 
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Tři tucty toulek Prahou [město Praha - historie a památky Prahy]
Eduard Škoda
Vydal Oscar-film, Praha 1994. Původní pevná vazba, 293 stran.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
O Staré Město pražské (architektura, Praha)
kolektiv autorů
Sešit. Stran 28 - včetně vyobrazení, rozměry: 21 x 30 cm
Stav velmi dobrý, lehce odřená a mírně ušpiněná obálka
399Kč
Bez daně: 399Kč
Vilímkův průvodce Prahou
Jiří Čarek
Nakl. Jos. R. Vilímek, Praha, 1948. Původní brož, měkká vazba, 220 stran, 29 reprodukcí fotografií na zvláštních přílohách, 2 pérovky v textu a 4 dvoustranné plánky.
Desky odřeny, očteno. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Documenta pragensia XIX
V. Ledvinka, J. Pešek
Stran 384. Původní brožovaná. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Okolí Prahy
J. Kamenický, R. Máša
Josef Hokr, 1939 jako 6. svazek Hokrových průvodců. Původní brož, 201 stran, 8°.
Dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha pravěká [pravěk, archeologie, naleziště, hradiště, keramika, archeologické nálezy; mj. Pražský hrad, Vyšehrad, Šárka, Butovice, Bubeneč a Dejvice, Únětice, knovízská a halštatská kultura]
Jan Filip
Osmero knih o Praze, stavebním a uměleckém vývoji města, díl I. Pražské nakladatelství, 1949. 3. sva..
Velmi dobrý stav (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021