PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
List. Rozměry cca: 32 x 43 cm.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Milpo Media, Praha 2013. Ediční řada Knihy o Praze, sv. 55. Původní pevná vazba, stran 223 - včetně ..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Celým názvem: malerische Wanderungen durch Prag. Celopl. nakl. vazba zdobená slepotiskovým zrcadlem ..
4 800Kč
Bez daně: 4 800Kč
Bez daně: 4 800Kč
Vydal František Horák, SPN, Praha 1959. Původní celoplátěná vazba s přebalem, stran 169 + obr. příloha, rozměry: 18 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Praha, Svoboda 1984, s. 450
V dobrém stavu, obálka je mírně opotřebovaná a natržená
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná, rozměry: 22 x 27 cm, stran 118
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, otřepená a natržená. Hřbet je v horní i dolní části natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze některé složky jsou uvolněné
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vyd. Academia, Praha 2012. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 1080 stran, 205 × 258 mm.
Velmi dobrý stav. Pěkná.
899Kč
Bez daně: 899Kč
Bez daně: 899Kč
Nakl. Orion, Roztoky u Prahy 1996. Původní pevná vazba. 203 stran - včetně obr. materiálu, první vydání. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Se 4barevnou mapou a 66 stranami obrazů. Vlastivědný sborník, 1912, r. III., sešit 3. - 5. (33. - 35..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydaly a vytiskly Grafické závody Nový Bydžov 1947. Brožovaná s přebalem, rozměry: 16 x 21 cm, stran 206 + obr. příloha.
Stav dobrý, přebal je odřený a otřepený. Složky jsou uvolněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Prag 1780-1830. Kunst und Kultur zwischen den Epochen und Völkern Praha 1780-1830. Umění a kultura m..
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Stará pohlednice, neprošlá, malý formát (cca 9 x 14 cm). Náhled si zvětšíte kliknutím.
&nbs..
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, Ed. Grégr a syn [1912], s. 151.
Velmi slušný stav, zašlá a ošoupaná obálka.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Euromedia Group, 2019. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 17 x 25 cm, stran 208 - včetně vyobrazení.
Pěkný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydalo nakladatelství VOLVOX GLOBATOR, Praha 1993. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 254 stran, první vydání.
Pěkný stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vyd. Umělecko-průmyslové muzeum, Praha 1904.
Dobrý stav, lehce odřená obálka.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk


![Praha 1 křížem krážem [Praha - Hradčany, Malá Strana, Staré Město, Nové Město, Židovské Ghetto, Josefov] Praha 1 křížem krážem [Praha - Hradčany, Malá Strana, Staré Město, Nové Město, Židovské Ghetto, Josefov]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_396435_1-1024x1024.jpg)




![Umělecké památky Prahy - Velká Praha A-L [Bohnice Braník Břevnov Bubeneč Dejvice Holešovice - Bubny Hlubočepy Hloubětín Hostivař Chabry Jinonice Karlín Kbely Kobylisy Košíře Krč Kyje Libeň Liboc Počernice Dolní a Horní] Umělecké památky Prahy - Velká Praha A-L [Bohnice Braník Břevnov Bubeneč Dejvice Holešovice - Bubny Hlubočepy Hloubětín Hostivař Chabry Jinonice Karlín Kbely Kobylisy Košíře Krč Kyje Libeň Liboc Počernice Dolní a Horní]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_310648_1-1024x1024.jpg)
![Pražské domy vyprávějí II. [dějiny a příběhy pražských domů - Praha, mj. i Malá Strana, Staré a Nové Město, Vinohrady, Smíchov, Bubeneč ad.] Pražské domy vyprávějí II. [dějiny a příběhy pražských domů - Praha, mj. i Malá Strana, Staré a Nové Město, Vinohrady, Smíchov, Bubeneč ad.]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/726984-prazske-domy-vypraveji-ii-17284539111-1024x1024.jpg)

![Kde se rozkládal Vyšehrad? [Studie historicko-anthropogeografická] Kde se rozkládal Vyšehrad? [Studie historicko-anthropogeografická]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/703718-kde-se-rozkladal-vysehrad-17013724501-1024x1024.jpg)
![Prag 1780-1830 Kunst und Kultur [Praha 1780-1830. Umění a kultura mezi epochami a národy - klasicismus, umělecký a společenský život, umělecké předměty] Prag 1780-1830 Kunst und Kultur [Praha 1780-1830. Umění a kultura mezi epochami a národy - klasicismus, umělecký a společenský život, umělecké předměty]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_134123_1-1024x1024.jpg)



![Pražské tajemno [průvodce po tajemných místech Prahy; Stará Praha, pověsti, příběhy] Pražské tajemno [průvodce po tajemných místech Prahy; Stará Praha, pověsti, příběhy]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/743750-prazske-tajemno-17473303101-1024x1024.jpg)