PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství Panorama, edice Pragensia, Praha 1985. Druhé přepracované a rozšířené vydání. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 17 x 25 cm, 472 stran.
Přebal mírně odřený a po okrajích natržený, ve hřbetě zažloutlý. Dobrý stav (viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Sešit, rozměry: 13 x 18,5 cm, stran 32.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a mírně otřepená, spodní roh je přehnutý. Knižní blok je uvolněný z obálky, hřbet je odřený. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydalo nakl. Bystrov a synové, Praha 2000, v edici Praga Caput Regni, sv. 2. První vydání. Původní brož, 189 stran, rozměry: 11 x 16 cm.
velmi dobrý stav
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Prague – Europe – World [= Jüdische Kultur. Studien zur Geistesgeschichte, Religion und Literatur 29..
950Kč
Bez daně: 950Kč
Bez daně: 950Kč
Stručný průvodce "Naše Praha", sv. 1. Nákladem opatství strahovského, Praha 1940. Původní brož, 8°, ..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Brožovaná s obálkou, stran 164 - včetně vyobrazení. Rozměry: 18 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně otřepená.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Nakl. Paseka a Národní muzeum, Praha 2014. Pevná vazba. Stran 154 - včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Brožovaná, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 30
Stav dobrý, lehce zažloutlá obálka a v dolní části s lehkou ztrátou, hřbet je lepený, obálka je od hřbetu téměř utržená. Uvnitř je stav velmi dobrý
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Měkká vazba, stran 37, rozměry: 12 x 19,5 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce zažloutlé, mírně ušpiněné a odřené. H5bet je potrhaný, knižní blok uvolněný z obálky.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydal Albatros v Praze 2000. Šesté vydání, stran 98. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Olympia a nakladatelství Alena Ježková - Tichá srdce, Praha 2016. Druhé, rozšířené vydání, stran 233. Původní pevná vazba.
Pěkný stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
LXIV. roční zpráva Čes. státního akademického gymnasia v Praze. Rok 1927 - 1928. Původní brož, 8°, 8..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Prag: Verlag von K. André 1858, váz., [2]+VIII+375 pp., 14 tabulí, 12° (11 x 15 cm)
Dobrý stav; desky zažloutlé a opotřebované, plátno vybledlé, rohy desek trochu odřené, horní ořízka ztmavlá, předsádky uprostřed zčernalé (chemická reakce), průsvitné ochranné listy mají drobné žluté
6 200Kč
Bez daně: 6 200Kč
Bez daně: 6 200Kč
Brožovaná, rozměry: 16 x 24 cm, 46 stran, množství vyobrazení.
Stav dobrý, obálka je ušpiněná, odřená, pomačkaná a v dolní části natržená. Složky jsou uvolněné, jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Foibos, 2005. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 17 x 24 cm, stran 222 - včetně vyobrazení.
Pěkný stav.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Text i fotografie jsou volně vložené do obálky, rozměry: 23, 19,5 cm, stran textu 6 + 13 fotografií
Stav pěkný
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Zákazníci sk

![Prahou krok za krokem - Uměleckohistorický průvodce městem [architektura Prahy, památky, stavby, domy, Praha] Prahou krok za krokem - Uměleckohistorický průvodce městem [architektura Prahy, památky, stavby, domy, Praha]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/592054-prahou-krok-za-krokem-16158848461-1024x1024.jpg)













