PRAGENSIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pražská Venušina fontána od B. Wurzelbauera (podpis Karel Chytil) - Praha
Karel Chytil (podpis)
Brožovaná, rozměry: 25 x 33 cm, 31 stran se 4 celostránkovými přílohami.
Stav dobrý, obálka ahřbet jsou odřené se skvrnkami. Hřbet je potrhaný. Věnování autora na tit. listu. Knižní blok je uvolněný z obálky a volně vložen do desek. Na obálce je razítko. Nerozřezáno.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Prahou krok za krokem - Uměleckohistorický průvodce městem [architektura Prahy, památky, stavby, domy, Praha] + mapa
Emanuel Poche
Měkká vazba s přebalem. Rozměry: 13 x 20 cm, 255 stran + volně ložené mapa, první vydání.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Staletá Praha, ročník XXX./2014, číslo 1. [vydává Národní památkový ústav Praha - památky, stavební historie]
Josef Hájek (red.)
Brožovaná, rozměry: 21 x 30 cm, 172 stran s množstvím vyobrazení.
Velmi dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Prag
Deutscher Kunstverlag, Berlin.
Velmi dobrý stav, nepatrně odřený hřbet.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Povídky malostranské ( Neruda, Praha, Malá Strana) - vazba kůže
Jan Neruda
Celokožená vazba, stran 428, rozměry: 12 x 18 cm.
Výborný stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Pražské Jezulátko
Jiří Karásek ze Lvovic
Původní měkká vazba, rozměry: 13 x 18 cm, 81 stran.
Stav velmi dobrý, nesouvisející věnování.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Průvodce Prahou + skládací mapa (Praha, doprava, architektura, sport, lázně a plovárny, divadla, musea; inzerce Saponia [mýdlo])
Nákladem vlastním vydala Saponia, Praha 1938.Původní brož, obálka lehce odřena, rozměr 11x17 cm, 24 ..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Pražský sborník historický VI./1971
František Holec (sestavil)
Původní celoplátěná vazba se zlacením a originálním papírovým přebalem, 232 stran textu, 32 stran obr. přílohy, vydání první, rozměry: 18 x 25 cm.
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Věnec pražských pověstí (Praha, pověsti)
Adolf Wenig
Původní poloplátěná vazba s obálkou, rozměry: 19 x 26,5 cm, stran 70 - včetně vyobrazení.
Stav dobrý, obálka je ušpiněná a otřepená se ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Praha národního probuzení - Architektura, sochařství, malířství, užité umění 19. století (čtvero knih o Praze)
Emanuel Poche, Petr Wittlich, Eva Rejtharová, Josef Janáček
Vydala Panorama, Praha 1980 v edici Pragensia. 1. vydání. Původní celoplátěná vazba se zlacením, originální papírový přebal. 497 stran s velkým množstvím obrazového materiálu.
Přebal lehce zašpiněný, po okrajích mírně natržený. Stav dobrý (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Břevnov, první klášter benediktinů na půdě slovanské [Břevnovský klášter, Praha, benediktini]
Nákladem mnichů a přátel kláštera, Praha 1931. Brožovaná, rozměry:11,5 x 14 cm, 96 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná, hřbet v horní i dolní části mírně natržený
99Kč
Bez daně: 99Kč
Prostorová kompozice Prahy - zásady a pracovní metody
J. Hrůza, A. Doležal, H. Černá
Brožovaná. Rozměry: 20,5 x 29 cm.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Nástin historie Hloubětína. Obvod Praha 9 (Hloubětín)
Sešit, 26 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav. U sponek jsou stopy po rzi
150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha známá i neznámá [památky, události, zajímavosti, pověsti, osobnosti, přehledy - Praha, historické centrum]
MILADA Motlová
Vyd. Knižní klub 2004.Pevná vazba, A4, 95 stran. Ilustrace J.Maget.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021