PRAGENSIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Královské dílo za Jiřího z Poděbrad a dynastie Jagellonců, díl 1. Král a šlechta [pozdní gotika, architektura - Jiří z Poděbrad, Vladislav Jagellonský]
Jiří Kuthan
Nakladatel: Filozofická fakulta UK v Praze, Togga. Rok vydání: 2010.
Zcela nová kniha. Perfektní stav. Kniha zatavena v ochranné fólii.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Pražské kachle doby gotické a renesanční
V. Brych, D. Stehlíková, J. Žegklitz
Původní brožovaná, rozměry: 21 x 30 cm, 179 stran - včetně obr.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha ve fotografii Zdeňka Voženílka (fotografie, katalog, podpis Zdeněk Voženílek)
Karel Dvořák
Vydala: Malá galerie, Praha 1981
Velmi slušný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Staletá Praha, ročník XXV./2009, číslo 2. [vydává Národní památkový ústav Praha - památky, stavební historie]
Jarmila Čiháková
Brožovaná, 4°, 142 stran s množstvím vyobrazení.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Jezuité a Klementinum
A. Richterová, I. Čornejová
Vydala Národní knihovna, Praha 2006. Brožovaná, 199 stran - množství vyobrazení, rozměry: 20 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bastion XXXI - U Božích muk
Cikán, Miroslav - Melková, Pavla
Publikace k projektu revitalizace bastionu č. XXXI, který byl součástí pražského novoměstského opevn..
 
450Kč
Bez daně: 450Kč
Okna Svatovítské katedrály (Pražský hrad, Praha, Svatovítská katedrála)
Správa Pražského Hradu, 1999. Brožovaná, stran 100 - bohatý obrazový materiál. Rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Praha gotická (fotografie)
EManuel Poche
Sešit, stran 27 + fotografie jsou volně vložené do obálky, rozměry: 13,5 x 19 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Historie a současnost podnikání v Praze, díl V. (Praha)
Jaroslav Láník
Vydalo nakladatelství a vydavatelství Městské knihy, Žehušice 2006. První vydání. Stran 339 - včetně obr. materiálu. Původní pevná vazba. Rozměry: 15 x 22 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha barokní (Zlatoroh, svazek 3.)
Arne Novák
Vydává Spolek výtvarných umělců MANES, Praha 1921. Původní pevná kartonová vazba. Rozměry: 12,5 x 16,5 cm, 39 stran textu + 27 obrazových příloh.
Desky odřeny a zašpiněny, hřbet natržený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha pravěká [pravěk, archeologie, naleziště, hradiště, keramika, archeologické nálezy; mj. Pražský hrad, Vyšehrad, Šárka, Butovice, Bubeneč a Dejvice, Únětice, knovízská a halštatská kultura]
Jan Filip
Pražské nakladatelství, 1949. Poloplátěná vazba s přebalem, rozměry: 22 x 30 cm, 168 stran s čb. fotografiemi.
Velmi dobrý stav, pouze přebal je lehce zašpiněný, mírně odřený a v horní části s lehkou ztrátou
99Kč
Bez daně: 99Kč
Vytěsněná elita
Petr Hlaváček, Dušan Radovanovič
Univerzita Karlova, Praha 2012.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021