EXIL, SAMIZDAT

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Za svetlom (exilové vydání!)
Dejiny spásy v Starom zákone. Slovenský ústav sv. Cyrila a Metoda, Rím 1970. Původní brož, 8°, 462 s..
 
180Kč
Bez daně: 180Kč
Útok. Moskva usiluje o světovládu [Z obsahu: politka Sovětského svazu, Rusko, východní Evropa, zahraniční politika SSSR]
Hans hrabě Huyn
Původní brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, stran 257.
Velmi dobrý stav. Na straně druhé je razítko.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Národní politika (leden 1989) - noviny, exil
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 31 x 44 cm, stran 8 + příloha Zvon, strany 4
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Poslední vlak z Babylónu (CCC Books, exilové vydání) (román, ilustrace F. Bláha)
J. Henryková
Czechoslovak Cultural Club, Haarlem, 1975. Původní vazba s přebalem, 194 stran, 8°. Dobrý stav (viz ..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Svědectví, revue pro politiku a kulturu, ročník XX., číslo 78/1986 (exil)
kolektiv autorů
Brožovaná, stran 235-464, rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kronika místodržení v Čechách (satira, politika - karikatura, exilové vydání)
Jiří Hochman
Index, Kolín 1973, 13. publikace Indexu! Původní brož, 148 stran, menší 8°. Velmi dobrý stav (viz fo..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Zde Radio Jerevan (exilové vydání, Archa)
Josef Kočí
Brožovaná, rozměry: 13 x 9 cm, stran 79
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
České slovo. Noviny československého exilu, ročník 25/1979, čísla 4-11 (Exil, Mnichov)
Josef Pejskar (šéfredaktor)
Noviny, každé číslo cca 10 stran.
Stav velmi dobrý. Noviny jsou nepatrně zažloutlé.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Voegelin & Patočka. Výběr záznamů průběhu bytového filosofického semináře paralelní kultury v Československu (Jan Patočka, fenomenologie, filozofie; exilové vydání)
T. R. Korder
Thenaeum - Rozmluvy, 1988 jako reedice samizdatového vydání dílny "Nové cesty myšlení". Brožovaná. Stran 217. Rozměry: 15 x 22 cm.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Národní politika (duben 1989) - noviny, exil
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 31 x 44 cm, stran 8 + příloha Zvon, strany 4
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Tam (exilové vydání!, poezie)
Jan Ryba
Edition Jean Poisson, Paříž 1982. Původní brož, 8°, 31 stran. Velmi dobrý stav (viz foto)! ..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Mé Polsko - 200 let boje proti cizí nadvládě (exilové vydání, Index)
Jiří Lederer
200 let boje proti cizí nadvládě. Exilové vydání, INDEX, Köln, 1982. 1. vydání. Původní brož, 284 st..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Až se se mnou vyspíš... budeš plakat (Index, exil)
Jan Beneš
Index, Kolín 1973 (12. publikace Indexu). Exilové vydání! Původní brož, menší 8°, 222 stran.  ..
Dobrý stav, nepatrně očteno (viz foto)
450Kč
Bez daně: 450Kč
Prometheova játra (Sixty-Eight Publishers, exil 1985)
Jiří Kolář
Brožovaná, 221 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Pěkný stav.
5 999Kč
Bez daně: 5 999Kč
Tábor na Alligator River (Index, exil, Austrálie)
Stanislav Moc
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 17 cm, 170 stran.
Stav velmi dobrý, signaturní razítko.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021