EXIL, SAMIZDAT
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Dejiny spásy v Starom zákone. Slovenský ústav sv. Cyrila a Metoda, Rím 1970. Původní brož, 8°, 462 s..
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Původní brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, stran 257.
Velmi dobrý stav. Na straně druhé je razítko.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Přehnuté složky, rozměry: 31 x 44 cm, stran 8 + příloha Zvon, strany 4
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Czechoslovak Cultural Club, Haarlem, 1975. Původní vazba s přebalem, 194 stran, 8°. Dobrý stav (viz ..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, stran 235-464, rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Index, Kolín 1973, 13. publikace Indexu! Původní brož, 148 stran, menší 8°. Velmi dobrý stav (viz fo..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, stran 257.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 13 x 9 cm, stran 79
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Noviny, každé číslo cca 10 stran.
Stav velmi dobrý. Noviny jsou nepatrně zažloutlé.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Thenaeum - Rozmluvy, 1988 jako reedice samizdatového vydání dílny "Nové cesty myšlení". Brožovaná. Stran 217. Rozměry: 15 x 22 cm.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Přehnuté složky, rozměry: 31 x 44 cm, stran 8 + příloha Zvon, strany 4
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Edition Jean Poisson, Paříž 1982. Původní brož, 8°, 31 stran. Velmi dobrý stav (viz foto)!
..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
200 let boje proti cizí nadvládě. Exilové vydání, INDEX, Köln, 1982. 1. vydání. Původní brož, 284 st..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Index, Kolín 1973 (12. publikace Indexu). Exilové vydání! Původní brož, menší 8°, 222 stran.
..
Dobrý stav, nepatrně očteno (viz foto)
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Brožovaná, 221 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Pěkný stav.
5 999Kč
Bez daně: 5 999Kč
Bez daně: 5 999Kč
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 17 cm, 170 stran.
Stav velmi dobrý, signaturní razítko.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zákazníci sk


![Útok. Moskva usiluje o světovládu [Z obsahu: politka Sovětského svazu, Rusko, východní Evropa, zahraniční politika SSSR] Útok. Moskva usiluje o světovládu [Z obsahu: politka Sovětského svazu, Rusko, východní Evropa, zahraniční politika SSSR]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/486762-utok-exilove-vydani-14821709571-1024x1024.jpg)




![Útok (exil) Moskva usiluje o světovládu [Z obsahu: politka Sovětského svazu, Rusko, východní Evropa, zahraniční politika SSSR] Útok (exil) Moskva usiluje o světovládu [Z obsahu: politka Sovětského svazu, Rusko, východní Evropa, zahraniční politika SSSR]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/691258-utok-exil-moskva-usiluje--16848723341-1024x1024.jpg)








