EXIL, SAMIZDAT

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Denní hlasatel, ročník LXXV, číslo 201/1965 (noviny, exil, Chicago)
kolektiv autorů
Přehnuté složky. Rozměry: 30 x 40 cm. 12 stran
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Výbor z Povídek malostranských (Povídky malostranské, mj. Týden v tichém domě, Hastrman, Přivedla žebráka na mizinu, Svatováclavská mše, exilové vydání!)
Jan Neruda
Čechoslovák, Londýn, 1942! Původní brož, 176 stran, 8°.  ..
Velmi dobrý stav, obálka lehce zašpiněná a na okrajích nepatrně potrhaná (viz foto)!
499Kč
Bez daně: 499Kč
Cesty a rozcestí (exilové vydání)
Milan Jungmann
Kritické stati z let 1982 - 1987. Rozmluvy, Londýn 1988. Původní brož, 386 stran, menší 8°. Pěkný st..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Černá hvězda (exilové vydání, Index)
Eva Kantůrková
Brožovaná, 485 stran, rozměry: 11 x 17 cm. První vydání.
Stav pěkný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Labyrint a jiné básně z pozůstalosti (exil, edice Vigilie)
Robert Vlach
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13 x 18 cm, 61 stran.
Velmi dobrý stav. Knižní blok se v zadní části uvolňuje z obálky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Svět jako skleněná duhová kulička (Konfrontace) (autobiografie, vzpomínky; exilové vydání)
Vladimír Škutina
Původní brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, 200 stran.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Etudy pro paní J.
Jan Čep (exil: Edice Arkýř, svazek 14)
Edice Arkýř, svazek 14, Mnichov 1986. Exilové vydání! Původní brož, 48 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Okno, roč. VII; číslo 29; 1975 (exil) (časopis, bulletin, mj. Čím žije Holandsko, Skautský list č. 2, 20 let Českého slova)
kolektiv autorů
Informativní bulletin, ročník VII, číslo 29; léto 1975. Exilové vydání. Holandsko. Původní sešit, 13..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Svojan, ročník IV., číslo 1-4/1897-1898. Krajanský list (USA, Chicago, exil, časopis, noviny)
kolektiv autorů
Sešity, rozměry: 17 x 25.5 cm, stran celkem 320
Stav dobrý, obálky jsou otřepené a ušpiněné s lehkou ztrátou, hřbet 2. čísla potrhaný, ostatní čísla mají hřbet lepený. Uvnitř je stav velmi dobrý
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bale 14'83 [Jiří Kolář, Miloslav Moucha, Jindřich Zeithamml, Václav Boštík, Miloš Grygar, Miloš Cvach, Vladimír Škoda]
Jouvenot, Christian
Původní sešit. Besancon, 1983, 28 s., 4° s četnými černobílými a barev. přílohami (Jiří Kolář, Milos..
 
750Kč
Bez daně: 750Kč
Krvavé Velikonoce (Sixty-Eight Publishers, exil) - [2. světová válka - osvobození Slovenska, SNP, Slovenské národní povstání, Dukla, odboj]
Vilém Sacher
Brožovaná. 284 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Člověk v závěsu (Index, exil)
Eva Kantůrková
Brožovaná, 234 stran, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je v horní části lehce naražená.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Acta, ročník 1, číslo 3-4, rok 1987
kolektiv autorů
Sešit, rozměry: 21 x 20 cm, stran 96.
Stav velmi dobrý. Obálka je lehce ušpiněná.
250Kč
Bez daně: 250Kč
... žádné kvítí (edice: Rozmluvy) (příběhy; exilové vydání)
Jan Beneš
Původní brožovaná, 296 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav pěkný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Se znamením kříže (exilové vydání) Cyril a Metoděj, misionáři, Velká Morava
Exilové vydání. Řím 1967, náboženská edice, svazek 7. Původní brož, rozměr: 17 x 24 cm, 236 stran.
Desky mírně zašpiněny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Okno dokořán, propagační číslo k naardenskému setkání 1970 (exil) (časopis, kultura, politika, mj, J. A. Komenský, Naarden - NIzozemsko)
J. Staněk (red.)
Časopis českých a slovenských usedlíků v Holandsku, propagační číslo k naardenskému setkání 1970. Ex..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021