EXIL, SAMIZDAT

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Antonín Kratochvil
I díl: Svědectví a myšlenky o deformacích stalinské justice v Československu, 1973. CCC Books GmbH, 1973. Publikace č. 17.
Stav dobrý, přebal lehce odřený a mírně ušpiněný. Na straně druhé razítko, na hřbetu přebalu malá polepka.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Národní politika (únor 1989) - noviny, exil
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 31 x 44 cm, stran 8 + příloha Zvon, strany 4
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vzápětí (PmD, exilové vydání!) (edice: RÉVA, sv. 5) (Poezie, bibliofilie)
Olga Neveršilová
Exilové vydání! PmD - Poezie mimo domov, Mnichov 1981. Edice RÉVA, sv. 5. Původní brož, malá 8°, 59 ..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Poučení z exilu (Exil)
Otakar Machotka
Převazba - pův. obálka je vevázána, stran 44, rozměry: 15,5 x 23 cm
Stav velmi dobrý, Vyřazený knihovní exemplář
399Kč
Bez daně: 399Kč
Dialektika moci (Index, exilové vydání, politika, politologie, komunismus, marxismus)
Ivan Sviták
Index, Kolín 1973 (17. publikace Indexu). Původní brož, menší 8°, 164 stran.  ..
Velmi dobrý stav (viz foto)!
199Kč
Bez daně: 199Kč
Ekonomické reformy a demokratizace - Ota Šik [vyd. exil Index, Köln 1987, exilové vydání]
Ota Šik
Původní brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, 257 stran.
Pěkný stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Nebe nad Seinou (Konfrontace, exil)
Václav Šikl
Brožovaná, 193 stran + obr. příloha, rozměry: 12 x 19 cm.
Velmi dobrý stav, signaturní razítko.
100Kč
Bez daně: 100Kč
České slovo. Noviny československého exilu, ročník 31/1985, čísla 1-12 (Exil, Mnichov) - kompletní ročník
Josef Pejskar (šéfredaktor)
Noviny, každé číslo cca 10 stran.
Stav pěkný.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Nevina aneb Vražda v Příkré ulici (Index) (detektivka, komunismus; exilové vydání)
Helena Nováková
Exilové vydání - Index, Kolín 1985. Původní brož, menší 8°, 152 stran.
Pěkný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Národní politika (květen 1989) - noviny, exil
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 31 x 44 cm, stran 8 + příloha Zvon, strany 4
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Antagon 25 (Samizdatová kulturní revue, poezie, hudba, beletrie, mj. Depeche Mode, Zrodenie Punku, LOVECRAFT A JEHO DIELO, Miles Davis, Joan Miró aj.)
kolektiv autorů
Samizdatová revue Antagon, číslo 25. Obsahuje mmj. J.Starkbauer: DĚJINY EVROPSKÉHO ZENU. J.Sivák: DE..
Nepatrně odřeno a pomačkáno, dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Plno záhad kolem Hanky [Konfrontace, exilové vydání, literární věda - Václav Hanka, Rukopis královédvorský, rukopisy; reportáž ze soudního procesu o padělatelství]
Vladimír Kopecký
Satirické povídky. Exilové vydání! Konfrontace, Curych 1981. Původní pevná vazba s přebalem, malá 8°..
Pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Milenci na jednu noc (Rozmluvy, exil)
Ivan Klíma
Brožovaná, 80 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
České slovo. Noviny československého exilu, ročník 36/1990, čísla 1-12 (Exil, Mnichov) - kompletní ročník
Josef Pejskar (šéfredaktor)
Noviny, každé číslo cca 10 stran.
Stav pěkný.
900Kč
Bez daně: 900Kč
 
Valentinská © 2021