EXIL, SAMIZDAT

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Mlhavé dny (PmD, exilové vydání!) (edice: RÉVA, sv. 10) (poezie, bibliofilie)
Helena Aeschbacherová
Exilové vydání! PmD - Poezie mimo domov, Mnichov 1981. Edice RÉVA, sv. 10. Původní brož, malá 8°, 46..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Dvě svědectví ze srpna 1968 (exilové vydání)
Věněk Šilhán, Bohumil Šimon
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 129
Stav velmi dobrý
499Kč
Bez daně: 499Kč
Knížka polibků - Jaroslav Seifert (Konfrontace, exil, exilové vydání - básně, poezie, verše, výbor z díla, dokumenty, život a dílo)
Jaroslav Seifert
Exilové vydání! Konfrontace, Curych 1984. Původní brož, malá 8°, 190 stran. Velmi dobrý stav, obálka..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Já jsem já (Sixty-Eight Publishers) - Martina Navrátilová
M. Navrátilová
Brožovaná, 459 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav velmi dobrý.
390Kč
Bez daně: 390Kč
... a co si o tom myslíte vy? (PmD, exilové vydání)
Lenka Procházková
Brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, vydání první, 104 stran.
Stav pěkný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
České slovo. Noviny československého exilu, ročník 19/1973, čísla 1-3, 5-12 (Exil, Mnichov)
Josef Pejskar (šéfredaktor)
Noviny, každé číslo cca 10 stran.
Stav velmi dobrý.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Láska a smetí (Rozmluvy) (román, exilové vydání)
Ivan Klíma
Původní brožovaná, 254 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav velmi pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Národní politika (květen 1989) - noviny, exil
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 31 x 44 cm, stran 8 + příloha Zvon, strany 4
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Útok (exil) Moskva usiluje o světovládu [Z obsahu: politka Sovětského svazu, Rusko, východní Evropa, zahraniční politika SSSR]
Hans hrabě Huyn
Exilové vydání! Společnost pro podporu a přátelství s národy Československa, Mnichov, v nakladatelst..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Socialistický program pro východostřední Evropu (exil)
František Vaníček
Sešit, rozměry: 15 x 21 cm, stran 26
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená. Vyřazený knihovní exemplář
99Kč
Bez daně: 99Kč
Banánové sny (Konfrontace, exilové vydání, povídky, politika, SSSR, Invaze, normalizace)
Jan Beneš
Exilové vydání. Konfrontace, Curych 1984. Původní pevná vazba s přebalem, malá 8°, 150 stran. ..
Velmi dobrý stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Listy. Květen 1986, č. 3., roč. XVI. (Časopis československé socialistické opozice) - exil
Jiří Pelikán a kol.
Brožovaná, stran 220, rozměry: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, pouze obálka je lehce pomačkaná.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Písačky (exilové vydání, Index)
Dominik Tatarka
Brožovaná, 197 stran, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav velmi dobrý.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
České slovo. Noviny československého exilu, ročník 20/1974, čísla 1-12 (Exil, Mnichov) - kompletní ročník
Josef Pejskar (šéfredaktor)
Noviny, každé číslo cca 10 stran.
Stav pěkný.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Národní politika (Duben 1990) - noviny, exil
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 31 x 44 cm, stran 8 + příloha Zvon, strany 4
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021