EXIL, SAMIZDAT
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
The Shadow of the Gallows, A True Story. ISBN: 80-902023-9-5, Prague, New Edition, 1998, OPBd., 316 ..
420Kč
Bez daně: 420Kč
Bez daně: 420Kč
Exilové vydání! Index, Kolín 1981. 9. číslo edice Doba. Původní brož, 179 stran, menší 8°.
..
Pěkný stav (viz foto)!
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Měkká vazba, stran 38 - tištěno jednostranně, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav pěkný. Podpis autora.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Brožovaná, 165 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav velmi dobrý.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Index, Kolín, nedatováno (44. svazek Indexu) - exilové vydání. Původní brož, 8°, 216 stran. Pěkný st..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Původní brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, 186 stran.
Stav dobrý, obálka lehce ušpiněná a pomačkaná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehnuté složky rozměry: 32 x 46 cm, stran 10
Stav velmi dobrý
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Druhé číslo, ročník I. Listopad 1978. Vydala Konfrontace, Curych, 1978 - exilové vydání! Původní bro..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Index, Kolín (c)1989 - exilové vydání (164. publikace Indexu). Původní brož, menší 8°, 246 stran.&nb..
Pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Šesté číslo, ročník I. Prosinec 1979. Vydala Konfrontace, Curych, 1979 - exilové vydání! Původní bro..
Lehce odřeno (viz foto), dobrý stav!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, stran 398.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Jazzpetit č. 29. Pův. brož. Grafická úprava Joska Skalník. Vydala Jazzová sekce, 194 S., 8°.
..
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Měkká vazba, rozměry: 16 x 23 cm, 150 stran, fotografie v příloze. Rozměr 16x23 cm.
Stav velmi dobrý, okraje obálky a hřbet sjou lehce zažloutlé. Signaturní razítko.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Brožovaná, rozměry: 12 x 18,5 cm, 120 stran.
Stav velmi dobrý, obálka lehce odřená s nálepkou.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Původní brož, měkká vazba, rozměry: 11 x 17 cm, 143 stran.
Desky mírně odřeny. Velmi dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Přehnuté složky rozměry: 32 x 46 cm, stran 12
Stav velmi dobrý
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zákazníci sk









![Hodina tance a lásky. Německá romance [román, Terezín, druhá světová válka; nakl. Index, exilové vydání] Hodina tance a lásky. Německá romance [román, Terezín, druhá světová válka; nakl. Index, exilové vydání]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/743731-hodina-tance-a-lasky-neme-17473187251-1024x1024.jpg)






