EXIL, SAMIZDAT

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
První sůl (exil)
Jiří Kavka
Brožovaná s původní obálkou, stran 84, rozměry: 13 x 18,5 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce vyšisovaná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Boj o domov. Některé z problémů průmyslové obce (druhá světová válka, emigrace, obuvnictví Batawa [Kanada], Tomáš Baťa; exilové vydání)
A. Cekota
Nákladem The Macmillan Company of Canada Ltd. Toronto, Canada 1944. Původní celoplátěná vazba se zlacením - přebal chybí, rozměry: 16 x 24cm, 357 stran s čb. fotografiemi.
Stav dobrý, desky a hřbet lehce ušpiněné a mírně vyšisované.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Co dům dal (edice Petlice, 1980, samizdat) - Hájek, Bondy, Plaček, Sachrová, Balabán, Pánek, Popov, Pěkný..
kolektiv autorů
Celoplátěná vazba, rozměry: 22 x 24 cm, 292 stran - tištěno jednostranně
Stav pěkný, podpis Jiří Marek
4 800Kč
Bez daně: 4 800Kč
Okno dokořán, roč. 3; číslo 4-5; 1971 (exil) (časopis, kultura, politika, mj. 21.8.1968- výročí, J. Netík - Problémy KSČ; Okno dokořán do Frankfurtu)
kolektiv autorů
Časopis českých a slovenských usedlíků v Holandsku, ročník 3, číslo 4-5 (12-13); červenec-září 1971...
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Denní hlasatel, ročník LXXIV, číslo 197/1965 (noviny, exil, Chicago)
kolektiv autorů
Přehnuté složky. Rozměry: 30 x 40 cm. 12 stran
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Emauzy (Konfrontace) [román, exilové vydání!]
Jan Pastor
Exilové vydání! Konfrontace, Curych 1979. Původní pevná vazba, malá 8°, 273 stran.  ..
Pěkný stav (viz foto)!
199Kč
Bez daně: 199Kč
Hledání ztracené generace (exil, Sixty-Eight Publishers)
Helena Kosková
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 11 x 18 cm, 368 stran.
Pěkný stav.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Ne, nestěžuji si (exilové vydání, Index)
František Janouch
Brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, 221 stran.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Jak to bylo (Sixty-Eight Publishers, exil) Zpráva o činnosti šachového velmistra za období 1924 - 1972
L. Pachman
Brožovaná s původní obálkou, 391 stran, rozměry: 11 x 17 cm.
Poškozeno. Stav horší, obálka a hřbet jsou viditelně dost odřené, okraje stránek jsou zažloutlé.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Doličné záznamy o zcivilizování ostrova Scraps (román, sci-fi; exilové vydání)
Karel Srpen
Původní brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, 139 stran.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Etudy pro paní J.
Jan Čep (exil: Edice Arkýř, svazek 14)
Edice Arkýř, svazek 14, Mnichov 1986. Exilové vydání! Původní brož, 48 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Okno, roč. 6; číslo 27; 1974 (exil) (časopis, kultura, politika, mj. Agentík jako hrdina detektivky [Karel Marek], Moskevská Watergate, Byl jsem na výstavě)
kolektiv autorů
Časopis pro kulturu a politiku, ročník 6, číslo 27; podzim-zima 1974. Exilové vydání. Holandsko. Pův..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Svobodné Československo, ročník XXXII., čísla 1-12/1970-1971 / Free Czechoslovakia (exil, USA, časopis, noviny)
kolektiv autorů
Sešity. každý cca 16 stran, rozměry: 18,5 x 27 cm.
Velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Revue K, N° 43-44, podzim 1991 [exil]
Kolář, Jiří
Původní sešit, Alfortville, 1991, 8°, nestránkováno, četné čb. fotografie v textu. Velmi pěkný stav...
 
375Kč
Bez daně: 375Kč
Knihy za ohradou. Česká literatura v exilových nakladatelstvích 1971 - 1989 (exil)
Jan Čulík, exil
Česká literatura v exilových nakladatelstvích 1971 - 1989. TRIZONIA, Praha, nedatováno. Původní brož..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Nevěsta (exilové vydání, Index)
Ladislav Grosman
Brožovaná, 168 stran, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, na obálce jsou malé bílé skvrnky, signaturní razítko.
200Kč
Bez daně: 200Kč
 
Valentinská © 2021