EXIL, SAMIZDAT

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Února (edice: Kra) [poezie, exilové vydání; obálka Pavel Büchler]
Iva Kotrlá
Londýn, Rozmluvy 1985, s. 103.
Velmi dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Konec naděje (exil, Index)
Naděžda Mandelštamová
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 17 cm, 340 stran.
Velmi dobrý stav, signaturní razítko.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Dialektika pravdy [vyd. exil Index, Köln 1984, exilové vydání] Triáda byrokracie
Ivan Sviták
Původní brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, 217 stran.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Řešení gama (exil, K 231, protikomunistický odboj, političtí vězni, pracovní tábory, perzekuce)
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 20 cm, 205 stran.
Stav dobrý, hřbet je v dolní části natržený.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Magazín, 4/1980
Původní brož, 8°, 54 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
300Kč
Bez daně: 300Kč
Ve vládě v exilu II. (exil)
Ladislav K. Feierabend
Brožovaná s původní obálkou, stran 203, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý
600Kč
Bez daně: 600Kč
Smutný muž (Konfrontace) (beletrie, exilové vydání!; ilustrace a obálka Jan Kristofori)
Jaroslav Válek
Exilové vydání! Konfrontace, Curych 1974. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměr: 12 x 19 cm, ..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Volné listy, ročník VII., číslo 78/1898. Časopis šířící zásady bezvládí (anarchismus, exil, noviny, časopis, USA)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, stran 8. Rozměry: 14,5 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Nová slovanská politika (politika, druhá světová válka, exilové vydání!)
Edvard Beneš
Demokratické společenství svobodných slovanských národů. Vydal Československý výbor pro slovanskou v..
Pěkný stav (viz foto)!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Hovory s T. G. Masarykem (Karel Čapek - Prezident Masaryk TGM) (exil, Londýn 1941)
Karel Čapek, Tomáš Garrigue Masaryk
Celoplátěná vazba, stran 351, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je lehce vyšisovaný, na přídeští je nalepeno ex libris.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Magazín, ukázkové číslo (1980)
Původní brož, 8°, 103 stran.
Dobrý stav (viz foto)!
300Kč
Bez daně: 300Kč
První kroky (podpis Adolf Mokrý) - exil
Adolf Mokrý (podpis)
Měkká vazba, rozměry: 14 x 20 cm, stran 87.
Stav velmi dobrý, věnování a podpis autora
299Kč
Bez daně: 299Kč
Magnificat z Nového světa (edice: Náboženská edice Křesťanské akademie) (Jan Nepomuk Neumann, román, biografie, exilové vydání, Řím)
Josef Koláček
Křesťanská akademie, Řím, 1977. Původní brož, lehce očteno, 246 stran, rozměr: A5. Dobrý stav (viz f..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Prázdno světa (PmD, exilové vydání)
Petr Král
Brožovaná, rozměry: 12 x 18,5 cm, 70 stran.
Stav výborný
299Kč
Bez daně: 299Kč
Sláva má starosti (politika, druhá světová válka, exilové vydání!)
Tomáš Marný (František Klátil)
Polemiky - komentáře - novinářské články. Londýn 1943 - exilové vydání! Původní brož, 8°, 101 stran...
Pěkný stav (viz foto)!
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021