EXIL, SAMIZDAT
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Londýn, Rozmluvy 1985, s. 103.
Velmi dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 17 cm, 340 stran.
Velmi dobrý stav, signaturní razítko.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Původní brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, 217 stran.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 20 cm, 205 stran.
Stav dobrý, hřbet je v dolní části natržený.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Původní brož, 8°, 54 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 203, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Exilové vydání! Konfrontace, Curych 1974. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměr: 12 x 19 cm, ..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Přehnuté složky, stran 8. Rozměry: 14,5 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Demokratické společenství svobodných slovanských národů. Vydal Československý výbor pro slovanskou v..
Pěkný stav (viz foto)!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Celoplátěná vazba, stran 351, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je lehce vyšisovaný, na přídeští je nalepeno ex libris.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Brožovaná, 714 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav pěkný.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Původní brož, 8°, 103 stran.
Dobrý stav (viz foto)!
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Měkká vazba, rozměry: 14 x 20 cm, stran 87.
Stav velmi dobrý, věnování a podpis autora
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Křesťanská akademie, Řím, 1977. Původní brož, lehce očteno, 246 stran, rozměr: A5. Dobrý stav (viz f..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 12 x 18,5 cm, 70 stran.
Stav výborný
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Polemiky - komentáře - novinářské články. Londýn 1943 - exilové vydání! Původní brož, 8°, 101 stran...
Pěkný stav (viz foto)!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk

![Února (edice: Kra) [poezie, exilové vydání; obálka Pavel Büchler] Února (edice: Kra) [poezie, exilové vydání; obálka Pavel Büchler]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_138929_1-1024x1024.jpg)

![Dialektika pravdy [vyd. exil Index, Köln 1984, exilové vydání] Triáda byrokracie Dialektika pravdy [vyd. exil Index, Köln 1984, exilové vydání] Triáda byrokracie](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/667287-dialektika-pravdy-index-e-16571400921-1024x1024.jpg)







![Masarykův triumf (exil, Sixty-Eight Publishers) [Obsah: Rok 1918 vznik republiky - Československa, revoluce, prezident Masaryk, legie, 1. světová válka] Masarykův triumf (exil, Sixty-Eight Publishers) [Obsah: Rok 1918 vznik republiky - Československa, revoluce, prezident Masaryk, legie, 1. světová válka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/668236-masarykuv-triumf-exil-six-16587310081-1024x1024.jpg)




