EXIL, SAMIZDAT

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Doba zápasů a hrůz. Třetí národní odboj za svobodné Československo. Verše (edice: Hlas-Voice, sv. 21) (poezie, politika, protikomunistický odboj)
Josef V. Tománek
Třetí národní odboj za svobodné Československo. Verše. Vydal Hlas (Voice), New York - Česká edice kn..
 
399Kč
Bez daně: 399Kč
Jaro je tady (Index, exil)
Ludvík Vaculík
Brožovaná, 331 stran, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav velmi dobrý. N přídeští a první straně jsou malé hnědé skvrnky
99Kč
Bez daně: 99Kč
Malá apokalypsa (román, exilové vydání, Index; obálka Karel Havlíček)
Tadeusz Konwicki
Index, Kolín 1981. Původní brož, 242 stran, menší 8°. Velmi dobrý stav (viz foto)! ..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Magická Praha [Ripellino; Index, exil, exilové vydání 1978]
Angelo Maria Ripellino
Pevná vazba s obálkou, rozměry: 15,5 x 21,5 cm, stran 397. Vydání první.
Velmi dobrý stav. Signaturní razítko
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Zeměžluč (exil, edice Akord)
Jan Čep
Brožovaná, rozměry: 13 x 19 cm, stran 130.
Pěkný stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bocca della veritá (exil, poezie)
Ivan Jelínek
Brožovaná, stran 53, rozměry: 14,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Prosímtě neblázni! (Konfrontace, exil)
Ivan Kraus
Původní pevná vazba, vydání první, stran 122, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet lehce ušpiněné, na první straně je číslo napsané propiskou.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Svědectví 1967, 32-33. Československé léto 1967 (časopis, politika, kultura, mj. Starci musí na chmel,;Praha, Tel Aviv a případ Charlese Jordana; Smrt na hranicích)
Pavel Tigrid
Svědectví: Čtvrtletník pro politiku a kulturu. R. VIII (1967), č. 32 - exilové vydání. Brožovaná,..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Boj o domov (exilové vydání) Některé z problémů průmyslové obce
A. Cekota
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 16 x 23,5 cm, 357 stran s čb. fotografiemi.
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Řešení gama (exil, K 231, protikomunistický odboj, političtí vězni, pracovní tábory, perzekuce)
Jaroslav Brodský
Exilové vydání! 1970. Původní brož, 8°, 205 stran. Očteno, knižní blok ze strany lehce zašpiněný, ob..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Studie, číslo 84, ročník VI./1982 (exilové vydání)
kolektiv autorů
Brožovaná, stránkováno průběžně 509-628, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je v dolní části lehce natržený.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Proluky (exil)
Bohumil Hrabal
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 18 cm, 196 stran
Velmi dobrý stav, obálka je nepatrně ušpiněná.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Zločin pozdvižení (Index, exil)
Jan Trefulka
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 17 cm, stran 216.
Pěkný stav .
180Kč
Bez daně: 180Kč
Osočení, dopisy lidí ze seznamu (exilové vydání, Sixty-Eight Publishers) - 1993, exil
Zdena Salivarová - Škvorecká (ed.)
Sixty-Eight Publishers, Toronto, 1993 (226. publikace). Původní brož, 584 stran, malá 8°.
Velmi dobrý stav (viz foto), nepatrně odřené hrany.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Malá říkání roku 1976 (PmD, Poezie mimo domov, exil)
Oldřich Kryštofek
Původní brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, vydání první, 96 stran.
Velmi dobrý stav, na první straně je číslo napsané propiskou.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021