EXIL, SAMIZDAT
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Index, Kolín 1981. Exilové vydání! Původní brož, 111 stran, 8°.
Velmi dobrý stav, nečteno.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Brožovaná, rozměry: 300, rozměry: 11 x 18 cm
Stav velmi dobrý
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Čechoslovák, Londýn 1943. Exilové vydání. Původní brož, 8°, 16 stran.
..
Pěkný stav (viz foto).
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Köln, Index 1974, s. 189.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, 141 stran, rozměry: 10,5 x 18 cm.
Stav velmi dobrý. Signaturní razítko.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Brožovaná, 207 stran, rozměry: 13 x 18,5 cm.
Dobrý stav. Desky a hřbet jsou lehce odřené, na obálce je nálepka. Některé složky jsou uvolněné.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Pevná vazba, stran 73, vydání první, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý, na hřbetu a deskách je stopa po polepce a na první straně číslo napsané propiskou.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
PmD - Poezie mimo domov, Mnichov 1982. Edice RÉVA, sv. 16. Původní brož, malá 8°, 55 stran. Číslovaný výtisk, č. 327.
Pěkný stav
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Křesťanská akademie, Řím 1977. Původní brož, 8°, 326 stran. Dobrý stav (viz foto)!
..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní brožovaná, 259 stran, rozměry: 11 x 17 cm. Vydání první.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Výbor článků z Husova Lidu 1940-1945. Tištěno v USA, bez nakladatelských údajů a datace. Původní bro..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Sešit, rozměry: 14 x 19,5 cm, stran 24
Stav velmi dobrý, na obálce jsou skvrnky, hřbet je v dolní části natržený, knižní blok uvolněný z obálky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Köln, Index 1988, s. 143.
Velmi dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, 117 stran, rozměry: 11 x 17,5 cm.
Stav velmi dobrý. Signaturní razítko.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Literární a filozofická revue, č. 2. Rozmluvy, London, 1984. Exilové vydání. Původní brož, 209 stran..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, vydání první, 64 stran.
Velmi dobrý stav, na hřbetu je stopa po polepce a na první straně číslo napsané propiskou.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zákazníci sk










![Žabí rok [Index, exil 1985; slovensky] Žabí rok [Index, exil 1985; slovensky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/530097-zabi-rok-index-exil-15263957371-1024x1024.jpg)





