EXIL, SAMIZDAT
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Köln, Index 1987, s. 129.
Pěkný stav (viz foto)!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, 550 stran.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené. Signaturní razítko.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Původní kartonová vazba s přebalem, 101 stran, rozměry: 14,5 x 22 cm.
Stav dobrý, přebl je lehce ušpiněný, a na hřbetu potrhaný, v dolní části s lehkou ztrátou.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Původní brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, 111 stran. První vydání.
Stav dobrý, na hřbetu je polepka a na první straně číslo napsané propiskou.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Sixty-Eight Publishers, Toronto, 1984 (128. publikace). Exilové vydání. Původní brož, 191 stran, mal..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, 223 stran, druhé vydání, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav pěkný
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vyšlo v edici Arkýř jako 11. publikace 1985 v Mnichově - exilové vydání! Původní brož., 209 stran, 8..
Velmi dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Rozmluvy, Purley 1988; 54. publikace Rozmluv. Původní brož, menší 8°, 315 stran.
..
Velmi pěkný stav (viz foto)!
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Brožovaná, 342 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřený hřbet.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Původní kartonová vazby s přebaly, 101 a 254 stran, rozměry: 14,5 x 22 cm.
Stav dobrý, přebaly jsou lehce ušpiněné, mírně odřené a v horní části natržené. Na titulním listu je signaturní razítko a adresa původního majitele.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Brožovaná s původní obálkou, vydání první, 58 stran, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav dobrý. Na hřbetu je polepka a na první straně číslo napsané propiskou.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Exilové vydání! Konfrontace, Curych 1978. Původní pevná vazba s přebalem, malá 8°, 220 stran. Velmi ..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Listy jsou vloženy do obálky a sešity sponkami. Rozměry: 21 x 29 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Exilové vydání! Edice Arkýř, Mnichov 1981. Původní brož, 8°, 108 stran.
..
Dobrý stav, obálka na okrajích nepatrně pomačkaná (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Köln, Index [1982], s. 117.
Pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, 279 stran.
Stav velmi dobrý, hřbet je lehce odřený.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Zákazníci sk







![Slovo má poslanec Masaryk (edice: Arkýř) [exil, Tomáš Garrigue Masaryk, politika, Masarykovy parlamentní výroky, Rakousko Uhersko] Slovo má poslanec Masaryk (edice: Arkýř) [exil, Tomáš Garrigue Masaryk, politika, Masarykovy parlamentní výroky, Rakousko Uhersko]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_203672_1-1024x1024.jpg)
![Papouščí město. Záznamy snů z let 1905 - 1987 (edice: Rozmluvy) [exilové vydání, sen, sny; obálka Jan Brychta] Papouščí město. Záznamy snů z let 1905 - 1987 (edice: Rozmluvy) [exilové vydání, sen, sny; obálka Jan Brychta]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_136526_1-1024x1024.jpg)







