EXIL, SAMIZDAT

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nevěsta (exilové vydání, Index)
Ladislav Grosman
Brožovaná, 168 stran, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, na obálce jsou malé bílé skvrnky, signaturní razítko.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Knihy českých a slovenských autorů vydané v zahraničí 1948-1978(Exil)
Ludmila Šeflová (sest.)
Ústav pro soudobé dějiny AV ČR, Brno 1993. Původní brož, 8°, 312 stran.
Velmi dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Osel aneb Splynutí (román, emigrace, Švýcarsko, Sixty-Eight Publishers, exilové vydání)
Jaroslav Vejvoda
Původní brožovaná, 269 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet odřené, hřbet mírně ušpiněný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Okno dokořán, číslo 5; 1970 (exil) (časopis, kultura, politika, mj. Hradčanologie, Pravda vítězí [T. G. Masaryk], O Češích a Slovácích v Holandsku, K. Čapek - Obrázky z Holandska)
J. Staněk (red.)
Časopis českých a slovenských usedlíků v Holandsku, číslo 5; březen 1970. Exilové vydání. Holandsko...
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Zpráva o organizovaném násilí (Sixty-Eight Publishers,exil)
Vilém Hejl, Karel Kaplan
Brožovaná, 352 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Velmi dobrý stav. Na přídeští jsou poznámky psané fixou
499Kč
Bez daně: 499Kč
Le Nouvel Épictète. Revue K, numéro special, červenec 1982 ["Nový Epiktét"; poezie; exil]
Kolář, Jiří
Původní sešit, 4°, nestránkováno. Francouzsky. Velmi pěkný stav. Revui K založil v březnu 1981 v Pař..
 
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Zpovídání. Pražské rozhovory 1978–1982 (Sixty-Eight Publishers, exil)
B. Fučík, K. Bartošek
Sixty-Eight Publishers, Toronto 1989 (206. publikace). Exilové vydání. Brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, 168 stran.
Stav pěkný.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Rodič v síti (Konfrontace) (humoristický příběh, exilové vydání)
Vladimír Škutina
Původní brožovaná s přebalem, 122 stran, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Slovník českých spisovatelů (Sixty Eight Publishers, Toronto 1982)
Brabec, Gruša, Hájek, Kabeš, Lopatka (ed.)
Sixty-Eight Publishers, Toronto 1982 (108. publikace). Původní brož, 537 stran, menší 8°.
Lehce očteno. Dobrý stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Jiné komedie a Sanitární noc - Pavel Landovský (Sixty-Eight Publishers ) (divadelní hra, drama; obálka Jan Šafránek)
Pavel Landovský
Sixty-Eight Publishers, Toronto, 1982 (109. publikace). Exilové vydání! Původní brož, 304 stran, 8°...
 
799Kč
Bez daně: 799Kč
Zakázaný dokument (exil)
Jiří Pelikán
Brožovaná, rozměry: 15,5 x 21 cm, 319 stran.
Dobrý stav. Obálka je ušpiněná, hřbet v dolní části mírně natržený. Místy je v textu zatrženo tužkou.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Revue napětí a humoru, ročník I., č. 4 (povídky, exilové vydání, mj. Jak nám uletěly třísky, Divadlo Járy Cimrmana [Jára Cimrman], Havárie mýdlové bubliny, Lov neboli sny Ivanů))
kolektiv autorů
Čtvrté číslo, ročník I. Červenec 1979. Vydala Konfrontace, Curych, 1979 - exilové vydání! Původní br..
Lehce odřeno (viz foto), dobrý stav!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Presidentův sekretář vypovídá, díl 2. (Konfrontace, exil)
Eduard Táborský
Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 19 cm, 305 stran.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Nevěry (Index, exil)
Karel Hvížďala
Brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, 115 stran.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021