HISTORIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Knižní klub, Praha 1993. 1. vyd.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
OKart., 717 S., 2° mit zahlreichen teils farbigen Textillustrationen. Umschlag mäßig berieben. Anson..
1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Vyšlo jako 13. svazek Rozmluv, Londýn 1984. Původní brožovaná vazba, 287 stran, rozměr: 11 x 18 cm.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakladatelství Melantrich, Antická knihovna svazek 3. Praha 1940. Poloplátěná vazba s obálkou. Stran: 204. Rozměry: 13,5 x 19,5 cm.
Dobrý stav, mírně ušpiněná a odřená obálka knihy (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydala Česká katolická Charita v Ústředním církevním nakladatelství v Praze , 1954. Původní brožovan..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Výbor z díla. Knižnice Společnosti Edvarda Beneše sv. 4. Vydala Společnost Edvarda Beneše, Praha 199..
45Kč
Bez daně: 45Kč
Bez daně: 45Kč
Nakladatelství Academia, Praha 1996. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 184 st..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Academia, Praha, 1987. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, 228 stran, 8 kříd. příloh (25 obr.), rozměr: 17 x 24 cm.
Velmi dobrý stav .
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Na vazbě ilustrace Zdeňka Buriana! Knižnice "Živé prameny", 1. svazek, KMEN, Praha, 1937. Ilustroval..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydává nakladatelství Melantrich, Praha 1998. Pevná vazba. Rozměry: 13 x 24,5 cm, stran 144, vydání první.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
. V. Linhart, Praha 1936. pouze svazek č. II, původní polokožená vazba, pěkný hřbet. 4°, 1128 stran...
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydala "Novela", nakladatelství v Brně, nedatováno. Stran 114. Původní brož, měkká vazba s obálkou, ..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Melantrich, Praha 1992.
Dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Ikar, Praha 2008. Vydání první.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
František Borový, Praha 1930. Plátnová vazba, stran 415, vydání druhé, Rozměry: 14,5 x 22 cm.
Dobrý stav, mírně ušpiněné desky (viz foto), mírně zažloutlé stránky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Atlantis, Brno 1997. 1. vydání. 231 stran. Původní brož, rozměr: 14 x 20,5 cm.
Pěkný stav (viz obr.).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zobrazeny položky 993 až 1008 z 34132 (2134 stránek)
Zákazníci sk

![Stíny nad trůnem habsburským (Tragické osudy v rakouském panovnickém domě - Habsburkové- Maxmilián Mexický, Marie Louisa manželka Napoleona, Don Carlos - Karel Španělský, Filip II. Španělský, Fridrich III. Habsburský, Jan Orth, Maxmilián II., král český] Stíny nad trůnem habsburským (Tragické osudy v rakouském panovnickém domě - Habsburkové- Maxmilián Mexický, Marie Louisa manželka Napoleona, Don Carlos - Karel Španělský, Filip II. Španělský, Fridrich III. Habsburský, Jan Orth, Maxmilián II., král český]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_268050_1-1024x1024.jpg)





![Giacomo Meyerbeer [dirigent, hudební skladatel oper] Giacomo Meyerbeer [dirigent, hudební skladatel oper]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_268956_1-1024x1024.jpg)
![Od baroka k romantismu - Ke zrození novodobé české kultury [baroko, osvícenství, klasicismus, romantismus, české národní obrození a jeho počátky] Od baroka k romantismu - Ke zrození novodobé české kultury [baroko, osvícenství, klasicismus, romantismus, české národní obrození a jeho počátky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_268994_1-1024x1024.jpg)
![Zlíchovští studenti (edice: Živé prameny, sv. 1) [dětská literatura; obálka Zdeněk Burian, ilustrace Fr. Vrobel] Zlíchovští studenti (edice: Živé prameny, sv. 1) [dětská literatura; obálka Zdeněk Burian, ilustrace Fr. Vrobel]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_269011_1-1024x1024.jpg)





![Velikost a bída jednoho vítězství [Clemenceau - první světová válka - Francie a Německo] Velikost a bída jednoho vítězství [Clemenceau - první světová válka - Francie a Německo]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_270318_1-1024x1024.jpg)
