HISTORIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Česká literatura v exilových nakladatelstvích 1971 - 1989. TRIZONIA, Praha, nedatováno. Původní brož..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Tschechen und Deutsche verlorene Geschichte? || Češi a Němci ztracené dějiny? ISBN: 80-901533-6-4. P..
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Nakladatelství MILPO MEDIA s.r.o. Praha, 2006, 199 stran, vydání první, pevná vazba, rozměr: 21,5 x 27 cm.
Pěkný stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydala Univerzita Karlova, Praha, 1975, 137 stran, brožovaná vazba, rozměr: 17 x 24 cm. Velmi dobrý ..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
(až po rok 1526) Nakladatelství Odeon, Praha, 1976, 132 stran, vydání čtvrté v Odeonu první, celoplá..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Nakladatelství ETC Publishing, Praha, 1996, 377 stran, vydání první, brožovaná vazba, rozměr: 15 x 2..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Pokrok, Praha 1940. Knihovna Pokroku, sv. 167. Původní brož, uvolněný hřbet, lehce odřeno, 63 ..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Pokrok, Praha 1940. Knihovna Pokroku, sv. 166. Původní brož, mírně uvolněný hřbet, 62 stran, r..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Pokrok, Praha 1940. Knihovna Pokroku, sv. 160. Původní brož, lehce odřeno, uvolněný hřbet, 80 ..
Dobrý stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Pokrok, Praha 1941. Knihovna Pokroku, sv. 168. Původní brož, na obálce razítko, mírně odřeno, ..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakladatelství Melantrich, Praha, 1940, 149 stran, poloplátěná vazba se zlacením, rozměr: 13 x 19,5 cm.
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Svazky úvah a studií, sv. 48. Nakl. Václav Petr, Praha, 1941. Původní brož, lehce odřeno, uvolněný h..
Dobrý stav (viz obr.).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zprávy české besedy. Sborník krajanského sdružení rodáků a přátel Liberecka, číslo 59. Vydala Česká ..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Rozmluvy, Purley, 1989. Původní brož, rozměr A6, 159 stran. Velmi dobrý stav (viz foto)!
..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Rozmluvy, Purley, 1989. Původní brož, rozměr A6, 159 stran. Velmi dobrý stav (viz foto)!
..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Masarykův ústav AV ČR, Praha, 2001. Původní brož, 143 stran, rozměr: A5
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 913 až 928 z 34132 (2134 stránek)
Zákazníci sk


![Češi a Němci ztracené dějiny? (zahraniční politika, historie, druhá světová válka, odsun sudetských Němců [sudety]) Češi a Němci ztracené dějiny? (zahraniční politika, historie, druhá světová válka, odsun sudetských Němců [sudety])](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_248282_1-1024x1024.jpg)



![Soukromý život předsedy Maa [Mao Ce Tung - napsal jeho osobní lékař; Čína, komunismus] Soukromý život předsedy Maa [Mao Ce Tung - napsal jeho osobní lékař; Čína, komunismus]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_249649_1-1024x1024.jpg)
![Nové obrázky z našich dějin (edice: Knihovna Pokroku, sv. 167) [církevní dějiny, mj. Počátky české a německé bible u nás; Nejstarší grafický list s Husem [Jan Hus], Josef II. a jeho časy, Přítel Prokopa Diviše, Komenský a Bílá hora) Nové obrázky z našich dějin (edice: Knihovna Pokroku, sv. 167) [církevní dějiny, mj. Počátky české a německé bible u nás; Nejstarší grafický list s Husem [Jan Hus], Josef II. a jeho časy, Přítel Prokopa Diviše, Komenský a Bílá hora)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_249676_1-1024x1024.jpg)


![Tvůrčí Morava (edice: Knihovna Pokroku, sv. 168) [literární věda, mj. Alois Mrštík, Viktor Kamil Jeřábek, Otokar Březina, Leoš Janáček] Tvůrčí Morava (edice: Knihovna Pokroku, sv. 168) [literární věda, mj. Alois Mrštík, Viktor Kamil Jeřábek, Otokar Březina, Leoš Janáček]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_249688_1-1024x1024.jpg)

![O nové hospodářské myšlení (edice: Svazky úvah a studií) [hospodářská politika, protektorát, ekonomie] O nové hospodářské myšlení (edice: Svazky úvah a studií) [hospodářská politika, protektorát, ekonomie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_250215_1-1024x1024.jpg)

![Tak jsem tady s tím vápnem, pane Werichu! (edice: Rozmluvy) [Jan Werich, biografie, rozhovor, exilové vydání; ilustrace Jan Kristofori] Tak jsem tady s tím vápnem, pane Werichu! (edice: Rozmluvy) [Jan Werich, biografie, rozhovor, exilové vydání; ilustrace Jan Kristofori]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_250629_1-1024x1024.jpg)
![Tak jsem tady s tím vápnem, pane Werichu! (edice: Rozmluvy) [Jan Werich, biografie, rozhovor, exilové vydání; ilustrace Jan Kristofori] Tak jsem tady s tím vápnem, pane Werichu! (edice: Rozmluvy) [Jan Werich, biografie, rozhovor, exilové vydání; ilustrace Jan Kristofori]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_250652_1-1024x1024.jpg)
