HISTORIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Dialogy, 9 (zvláštní polské číslo). Nakl. Kontakt, Paříž, 1987. Původní brož, mírně odřená, rozměr: ..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
TORST, Praha 1993. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 123 stran. Pěkný stav (viz foto).
..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydaly Knižní klub a Balios, Praha 1998. První vydání. 288 stran. Původní pevná vazba s obálkou.&nbs..
Velmi pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Státní nakl., Praha 1929. Edice Kniha pro každého. Původní brož, 8°, 197 stran. Volný hřbet, obálka ..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nástup romantismu : přínos Bavorska k německým duchovním dějinám v období 1765-1785 / Hans Grassl, [..
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Rada svobodného Československa, Washington 1965. Vazbu upravil Ladislav Sutnar. Původní brož, 8°, 149 stran + obrazová příloha.
dobrý stav, místy podtrháno žlutou fixou (pastelkou)
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Orbis, Praha 1967. Uloženo v původní obálce; 15 x 10,5 cm.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Melantrich, Praha 1940. Původní poloplátěná vazba se zlacením a přebalem, malá 8°, 206 stran. Přebal..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
brož s ob., Praha : Radhošť, 1935, formát 16°, výborný stav.
..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Matice česká - Orbis, Praha 1946. Původní brož, rozměr A5, 114 stran. Obálka odřená a natržená, zcel..
Velmi slušný stav (viz foto)!
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Podpis autora. Doudleby nad Orlicí, 1996. Původní brož, 95 stran + fotopříloha, rozměr: A5.
..
Velmi dobý stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Havlíček, časopis šířící pravdu v lidu. Ročník III., od května 1910 do dubna 1911. Poloplátěná slepá..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
... . Academia, Praha 1987. Rozpravy ČSAV, řada společenských věd, ročník 87 - sešit 2. Původní brož..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Památník na zemřelé československé exulanty v letech 1948 - 1981 (1984). Nakl. Konfrontation AG/SA, ..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Schacherlovy přednášky, řada II., sv. 12. Dědictví Havlíčkovo, Brno 1926. Původní brož, 8°, 27 stran..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Schacherlovy přednášky, řada II., sv. 11. Dědictví Havlíčkovo, Brno 1926. Původní brož, 8°, 27 stran..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zobrazeny položky 945 až 960 z 34132 (2134 stránek)
Zákazníci sk


![Deník 1920 - Literární dokument třetího roku ruské revoluce [Isaak Babel; Rusko] Deník 1920 - Literární dokument třetího roku ruské revoluce [Isaak Babel; Rusko]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_253863_1-1024x1024.jpg)






![O ruském divadle (edice: Radhošťovy ročenky) [Divadlo, dějiny divadla, Rusko] O ruském divadle (edice: Radhošťovy ročenky) [Divadlo, dějiny divadla, Rusko]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_256655_1-1024x1024.jpg)
![Dialogus (edice: Památky staré literatury české) [České dějiny, politika, renesance] Dialogus (edice: Památky staré literatury české) [České dějiny, politika, renesance]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_256721_1-1024x1024.jpg)

![Havlíček, r. III. (1910-1911) (časopis, beletrie, povídky, epigramy [Volná Myšlenka]; mj. Kníže Václav; Jak vypadal Kristus?; Oběti náboženské pověry; Jan Nepomucký a jeho bohulibé dílo; Klerikální časopisy a Volná Myšlenka) Havlíček, r. III. (1910-1911) (časopis, beletrie, povídky, epigramy [Volná Myšlenka]; mj. Kníže Václav; Jak vypadal Kristus?; Oběti náboženské pověry; Jan Nepomucký a jeho bohulibé dílo; Klerikální časopisy a Volná Myšlenka)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_257109_1-1024x1024.jpg)



![Od Ježíše k Pavlovi (edice: Schacherlovy přednášky, sv. 11) [náboženství, křesťanství, Ježíš Kristus, Sv. Pavel] Od Ježíše k Pavlovi (edice: Schacherlovy přednášky, sv. 11) [náboženství, křesťanství, Ježíš Kristus, Sv. Pavel]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_258244_1-1024x1024.jpg)