HISTORIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Z dějin násilí a zločinu v Evropě během dvou tisíciletí. Nakladatelství Knižní expres, Ostrava 1998...
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Akcent, Praha 2001. 1. vyd.
Dobrý stav. Přebal vepředu odřený. Na stránce s obsahem vepsáno několik poznámek tužkou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Monografická práce o iráckém diktátorovi přináší zevrubné informace o jeho životě a pomáhá čtenáři l..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Úvaha historickoprávní. 1944. Původní brož, 8°, 25 stran. Dobrý stav (viz foto)!
..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nákladem Slovanského ústavu, Praha 1931. Přednášky SÚ, sv. I. Původní brož; 24 x 16 cm; 259 stran. C..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Revue volných myslitelů českých s přílohou Volná škola. R. VIII. (1912-1913), sešit 7. Původní brož;..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Balík obsahuje: Ročníku V. (1887) čísla 5 až 24 (poslední), volná čísla s obálkami (chybí 1-4), jsou..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Od Karlova mostu: Zprávy Řádu křižovníků s červenou hvězdou v Praze. R. III. (1930), číslo 3. Původn..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Od Karlova mostu: Zprávy Řádu křižovníků s červenou hvězdou v Praze. R. III. (1930), číslo 1. Původn..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Edvard Grégr, Praha 1884. Polokožená slepá převazba, 4°, 432 stran, čb. obrázky v textu. Desky odřen..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Rada Židovských náboženských obcí, Praha, 1978/1979. Původní brož, 143 stran, 8°.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Rada Židovských náboženských obcí, Praha, 1958-1959. Původní brož, 178 stran, 8°.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Rada Židovských náboženských obcí, Praha, 1977/1978. Původní brož, 143 stran, 8°.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakladatelství Arkanum, Praha 2000. Vydání první. Stran 240.
Původní pevná vazba, stav velmi dobrý . Rozměry: 16 x 22 cm.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nákladem vlastním, Praha 1935. Původní brož, 8°, 79 stran. Velmi dobrý stav (viz foto)!
..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Epocha, Praha 2006.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zobrazeny položky 1617 až 1632 z 34121 (2133 stránek)
Zákazníci sk


![Otazníky zapomenutých hrobů [Čtvrté setkání s tajemstvím] Otazníky zapomenutých hrobů [Čtvrté setkání s tajemstvím]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_369145_1-1024x1024.jpg)





![Od Karlova mostu, 3/1930 Zprávy Řádu křižovníků s červenou hvězdou v Praze (časopis, Křížovníci, Karlův most, mj. Tři promluvy o bl. Přemyslovně [sv. Anežka], Srdce v ruce, sv. Otec Augustin ve výtvarných památkách české země) Od Karlova mostu, 3/1930 Zprávy Řádu křižovníků s červenou hvězdou v Praze (časopis, Křížovníci, Karlův most, mj. Tři promluvy o bl. Přemyslovně [sv. Anežka], Srdce v ruce, sv. Otec Augustin ve výtvarných památkách české země)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_369362_1-1024x1024.jpg)







