HISTORIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Dle prvopočátečních zákonů a zvyklostí moderních společností. Moderní bibliotéka, ročník X., dvojsva..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Akademie: Revue socialistická. Ročník XVII. (1912-1913), čísla 3-7. 5 původních broží, 8°, každá cca..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Šulc a spol. Praha 1999. Vydání třetí, 420 stran, rozměry: 14 x 21 cm. Původní pevná vazba.
Velmi dobrý stav
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Slovenská prítomnosť literárna a umelecká : sborník studií / redigoval Ján Smrek.
Nakladatel L.Ma..
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Lidové zkazky s pobřeží Tichého moře. B. Kočí, Praha 1926. Poloplátěná převazba se zlacením na hřbet..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
... poměr k evropské civisilaci. Svazek I. 149. svazek Dobrého díla. Stará Říše na Moravě, 198. Půvo..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Dominikánská edice Krystal, Olomouc 1939 (sv. 39). Původní brož, 8°, 49 stran. Volný hřbet, dobrý st..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakladatelství Academia, Praha 2002. Vydání první - dotisk. Stran 266. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 13 x 21 cm.
stav velmi dobrý ( viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Knižnice Dějin a současnosti sv. 1. Vydalo nakladatelství Lidové noviny, Praha 1996. Původní brož, 1..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Columbus, Praha 1996, stran 281 + obr. přílohy, původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 19 x ..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Ústav pro soudobé dějiny AV ČR v nakl. Doplněk. Praha - Brno 1997. Vydání první, 331 stran, rozměry: 17 x 24 cm. Původní brož.
stav velmi dobrý, lehce očtená
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Prostor, Praha 2000. Stran 688. Vydání 1. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměr 17x24 cm.
Dobrý stav, přebal ohmataný
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Nowočská Bibliothéka wydáwaná Nákladem musea králowství českého, číslo XVIII. Spisů musejních číslo ..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
La Jeunesse Tchecoslovaque, Prague, Orbis, [1947], OKart., 67 S., kl.-8° mit sw. Bild-Aufnahmen im T..
780Kč
Bez daně: 780Kč
Bez daně: 780Kč
Naše vojsko, Praha 1994. Vydání 1. Stran 158. Původní pevná vazba. Rozměr 19x25 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Tábor 1979, sv. 2. Původní brož, 175 stran, rozměr: 17 x 24 cm. Dobrý stav, lehce odřené a mírně ušp..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 1665 až 1680 z 34121 (2133 stránek)
Zákazníci sk




![Slovenská prítomnosť literárna a umelecká [Z obsahu: Benka, Fulla, Galanda, Bazovský, Uprka, Plicka, Koloman Sokol, Gočár, Jan Hála ad. - umění, architektura, malba, literatura - Slovensko] Slovenská prítomnosť literárna a umelecká [Z obsahu: Benka, Fulla, Galanda, Bazovský, Uprka, Plicka, Koloman Sokol, Gočár, Jan Hála ad. - umění, architektura, malba, literatura - Slovensko]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_371368_1-1024x1024.jpg)




![Sladká Francie [diplomatické, hospodářské a kulturní vztahy mezi Prahou a Paříží od 19. století do roku 1918] (Knižnice Dějin a současnosti NLN) Sladká Francie [diplomatické, hospodářské a kulturní vztahy mezi Prahou a Paříží od 19. století do roku 1918] (Knižnice Dějin a současnosti NLN)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_372043_1-1024x1024.jpg)


![Na ztracené vartě Západu [Antologie české nesocialistické publicistiky z let 1945-1948 - Helena Koželuhová, Luděk Forman, Pavel Tigrid, Jan Kolár, Miloslav Skácel, Ladislav Jehlička, Bohuslav Brouk, Bohdan Chudoba] Na ztracené vartě Západu [Antologie české nesocialistické publicistiky z let 1945-1948 - Helena Koželuhová, Luděk Forman, Pavel Tigrid, Jan Kolár, Miloslav Skácel, Ladislav Jehlička, Bohuslav Brouk, Bohdan Chudoba]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_372208_1-1024x1024.jpg)



