HISTORIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
1311, 1786, 1971. Příbram, 1971. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 4°, 267 stran, množství obraz..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Academia, Praha - Olomouc 2007. Původní vazba, 8°, 805 stran. Dobrý stav (viz foto)!
..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Slovanský ústav, Praha 1938. Původní brož, 8°, 285 stran. .
..
Dobrý stav (viz foto)
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Jeho život a umělecký růst. Vydalo Pražské nakladatelství V.Poláčka, Praha 1948. První vydání. Stran..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Mladá fronta, edice Věda mládeži sv. 57. Praha 1958. Vydání první. Celoplátěná vazba se zlacením s p..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Melantrich, Praha 1950. Edice Odkaz minulosti české, 12. svazek. Původní poloplátěná vazba se zlacen..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Orbis, Praha 1962. Edice Divadlo, sv. 36. Původní brož; 19,5 x 12 cm; 115 stran. Dobrý stav (viz fot..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
A4, pevná vazba s přebalem, 299 str. s mnoha reprodukcemi. Praha, Odeon, 1981. velmi dobrý stav.
..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
VOLVOX GLOBATOR, Praha 2005. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 217 stran. Velmi dobrý stav (viz fo..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Komplet tři svazků, 468 + 626 + 954 stran; 201 + 227 + 294 vyobrazení. Formát 4°. Přeložil Vl. ..
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Vydal Orbis, Praha 1948 jako 5. svazek řady A knižnice Památky staré literatury české. Původní brož, 126 stran, 8°.
Obálka lehce zašpiněna a po okrajích otřepena, nerozřezáno, jinak dobrý stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Po stopách rodu Vchynských v českém písemnictví a jeho vztazích k národnímu životu našemu : Studie /..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Pražské radnice / editoři Pavel Augusta a Dagmar Broncová, Praha : Milpo media : MILPO, 2002, 243 st..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala Artia, Praha 1987. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 206 stran s velkým množstvím reprodu..
Pěkný stav
119Kč
Bez daně: 119Kč
Bez daně: 119Kč
A. Storch syn, Praha 1911. Původní nakladatelská vazba s ilustrací na přední desce, 4°, 349 stran, 3..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Argo, Praha 2001.Vydání první. Stran 214. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměr 15x21 cm.
Perfektní stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 1569 až 1584 z 34119 (2133 stránek)
Zákazníci sk













![Umění a život - Doba secese [secesní užité umění: malba, obrazy, grafika, sochařství, architektura, plakáty, sklo, mj. Alfons Mucha, Luděk Marold, Vojtěch Pressig, Odilon Redon, James Ensor, Gustav Klimt, František Kupka, Panuška Jugendstil Art Nouveau] Umění a život - Doba secese [secesní užité umění: malba, obrazy, grafika, sochařství, architektura, plakáty, sklo, mj. Alfons Mucha, Luděk Marold, Vojtěch Pressig, Odilon Redon, James Ensor, Gustav Klimt, František Kupka, Panuška Jugendstil Art Nouveau]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_368089_1-1024x1024.jpg)
![Amerika. Kulturní obrázky - Severní Amerika [USA, Kanada, Spojené státy americké] Amerika. Kulturní obrázky - Severní Amerika [USA, Kanada, Spojené státy americké]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_368104_1-1024x1024.jpg)
