EROTIKA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Boccacciovské rozprávky (edice Památky staré literatury české)
Hynek z Poděbrad
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha, 1950. Původní brož, 142 stran, 8 reprodukcí dřevorytů v textu a 2 přílohy na křídovém papíře, rozměr: 13 x 19 cm.
Obálka mírně zašpiněná a po okrajích natržená, stránky nesou stopy po rozřezání, vazba ve hřbetě lehce rozlepená. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Hořký měsíc
Pascal Bruckner
Nakl. Academia, Praha, 2009. Vydání v nakl. Academia první. Původní brož, 219 stran, rozměr: A5.
Pěkný stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Kniha o orgasmu
Kateřina Janouchová
Vydalo nakl. Ikar, Praha 2005. Stran 192. Původní pevná vazba. Rozměry: 13 x 18 cm.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Písně Bilitiny (erotika, vyd. Moderní bibliotéka)
Pierre Louÿs
Brožovaná, 62 stran, rozměry: 12,5 x 17 cm.
Stav horší, obálka je odřená, z boku potrhaná a utržená od hřbetu. Hřbet je potrhaný se ztrátou, knižní blok uvolněný z obálky, jinak uvnitř je stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Láska - touha - vášeň: Milostné náměty v umění...
Scriptorium, Praha 2008. Brožovaná, rozměry: 20 x 22 cm; 293 stran, množství obr. materiálu.
Velmi dobrý stav, obálka je v horní části u hřbetu lehce natržená.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Všední hřích
Honoré de Balzac
Převazba, rozměry: 12 x 16 cm, stran 58.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky, na hřbetu je nálepka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Satirikon
Petronius
Původní celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 9 x 13 cm, 284 stran.
Velmi dobrý stav, mírně odřený hřbet, kniha je vložena do kartonového pouzdra,
99Kč
Bez daně: 99Kč
Sexuální život zvířat
Michael Mersch
Vydala Euromedia Group, Praha 2001. Původní pevná vazba, 8°, 214 stran, první vydání.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Cicciolina: Recepty lásky (erotika)
Philippe Casanova
Brožovaná, 126 stran. Rozměr: 15 x 24 cm.
Pěkný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Heptameron. Povídky královny z Navarry
E. T. H. (překlad)
Celoplátěná vazba, rozměry: 17 x 21 cm, stran 407
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněné a mírně odřené desky a hřbet, Hřbet je mírně zkosený, podpis pův. majitele.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Písně Bilitiny (erotika, vyd. Moderní bibliotéka)
Pierre Louÿs
Moderní bibliotéka, Praha, nedatováno, brožovaná, 62 stran, rozměry: 12,5 x 17,5 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Jan Saudek Divadlo života = Theatre of Life = Theater des Lebens = Théâtre de la vie = Teatro di vita [= Fotografie]
Daniela Mrázková
Původní celoplátěná vazba s obálkou, 160 stran včetně 125 kolorovaných i černobílých fotografií. Rozměry: 25 x 34 cm. Vydání 1.
Velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Rozkoš a láska - Dějiny partnerských vztahů ve středověku
Lath Otis-Cour
Nakl. Vyšehrad, Praha 2002. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první. Rozměry: 15 x 21 cm, 184 stran.
Pěkný stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Lidská duše a sex
Bohuslav Brouk
Vydal Odeon, Praha 1992. Brožovaná, rozměry:11,5 x 19 cm, 138 stran, vydání první, rozměry: 11 x 19 cm.
Stav pěkný
70Kč
Bez daně: 70Kč
Dekameron I.-IV. (vazba kůže - polokožená) 4 v 1
Giovanni Boccaccio
Polokožená převazba, rozměry: 125 x 19 cm, stran 217285, 215 a 171
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, hřbet je vyšisovaný a v horní části mírně natržený
600Kč
Bez daně: 600Kč
 
Valentinská © 2021