EROTIKA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
II. vydání. Kvasnička a Hampl, Praha, nedatováno. Původní brož, 8°, 154 stran, obr. přílohy.
..
Dobrý stav, přebal odřený a potrhaný, knižní blok rozlomen na dvě části.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zuzana Adamson - 48. Gam, 2012. Vydání první. Původní pevná vazba, 160 stran, 15 × 21,5 cm.
Velmi dobrý stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Polopergamenová vazba se zlacením na hřbetu. Rozměry: 9,5 x 13,5 cm, 329 stran.
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Nakl. J. Otto, Praha, 1940.
Dobrý stav, obálka lehce odřená a zašpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba, stran 133, rozměry: 16 x 22 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Oldřich Hamera, Praha 1976.
Velmi dobrý stav.
7 500Kč
Bez daně: 7 500Kč
Bez daně: 7 500Kč
Jonathan Cape, London 1996.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vyd. Nová tiskárna Pelhřimov, 2019, pevná vazba 136 stran, formát A4, 4°. Nová kniha. Výbo..
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Verlag Albert Langen in München, 1912.
Uvnitř dobrý stav, desky odřené a zašpiněné.Vazba nepatrně uvolněná.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Pevná vazba, rozměry: 18 x 159 cm, stran 133 - včetně vyobrazebí, vydání první.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Nakl. DEKON, Praha 1995. Původní pevná vazba, rozměry: 12 x 19 cm, stran 310.
Stav dobrý, desky jsou lehce ušpiněné a v dolní části mírně naražené.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Měkká vazba, stran 69, rozměry: 12,5 x 16,5 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet je potrhaný se ztrátou. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Vydalo nakladatelství Motto, Praha 2002. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první, stran 125, rozměr: 12 x 19 cm,
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
And Classic, Praha 1995.
Velmi dobrý stav, zkrabacený hřbet.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Paris: Maurice Glomeau, éditeur, č. 90 ze sto výtisků z dvojími ilustracemi, ; pův. brož, 177 stran, 8° (14,5 x 19,5 cm), jazyk: francouzsky
vyšisované desky a okraje stránek, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Dresden: Paul Aretz Verlag [1929], pův. polokožená vazba se zlatou ražbou na hřbetu a mramorovanými deskami, 429 stran s četnými i barevnými ilustracemi, 4° (18 x 26 cm), jazyk: německy
růžky desek nepatrně odřené, jinak perfektní, celkově výborný stav
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Zákazníci sk






![K.H. Mácha -Necenzurovaný deník z r. 1835 [obálka a ilustrace Jiří Kolář 1976 -koláž] K.H. Mácha -Necenzurovaný deník z r. 1835 [obálka a ilustrace Jiří Kolář 1976 -koláž]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/535599-k-h-macha-necenzurovany-d-15332778411-1024x1024.jpg)






![Thémidore ou mon histoire et celle de ma maîtresse. Illustrations en couleurs par Louis Malteste [sex, první vydání, číslovaný výtisk] Thémidore ou mon histoire et celle de ma maîtresse. Illustrations en couleurs par Louis Malteste [sex, první vydání, číslovaný výtisk]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/661825-themidore-ou-mon-histoire-16521013761-1024x1024.jpg)
![Die Pariserin. Studien zur Geschichte der Frau, der Gesellschaft, der französischen Galanterie und der zeitgenössischen Sitten [žena, erotika, Paříž] Die Pariserin. Studien zur Geschichte der Frau, der Gesellschaft, der französischen Galanterie und der zeitgenössischen Sitten [žena, erotika, Paříž]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/668449-die-pariserin-studien-zur-16589204511-1024x1024.jpg)