EROTIKA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Československý spisovatel v Praze 1971. Typografie Milan Kopřiva. Vydání první, stran 92, rozměr: 10,5 x 19,5 cm. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích natržený. Dobrý stav (viz foto)!
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Složky volně vložené do obálky, rozměry: 12 x 16 cm, nestránkováno, cca 36 stran.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydala NS Svoboda, Praha 2000. S novými barvovými testy k posouzení erotického prožitku. Milostným z..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Novely. Vyšlo 350 číslovaných výtisků na dřevaprostém papíře, tento má č. 315. Kresbami doprová..
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Dauphin-Profess 1995. Brož, stran 172, rozměry: 18 x 25 cm.
Stav dobrý, deky lehce ušpiněné (viz foto).
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Grove Press, New York, 2002.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Euromedia Group - Knižní klub a nakladatelství Baronet, Praha 2002. Vydání první, stran 640. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Metafora, Praha 2013. Pevná vazba s obálkou, vydání první, 255 stran, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydalo nakl. Pragma, Praha 1997. Brožovaná, stran 148, rozměry: 13 x 20 cm
Dobrý stav, obálka je v dolní části lehce odřená. Kniha byla v dolní části zřejmě politá - stránky jsou v dolní části lehce zvlněné. 1 strana obrazové přílohy je vystřižená.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Složky volně vložené do obálky, rozměry: 12 x 16 cm, nestránkováno, cca 36 stran.
Stav velmi dobrý. Nerozřezáno.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha, 1950. Původní brož, 142 stran, 8 reprodukcí dřevorytů v textu a 2 přílohy na křídovém papíře, rozměr: 13 x 19 cm.
Obálka mírně zašpiněná a odřená, vazba ve hřbetě rozlepená. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Odeon, Praha 1992. Původní brož, 138 stran, vydání první, rozměry: 11 x 19 cm.
Pěkný stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Formal Group, Praha 2019. Vydání první, stran 367. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Paris: Gallimard/Electa - Éditions du Centre Pompidou 1995, váz., 399 s., 4° (24 x 30,5 cm)
Desky poněkud opotřebované, titul na hřbetě setřený, hřbet mírně zkosený; dobrý stav.
780Kč
Bez daně: 780Kč
Bez daně: 780Kč
Wien: Heim-Verlag 1928, celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, 318 stran, 8° (12,5 x 18 cm)
desky poskvrněné, dolní rohy stránek zvlněné, jinak čistá, celkově dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Československo Direct 1995. Stran 78. Brožovaná, rozměry: 20 x 26 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk













![Verlorene Stunden [erotika, romány, renesance] Verlorene Stunden [erotika, romány, renesance]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/688070-verlorene-stunden-erotika-16819833801-1024x1024.jpg)
