KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Polokožená vazba, rozměry: 13 x 19 cm, stran 187
Stav pěkný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Polokožená vazba, rozměry: 15 x 22,5 cm, stran 312 s 8 přílohami. Zlacená horní ořízka.
Stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Českomoravské podniky tiskařské a vyd. v Praze. Brožované, stran 80 a 162-328, rozměry: 19 x 27 cm.
Strav velmi dobrý, lehce otřepené obálky, hřbety jsou v dolní části natržené.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Přehnité složky, rozměry: 17 x 21 cm, strany 4, 4 a 8.
Velmi dobrý stav. V horní části nastřiženo
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Sešity, rozměry: 25 x 19 cm. Stran celkem 104.
Stav velmi dobrý, sešit 9-10 je zažloutlý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Přehnuté složky, rozměry cca:28 x 38 cm. Každé číslo 4 strany
Stav velmi dobrý. Z boků nepatrně otřepené
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Atala aneb O vášnivé lásce dvou divochů v pustině. René. Přeložil Jaroslav Fořt. Vydala E. Janská, P..
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Petr Chelčický: Sieť viery.
Zinkografická fasimile tisku z roku 1521. Vydáno roku 1926.
Editor..
4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Sešity, rozměry: 22 x 32 cm. Stran celkem 616.
Stav velmi dobrý, lehce odřené a mírně otřepené obálky.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Původní nakladatelská celoplátěná obálka, 297 stran, rozměry: 18 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněné desky.
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Vydalo nakladatelství V. Šeba, Praha, nedatováno. Původní celoplátěná nakladatelská vazba se zlacením a ilustrovaným reliéfem na přední desce (viz foto), 8°, 147 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Přeložené složky, každé číslo 16 stran - množství vyobrazení, rozměry: 28 x 39 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené obálky, obálka prvního čísla je z boku lehce natržená
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Celokožená dobová vazba, stran 717 a 558, rozměry: 14 x 21,5 cm. Čtvrté vydání.
Stav víc než dobrý, jen desky na hřbetě jsou odřené.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Sešity, rozměry: 16,5 x 24,5 cm, stran celkem 171
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Stopami věků - Monografie z českých dějin kulturních, sv. 8. - 9., 2 svazky v jednom. Praha, Náklade..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, stran celkem 188
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Zobrazeny položky 1377 až 1392 z 2213 (139 stránek)
Zákazníci sk








![Sieť viery - Chelčický VAZBA KŮŽE NOŽIČKA celokožená [Monumenta Bohemiae typographica 1929] Sieť viery - Chelčický VAZBA KŮŽE NOŽIČKA celokožená [Monumenta Bohemiae typographica 1929]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/727310-siet-viery-chelcicky-vazb-17286698681-1024x1024.jpeg)






