KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Jan Laichter, Praha 1919. Polokožená vazba, rozměry: 12,5 x 16 cm, stran 497
Stav velmi dobrý
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Brožované, rozměry: 24 x 17 cm. Stran 94-112
Stav velmi dobrý, lehce odřené a mírně potrhané hřbety
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Vydalo: SNKLU, Praha 1964.
Velmi slunšný stav. Neautorské věnování.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Přehnuté složky, rozměry: 22 x 31 cm. Každý cca 8 stran.
Stav velmi dobrý
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Polopergamenová bibliofilská vazba, stran 16, rozměry: 17 x 24,5 cm.
Stav pěkný.
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Přehnuté složky, rozměry: 31 x 44 cm. Každý cca 24 stran.
Velmi dobrý stav, lehce otřepené
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Odborný literárněvědný časopis, vydavatelem byl Ústav pro českou literaturu ČSAV. Dvacet svázan..
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Státní tiskárna, Praha 1950. Brožovaná, rozměry: 23 x 33,5 cm, stran 160
Velmi dobrý stav, lehce otřepená obálka. Nerozřezáno
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Polokožená vazba, rozměry: 14,5 x 21,5 cm, stran 402
Stav pěkný
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Brožované, rozměry: 24 x 17 cm. Každé číslo cca 72- 80stran.
Stav velmi dobrý, lejce odřené obálky a hřbety, některé hřbety jsou lepené
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Vydal: Alois Hynek, Praha
Velmi slušný stav, ošoupaný hřbet
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Pevná vazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 14,5 x 19,5 cm, 137 stran.
Velmi dobrý stav, pouze lehce vyšisovaný hřbet.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Celokožená vazba se zlacením, zlacená horní ořízka, rozměry: 13,5 x 19 cm, 64 stran.
Velmi dobrý stav. Na přídeští je nalepeno ex libris a signaturní razítko.
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Přehnuté složky, rozměry: 27 x 37 cm. Každé číslo 4 strany.
Velmi dobrý stav
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Praha, nakl. Fr.A.Urbánek 1874.
Uvnitř dobrý stav, desky a hřbet lehce odřené a zašpiněné(viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Alois Srdce, Praha 1925. Polokožená převazba - pův. obálka je vevázána, rozměry: 14 x 20 cm, stran 313
Velmi dobrý stav. Na vazbě jsou skvrnky
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Zobrazeny položky 1377 až 1392 z 2213 (139 stránek)
Zákazníci sk



![Struny ve větru. Tvůj hlas (edice: Skvosty, sv. 41) [poezie, ilustrace Václav Mašek - vazba kůže] Struny ve větru. Tvůj hlas (edice: Skvosty, sv. 41) [poezie, ilustrace Václav Mašek - vazba kůže]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2019-06-18-11-14-22-01-1024x1024.jpg)



![Knihopis českých a slovenských tisků, díl II. - část IV. (Tisky z let 1501-1800) [soupis starých českých knih] Knihopis českých a slovenských tisků, díl II. - část IV. (Tisky z let 1501-1800) [soupis starých českých knih]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/731082-knihopis-ceskych-a-sloven-17331524571-1024x1024.jpg)







