KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Psyche, ročník XIII./1936, čísla 1.-10. (Revue věnovaná mystice, okultismu a metapsychice)
kolektiv autorů
Sešity, stran celkem 238, rozměry: 15 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Tajemná žena (vazba kůže - polokožená)
Georges Ohnet
Polokožená převazba - pův. obálka je vevázána, stran 479. Rozměry: 12 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, lehce prohnuté desky se skvrnkou
80Kč
Bez daně: 80Kč
Novas Horas Marianas (Modlitební kniha - Steinbrener, Vimperk)
J. I. Roquete
Dobová celokožená vazba s přezkou, zlacená celá ořízka, rozměry: 8 x 12,5 cm, 511 stran.
Stav velmi dobrý.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Čin, ročník VIII., číslo 1-27/1936. List pro kulturní a veřejné otázky (1. republika, staré noviny) - kompletní ročník
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: cca 21 x 30 cm. Stran celkem 431
Stav velmi dobrý. První číslo j v horní části lehce natržené
800Kč
Bez daně: 800Kč
Vláda nad světem
Georges Duhamel
Původní zdobená vazba se zlacením na hřbetu, stran 186, rozměry: 14,5 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Podivuhodné dobrodružství výpravy Barsacovy
Jules Verne
Nakl. Jos. R. Vilímek, Praha, 1925.
Velmi pěkný stav
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Časopis pro právní a státní vědu, ročník XII./1929, číslo 3-10 (právo) - není kompletní
František Weyr
Sešity, rozměry: 16 x 24 cm, strany 42-239
Velmi dobrý stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Umělecká celokožená vazba - cca 1920 (kniha může sloužit jako kronika ,zbývá popsat cca 100 listů ručního papíru.)
Umělecká celokožená vazba. Rozměry: 15,5 x 24 cm.
Stav výborný, v přední části je popsáno pouze 15 stran,
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Psyche, ročník V./1928-1929, čísla 1.-10. (Revue věnovaná mystice, okultismu a metapsychice)
kolektiv autorů
Sešity, stran celkem 236, rozměry: 15 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Vzkříšení bohové: Leonardo da Vinci, díl I. (vazba kůže - polokožená)
Dmitrij Sergejevič Merežkovskij
Polokožená vazba, rozměry: 12 x 18 cm, stran 376.
Velmi dobrý stav, hřbet je lehce vyšisovaný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Voják, ročník II., čísla 2, 4-12/1931 / Ročník III., čísla 1-10/1932 / Ročník IV., čísla 2, 3 a 6-12/1932-1933. Časopis na obranu zájmů vojínů
Jaroslav Kořínek (red.)
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, každé číslo 4 strany
Stav velmi dobrý, prvních několik čísel je otřepeno
999Kč
Bez daně: 999Kč
Nová svoboda, ročník VII., číslo 1-25/1930. List pro informaci hospodářskou, kulturní a politickou
Rostislav Kocourek
Sešity, celkem stran 400 Rozměry: 20 x 28 cm.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
KONVOLUT - 3x Polské drama a Krása a výbornosti česko-slovenského jazyka - KRÁSNÁ VAZBA KŮŽE (Vilnius, Wilno) HOL
Kampelík, Piotr Dahlmann, Kraszewski, Korzeniowski; Polsko,
Konvolut čtyř titulů v jednom svazku, z toho tři jsou polské drama z poloviny 19. století. Polokožen..
 
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Maják, ročník III., čísla 1-24/1926. Lidová revue pro socialism, kulturu a výchovu - Orgán Proletářských bezvěrců (časopis, levicová literatura)
Vlasta Borek
Sešity, rozměry:16 x 24 cm, stran celkem celkem 324
Velmi dobrý stav. Obálka 1. čísla je lehce otřepená se skvrnkami
4 800Kč
Bez daně: 4 800Kč
V chaloupce strýce Toma (V chaloupce strýčka Toma, román, otroctví, otrokářství)
H. Beecher-Stoweová
Původní zdobená vazba, rozměry: 16 x 22,5 cm, stran 357 s ilustracemi.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce ušpiněné, titulní list je v horní části s nepatrnou ztrátou, stránky lehce zažloutlé. Na přídeští je signatruní razítko.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Přehled rozhodnutí ze všech oborů právních, ročník II., číslo 1-10/1922 (právo)
Alois Chytil, Metod Fišer
Sešity, stran celkem 244, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý. Hřbety jsou lehce otřepené
499Kč
Bez daně: 499Kč
 
Valentinská © 2021