KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Přehnuté složky, rozměry: 26,5 x 34 cm, každé číslo cca 8 stran
Stav velmi dobrý, lehce otřepené
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Složky jsou volně vložené do obálek, stránkováno průběžně - stran 159, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Sešit. Cca 12 stran, rozměry: 14,5 x 22 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožované, stran celkem 396. Rozměry: 18,5 x 26 cm.
Stav velmi dobrý, obálky a hřbet jsou lehce odřené a mírně otřepené, obálka dvojčísla 9-10 chybí. Některé obálky jsou utržené od hřbetu. Některé složky jsou uvolněné
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Obsahuje novely: Pouť českých umělcův. Láska vlastenky. Láska vlastencova. Láska básníkova. I. L. Ko..
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Přehnuté složky, rozměry: 21 x 26,5 cm, stran 160, 178-192 a 466-480
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Přehnuté složky jsou volně vložené do obálky, rozměry:18 x 24,5 cm, stran celkem 332
Velmi dobrý stav, lehce otřepené.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Polokožená vazba, rozměry: 15 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce vyšisovaný hřbet.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Polokožená převazba, 567 stran, rozměr: 15 x 22 cm.
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Měkká celokožená vazba se zlacením, rozměry: 135 x 18 cm. Stran 655.
Stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vyd. Toužimský a Moravec, Praha 1938.
Velmi dobrý stav.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Přehnuté složky, rozměry: 23 x 30 cm. Každý cca 8 stran
Stav velmi dobrý, obálka 1. čísla je ušpiněná
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Román. Přeložil Karel Vika. J. Otto, Praha, nedatováno. Krásná celoplátěná zdobená nakladatelská vaz..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sešity, stran celkem 189, rozměry: 13,5 x 19 cm.
Velmi dobrý stav, obálky jsou lehce odřené
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Polokožená vazba. Stran 95. Rozměry: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, lehce vyšisovaný hřbet, na okraji textu je na několika místech zatrženo tužkou. Některé stránky jsou zažloutlé.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
František Jiroušek, Praha, nedatováno. Polokožená převazba, stran 405, rozměry: 14 x 18,5 cm.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 1377 až 1392 z 2207 (138 stránek)
Zákazníci sk

![NA ZDAR! Ročník II., čísla 25-35, 37, 40-45/1892. Odborný časopis horníků a hutníků Rakouska [časopis, hornictví] NA ZDAR! Ročník II., čísla 25-35, 37, 40-45/1892. Odborný časopis horníků a hutníků Rakouska [časopis, hornictví]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/751931-na-zdar-rocnik-ii-cisla-2-17582577421-1024x1024.jpeg)

![Knižní vazby Ladislava Hodného [Ladislav Hodný ,umělecká vazba knih ,knihvazač] Knižní vazby Ladislava Hodného [Ladislav Hodný ,umělecká vazba knih ,knihvazač]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/553004-knizni-vazby-ladislava-ho-15561963281-1024x1024.jpg)
![Jihočeský kraj, sešit 1-10/1911. Měsíčník věnovaný studiu jihočeské otázky [Jižní Čechy; časopis] Jihočeský kraj, sešit 1-10/1911. Měsíčník věnovaný studiu jihočeské otázky [Jižní Čechy; časopis]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/739185-jihocesky-kraj-sesit-1-10-17419594591-1024x1024.jpg)











