KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Po stezkách pochybností (edice: Curwoodův odkaz, sv. XXVI.) [dobrodružství]
W. McL. Raine
Původní celoplátěná vazba, rozměry: 14 x 20 cm, stran 260.
Stav dobrý, kniha je lehce zkosená, hřbet po celé délce natržený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Komunistická revue, ročník V., číslo 1., 3-12/1928 (komunistická literatura) - není komplet (chybí číslo 2)
Sešity, rozměry: 16,5 x 24 cm. Stránkováno průběžně - celkem stran 944
Stav velmi dobrý, obálky jsou lehce odřené, obálka 1. čísla je v dolní části natržená, obálka pos. čísla je v zadní části se ztrátou.
4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Syn vlkův (tlačená vazba)
Jack London
Tlačená vazba, rozměry: 13 x 17,5 cm, 160 stran.
Velmi dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Svatý Augustin (vazba Růžičkovi)
Louis Bertrand
Pevná vazba - původní obálka je vevázána, kniha je vložena do kartonového pouzdra, stran 341. Rozměry: 11 x 17.5 cm.
Stav pěkný.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Modlitební kniha. Imitação de Christo (Modlitební kniha -Steinbrener, Vimperk)
(Modlitební kniha -Steinbrener, Vimperk)
Dobová vazba - kůže nebo imitace kůže, zlacená celá ořízka, rozměry: 8 x 11 cm, 696 stran.
Stav pěkný. Kniha je vložená do kartonových desek.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Pozemková reforma, ročník VI., číslo 1-12/1930. Úřední věstník státního pozemkového úřadu (staré noviny)
Ant. Pavel (red.)
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, stran celkem 224
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Svatováclavská bible (3 svazky faksimile) - KRÁSNÉ VAZBY Biblia Slavica, Tschechische Bibeln, Bd. 4 (POSLEDNÍ KUSY)
Hans Rothe, Friedrich Scholz (eds)
Svatováclavská bible - třídílná velkoformátová edice (faksimile původního vydání z let 167..
Perfektní. Nové knihy.
5 000Kč
Bez daně: 5 000Kč
V chaloupce strýce Toma (historický román, Spojené Státy Americké, otroctví, otrokářství)
H. Beecher-Stoweová
Původní celoplátěná nakladatelská vazba zdobená na přední desce, 287 stran s ilustracemi, rozměry: 18 x 24 cm.
Velmi dobrý stav. Hřbet je lehce odřený, na titulním listu podpis původního majitele.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Komunistická revue, ročník II., číslo 1-17 a 19-24/1925 (komunistická literatura) - není komplet (chybí číslo 18)
Sešity, rozměry: 16,5 x 24 cm. Stránkováno průběžně - celkem stran 755 (kromě stran čísla 18)
Stav velmi dobrý.
6 500Kč
Bez daně: 6 500Kč
Všeobecný slovník právní zemí koruny české, díl V. (vazba kůže - polokožená) HOL
F. X. Veselý
Nákladem vlastním v komisi knihkupectví F. Topiče, Praha 1899. Polokožená vazba, stran 1090. Rozměry: 18 x 25 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Kniha Judith (Vazba Vodička, Tasov, kresby Jan Konůpek)
Jakub Deml
Pevná vazba se zlacením - kniha je vložena do papírového pouzdra, stran 88, rozměry: 9 x 12,5 cm.
Stav pěkný. Kniha je vložena do kartonového pouzdra
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Slovník spisovného jazyka českého, 8 svazků (Český jazyk, lingvistika, čeština)
kolektiv autorů
Vydala Academia, Praha 1989. Druhé, nezměněné vydání. Každý svazek cca 500-600 stran. Původní celoplátěné vazby se zlacením. Rozměr 22x15 cm.
Zlacení na deskách mírně odřeno, některé desky mírně zašpiněny, na deskách prvního svazku skvrna od polití. Stav dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Modlitební kniha. El Oficio Del Domingo
Dobová vazba - kůže nebo imitace kůže, zlacená celá ořízka, rozměry: 8 x 13 cm, 287 stran.
Pěkný stav. Kniha je vložena do kartonových desek.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Pozemková reforma, ročník XIII., číslo 1-10/1932. Úřední věstník státního pozemkového úřadu (staré noviny)
Ant. Pavel (red.)
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, stran celkem 192
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Ruská láska (ilustrace František Kobliha)
František Kobliha (ilustrace)
Pevná vazba, rozměry: 12 x 18 cm, stran 44
Stav velmi dobrý. Nesouvisející věnování
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021