KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Zprávy památkové péče, ročník XVIII. /1958, čísla 1.-6. (3 svazky) - Památková péče
Jiří Hilmera a kol.
Sešity, rozměry: 21 x 30 cm, stran celkem 200 - množství vyobrazení.
Velmi dobrý stav, lehce odřené obálky i hřbety, hřbety prvních dvou dvojčísel jsou v dolní části natržené.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Družstevník, ročník XXVIII, čísla 12-24/1936 (družstvo, družstva)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 19,5 x 27,5 cm, strany 245-472
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé, hřbet čísla 12. je natržený
99Kč
Bez daně: 99Kč
Stručný všeobecný slovník věcný - 7 svazků (nekompletní) (Malý slovník naučný)
Jakub Malý
Nekompletní, nabízíme svazky 1-5 a 7-8. Díl č. 6 chybí. Výkladová encyklopedie všeobecných vědomo..
 
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
U: Čtvrtletník skupiny Blok, 1-4/1936
B. Václavek, P. Jilemnický, J. Noha (red.)
Brožované s původními obálkami, rozměry: 16 x 24 cm, stran celkem 384.
Stav dobrý, obálky a hřbety jsou lehce odřené. Hřbety v horní i dolní části natržené a lehkou ztrátou.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Maják, ročník IX., čísla 1-10, 13, 14, 16-19, 21-24/1932. Orgán Proletářských bezvěrců (časopis, levicová literatura)
Vlasta Borek (red.)
Sešity, rozměry:20 x 28 cm, stran celkem 331 - kromě chybějících čísel
Velmi dobrý stav.
6 800Kč
Bez daně: 6 800Kč
Slovník obchodně-technický, účetní a daňový: A-Až
Jos. Fuksa - red.
Praha, 1929. Původní celoplátěná vazba se zlacením, nepatrně odřená, 964 sloupců (2 na straně).
Velmi pěkný stav (viz obr.).
200Kč
Bez daně: 200Kč
Pohádka máje (vazba kůže - polokožená)
V. Mrštík
Polokožená vazba, sedmé vyd., rozměry: 13 x 18 cm, stran 521.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené. Na přídeští je nálepka. Signaturní razítko
199Kč
Bez daně: 199Kč
Reflektor, ročník IV., čísla 1, 3-6 a 8-24/1928 (není kompletní) - 1. republika, časopis, noviny
B. Šafář (red.)
Sešity, rozměry: 28 x 38 cm. stran celkem 287 - kromě chybějících čísel
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé a otřepené
6 800Kč
Bez daně: 6 800Kč
Časopis katolického duchovenstva, ročník 41.(66)., sešit 1.-10/1900
Fr. Krásl, Jos. Tumpach, Fr. Kryštůfek, Ant. Podlaha
Rohlíček a Sievers, Praha 1900. Brožované, rozměry: 16 x 24 cm, 656 stran.
Stav velmi dobrý, lehce otřepené a mírně zažloutlé obálky
199Kč
Bez daně: 199Kč
Šumava umírající a romantická - Josef Váchal - (PASEKA 2008 obří formát) bibliofilské vydání - vazba z kůže
Váchal, Josef
Reedice, opravdu velký formát. Vydala Paseka, Praha a Litomyšl 2008. Kniha formátu 65 x 49 cm. ..
 
59 999Kč
Bez daně: 59 999Kč
Smrtelný hřích (vazba kůže - polokožená)
André Theuriet
Polokožená převazba, rozměry: 13,5 x 18 cm, 196 stran.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Pestré cesty po Čechách, díl I. (krásná secesní vazba Viktor Oliva)
Svatopluk Čech (red.)
Pevná vazba se zlacením, stran 251, rozměry: 18 x 23 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné, na hřbetu jsou skvrny. Zlacená ořízka. Podpis původního majitele. Na první straně je podpis původního majitele.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Stadion, čísla 1-4, 6-12, 14 a 18/1932. Čtrnáctideník pro tělocvik, sport, skauting, hry a kulturu pracujících (časopis, 1. republika) - není kompletní
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 19,5 x 27 cm, stránkováno průběžně, poslední strana je 354 (chybí čísla)
Stav velmi dobrý, obálky jsou lehce odřené
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Domov za války - KOMPLET 5 dílů [Svědectví účastníků - první světová válka, bitvy, armáda, civilní obyvatelstvo, každodennost ad.] - - HOL
Žipek, Alois
(Svědectví účastníků). Celopl. nakl. vazby s bohatou ražbou a zlacením. Praha, "Pokrok", 1929 - 1931..
 
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Kulturní měsíčník, ročník VIII., číslo 1-12/1972 (Roudnice nad Labem)
Miloš Saxl (red.)
Sešity, stran celkem 184, rozměry: 20 x 14 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021