KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Polokožená vazba, rozměry: 14,5 x 21,5 cm, 142 stran.
Stav velmi dobrý, před titulním listem je poznámka psaná tužkou.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Polokožená převazba, 567 stran, rozměr: 15 x 22 cm.
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Díl I. vydal Rudolf Hudec, Praha. 1926. Díl II. nakl. Za svobodu, Praha 1926. Obě v Knihovně obrození jako její XXXVIII. svazek. Celoplátěné vazby se zlacením, 319 + 320 stran, rozměry: 18 x 24 cm. Mn
Velmi slušný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Otokar Zahradník, Praha 1934. Polopergamenová vazba, 39 a 43 stran, rozměry: 23,5 x 29 cm.
Stav výborný - kniha je vložena do kartonového pouzdra
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Nakl. Slovenskej ligy spol. s r.o., Bratislava 1937. II. vydání.
Velmi dobrý stav. Přebaly trochu zašpiněné.
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Přehnuté složky. Rozměry: 30 x 40 cm. 12 stran
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
4. svazek edice Příběh v Pourově edici. Václav Pour, Praha 1944. Krásná polokožená vazba se zlacením..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Přehnuté složky. Rozměry: 18.5 x 27,5 cm, stran 320 (kromě chybějícího čísla)
Velmi dobrý stav. Chybí číslo 7.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Sešity, stran celkem 189, rozměry: 13,5 x 19 cm.
Velmi dobrý stav, obálky jsou lehce odřené
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Polokožený převazba, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
František Jiroušek, Praha, nedatováno. Polokožená převazba, stran 405, rozměry: 14 x 18,5 cm.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Přehnuté složky, rozměry: 25,5 x 38 cm. Každý 6 stran.
Stav velmi dobrý. Časopis číslo 27 je v horní i dolní části natržený a v dolní čási je se ztrátou - chybí necelá jedna řádka textu.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Přehnuté složky, rozměry cca 16 x 23,5 cm, každé číslo cca 16 stran
Velmi dobrý stav.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Celokožená vazba se zlacením, rozměry: 15 x 21 cm. Stran 835.
Velmi dobrý stav. Na titulním listu je podpis autora (rozmachem autorova pera došlo k proděravění v místě podpisu).
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 19 x 27,5 cm. Stran 104.
Velmi dobrý stav, obálka 1. čísla je lehce pomačkaná, v sešitu č. 6 - jsou hnědé skvrny
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
J. Otto, Praha 1895 - Knihovna "Zlaté Prahy". Původní nádherná celoplátěná vazba se zlacením, 8°, 15..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 1377 až 1392 z 2205 (138 stránek)
Zákazníci sk

![Hrůzyplný život velikého Gargantuy, otce Pantagruelova, složený kdysi panem Alcofribasem, filosofem quintessence [Gargantua Pantagruel Rabelais] - vazba kůže - polokožená Hrůzyplný život velikého Gargantuy, otce Pantagruelova, složený kdysi panem Alcofribasem, filosofem quintessence [Gargantua Pantagruel Rabelais] - vazba kůže - polokožená](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/711158-hruzyplny-zivot-velikeho--17092782261-1024x1024.jpg)












![Odborové sdružení českoslovanské, ročník XXVI., čísla 1.-6./1922 [Časopis pro sociální politiku, statistiku a ochranné zákonodárství dělnické] odbory Odborové sdružení českoslovanské, ročník XXVI., čísla 1.-6./1922 [Časopis pro sociální politiku, statistiku a ochranné zákonodárství dělnické] odbory](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/739257-odborove-sdruzeni-ceskosl-17420392641-1024x1024.jpg)
