KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Muži a hory (vazba kůže - polokožená)
Josef Kanp
Polokožená vazba, rozměry: 13 x 19 cm, stran 187
Stav pěkný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Anna Vickersová (vazba kůže - polokožená) HOL
Sinclair Lewis
Aventinum, Ot. Štorch-Marien, Praha 1933. Standard-Library, sv. XXIX. Polokožená vazba, stran 471, rozměry: 15 x 22,5 cm. Zlacená horní ořízka.
Stav velmi dobrý. Podpis původního majitele.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Umění, ročník XLV./2017, číslo 2. Časopis Ústavu dějin umění Akademie věd České republiky
Lenka Bydžovská a kol.
Brožovaná, rozměry: 21 x 29,5 cm, strany 106- 211 - včetně vyobrazení.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Naše klenoty. Vybraná prósa Vítězslava Hálka (Vítězslav Hálek) - vazba kůže - polokožená
Vítězslav Hálek
Polokožená převazba. Stran 176 a 170. Rozměry: 13 x 20 cm.
Stav velmi dobrý. Desky a hřbet jsou nepatrně odřené.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Svět práce, ročník I., čísla 1, 2 a 4-9/1933 (časopis, noviny) - není komplet - chybí číslo 3
Ladislav Kopřiva
Přeložené složky, každé číslo cca 8-16 stran - množství vyobrazení, rozměry: 28 x 34 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené obálky, na obálce prvního čísla jsou skvrnky, číslo dvě má počmáranou obálku
2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Povídky, arabesky a humoresky, 2 svazky
Svatopluk Čech
J.Otto, Praha nedatováno.
Dobrý stav, nepatrně odřené desky, neautorské věnování.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Stavitel chrámu. Památník básníka myslitele Otokara Březiny (Otokar Březina, sborník, ilustrace František Bílek, polokožená vazba - vazba kůže)
Otokar Březina - Emanuel Chalupný (ed.)
Vydal Čin, 1941. Polokožená vazba, 294 stran, 28cm x 22cm.
Velmi dobrý stav, desky na okraji zežloutlé, viz foto.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Signál. Časopis kulturní informace, číslo 7, 9-13/1929 a 15-17, 19-38 a 40/1930 (staré noviny, 1. republika)
Přehnuté složky, rozměry: 28 x 31 cm, stran každý cca 14.
Stav velmi dobrý.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Komunistická revue, ročník 4., čísla 1.-9., a 11. a 12../1927 (není kompletní, chybí č. 10, č. 3 je poškozené)
Sešity, rozměry: 16 x 24 cm. Stran celkem 959 (mezi tím chybí strany č. 10.)
Stav dobrý, obálky i hřbety jsou lehce odřené a otřepené. Obálka čísla 3 zcela chybí a sešit je poškozený.
2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Tvář 1.-10./1965 Kulturní měsíčník (komplet)
Jan Nedvěd a kol.
Brožované, rozměry: 19,5 x 20 cm. Každý 48 stran.
Stav dobrý, obálky a hřbety jsou lehce odřené a mírně otřepené.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bouře nad Karašahrem (východoturkestánská legenda) - VAZBA KŮŽE - Ciprův tisk Lis knihomilův
Xaver Růžička (podpis)
Polokožená vazba, 350 stran, rozměry: 18,5 x 26 cm.
Stav pěkný, hřbet je nepatrně odřený. Podpis autora.
4 800Kč
Bez daně: 4 800Kč
Svět sovětů, ročník V., číslo 1-12/1936 (časopis, noviny) - komplet
Marie Koťátková
Přehnuté složky, rozměry: 23 x 31 cm, každé číslo cca 16 stran.
Stav velmi dobrý.
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Slovan. Časopis věnovaný politickým a vůbec veřejným záležitostem slovanským, zvláště českým, čísla 1-58 (1851) - kompletní ročník
Karel Havlíček Borovský
Polokožené převazby, stran 600, 560 a 272, rozměry: 15 x 23 cm.
Stav dobrý, desky a hřbety jsou odřené. Desky a hřbet jednoho svazku je se ztrátou - stav horší.
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Čin, ročník X., číslo 1, 7, 10 a 12-18/1938. List pro kulturní a veřejné otázky (časopis, noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: cca 16 x 24 cm. Stran celkem 301 - kromě chybějících čísel.
Stav velmi dobrý.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Rabíndranáth Thákur (Tagore) Osobnost a dílo (biografie, literární věda, Indie; polopergamenová vazba - vazba kůže; exlibris Jiří Baum)
V. Lesný
Osobnost a dílo. J. Šnajdr, Kladno 1937. Pevná převazba (polopergamen či jeho zdařila imitace), 8°, ..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021