KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
O zlých samotářích (vazba kůže - celokožená)
Ivan Olbracht
Celokožená vazba se zlacením, stran 189, rozměry: 12,5 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené a desky a hřbet.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Sofonisba (tragedie v pateru dějství) - zdobená vazba
Bernard Guldener
Pevná zdobená vazba se zlacením, zlacená celí ořízka, rozměry: 12,5 x 17 cm. Stran 223.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněné desky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Když nastaly deště (vazba kůže - polokožená)
Louis Bromfield
Polokožená vazba, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, stran 668
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Třicet let novinářem I. a II. (2 v 1, vazba kůže, celokožená)
H. W. Steed
Umělecká kožná vazba, zlacená horní ořízka, stran 402 a 385, rozměry: 15 x 22,5 cm.
Stav pěkný.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Stadion, čísla 1-15, 17 a 18/1932. Čtrnáctideník pro tělocvik, sport, skauting, hry a kulturu pracujících (časopis, 1. republika) - není kompletní
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 19,5 x 27 cm, stránkováno průběžně, stran celkem 295 a 323-354
Stav velmi dobrý, obálky jsou lehce odřené
4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Časopis československých knihovníků, ročník VII./1928, číslo 1.-4.
Adolf Ludvík Krejčík (red.)
Sešity, rozměry: 16 x 24 cm, stran celkem 272.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Světový rozhled, ročník XIII., číslo 28-46/1937. Týdeník pro politiku, hospodářství a dělnické hnutí  (časopis, noviny) - 19 kusů
kolektiv autorů
Přehnuté složky, stránkován průběžně 518-960, rozměry: 23 x 30 cm.
Stav velmi dobrý.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Básně (1916)
Karel Hynek Mácha
Celokožená vazba se zlacením, 57 stran. Rozměry: 11,5 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou odřené.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Prodaná nevěsta. Komická veselohra ve dvou jednáních (hudba, libreto, opera, bibliofilie; polopergamenová vazba - vazba kůže)
Karel Sabina, Bedřich Smetana
Komická veselohra ve dvou jednáních. Vytištěno v květnu 1918 dle návrhů A. Nováka ve 470 číslovaných..
 
299Kč
Bez daně: 299Kč
Cíl, ročník III., číslo 6, 16, 18, 22 a 40/1947. Socialistický týdeník pro kulturu a politiku (staré noviny)
Sešity, rozměry cca 22 x 31 cm. Každý cca 20 stran (stránkováno průběžně).
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Nazdar, list dorostu ČOS, čísla 1-24/1947 (Sokol, Sokolství, časopis)
Svatopluk Smutný (red.)
Přehnuté složky, rozměry. 21,5 x 30 cm, každé číslo cca 16 - 32 stran - množství vyobrazení
Velmi dobrý stav, lehce odřené obálky
450Kč
Bez daně: 450Kč
Život církevní v Čechách, svazek I. a II. (2 v 1) - vazba kůže - polokožená
Zikmund Winter
Polokožená vazba, rozměry: 15 x 23 cm, stran 1026
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet
800Kč
Bez daně: 800Kč
Můj život a dílo I.-III. (3 svazky, Henry Ford)
Henry Ford
Brožované, rozměry: 14 x 18 cm, stran 150, 139 a 139.
Stav dobrý, obálky a hřbety jsou lehce odřené a otřepené. Obálka I. dílu je s ztrátou. Hřbet I. a II. dílu je zkosený. Stránky jsou zažloutlé a některé uvolněné, jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Družstevník, ročník XXXI., čísla 1-24/1939 (družstvo, družstva, časopis) - kompletní
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 19,5 x 27,5 cm, stran celkem 412
Stav velmi dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Časopis českých knihovníků, ročník XIX./1940, číslo 1., 2. a 4.
Bohuslav Koutník (red.
Sešity, rozměry: 16 x 22 cm, stran 124.
Stav dobrý, obálky jsou lehce zažloutlé. Obálka 1. čísla je v horní části s lehkou ztrátou.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Roľník, ročník XIV., čísla 4-11/1938. Orgán Kresťanského roľníckeho sdruženia (noviny, časopis) - Slovensko, Hlinka,Tiso
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 21 x 29 cm, stran celkem 132 (kromě chybějících čísel)
Velmi dobrý stav
750Kč
Bez daně: 750Kč
 
Valentinská © 2021