KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pestré cesty po Čechách, díl I. (secesní vazba)
Svatopluk Čech (red.)
Původní celoplátěná nakladatelská vazba, s reliéfní ilustrací. Stran 251, uvnitř knih jsou černobílé ilustrace V. Olivy. Rozměry: 18 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, podpis pův. majitele
150Kč
Bez daně: 150Kč
Dým bez ohně: Humoresky a satiry (edice: Knihovna Zlaté Prahy, sv. 69) (beletrie, secesní vazba)
Teffi
J. Otto, Praha, nedatováno. Knihovna Zlaté Prahy, sv. 69. Původní celoplátěná krásně zdobená a zlace..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Mudrosloví národu slovanského ve příslovích (vazba kůže - olokožená)
Frant. L. Čelakovský
Polokožená vazba, rozměry: 14,5 x 21,5 cm, stran 644
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Místy je v textu a na okraji textu zatrženo a vpisky tužkou. Na přídeští je nalepeno ex libris a natištěná čísla
999Kč
Bez daně: 999Kč
Příruční slovník biblický [Starý Zákon, Nový Zákon]
Tomáš Hudec a kolektiv
Polokožená vazba, stran 735, rozměry: 18,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky i hřbet,
600Kč
Bez daně: 600Kč
Ztroskotání (vazba kůže - polokožená)
Rabíndranáth Thákur
Polokožená převazba, stran 347, rozměry: 13,5 x 19,5 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Utrpení pětihranného Boba (Josef Čapek - vazba kůže, obálka vevázána)
Jiří Mařánek
Celokožená vazba se zlacením - přední list původní obálky je vevázaný na konci knihy, 98 stran, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Na přídeští je nalepeno ex libris.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Ilustrace ke knize Ch. Deulina - Pohádky, 1959, 10 x dřevoryt (Jiří Šindler)
Jiří Šindler
Jiří Šindler 1922-2015
Stav výborný
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Praha
Orazio Pedrazzi
Polokožená vazba, rozměry: 12,5 x 19,5 cm, stran 144. Zlacená horní ořízka.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Dělnická tělovýchova, čísla 1-24 a 26/1928. Obrázkový čtrnáctideník pro tělocvik, sport, skauting a hry pracujících (staré noviny,1. republika) - chybí číslo 25
kolektiv autorů
Převazba - svázáno včetně obálek, rozměry cca 28 x 38 cm. Každý cca 12 stran
Velmi dobrý stav. Vyřazený knihovní exemplář
12 000Kč
Bez daně: 12 000Kč
Úhelný kámen (edice: Knihovna Zlaté Prahy) (beletrie, secesní vazba)
Emilie Pardo Bazánová
J. Otto, Praha 1902. Původní krásná celoplátěná vazba se zlacením a zdobením, 8°, 224 stran. Pěkný s..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Komunistická revue, ročník IV., číslo 1-12/1927 (komunistická literatura, 1. republika) - komplet
Josef Haken
Sešity, rozměry: 16,5 x 24 cm. Stránkováno průběžně - celkem stran 959.
Stav velmi dobrý.
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Akord, ročník XIII., čísla 1-8/1946-1947. Měsíčník pro literaturu, umění a život (není kompletní pouze 8 čísel z 10)
Jan Zahradníček a kol.
Složky jsou volně vložené do obálek, stran celkem 320, rozměry: 16 x 22 cm.
Velmi dobrý stav, obálky jsou lehce otřepené s mírnou ztrátou
299Kč
Bez daně: 299Kč
Petr a Alexej I. díl (vazba kůže - polokožená)
D. S. Merežkovský
Karel Stan. Sokol, Praha 1908. Polokožená vazba, stran 366, rozměry: 12 x 18 cm.
Stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Duchaplný rytíř Don Quijote de la Mancha, I. a II.(2 svazky, vazba kůže - polokožená)
Miguel de Cervantes Saavedra
Polokožené vazby, rozměry: 17,5 x 22,5 cm, stran 303 a 312
Stav velmi dobrý
400Kč
Bez daně: 400Kč
HOLLAR - Sborník grafického umění - Ročník XXII./1950 (přílohy)
Jan Loriš a kol.
Sešity, rozměry: 21 x 28,5 cm, 184 stran.
Stav velmi dobrý. Knižní blok sešitu č. 2. je uvolněný z obálky.
750Kč
Bez daně: 750Kč
 
Valentinská © 2021