KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Signál. Časopis současné kultury, číslo 1-3, 5-10 (staré noviny) - chybí číslo 4. (bez obálek)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 15,5 x 24 cm, stran 280 (kromě chybějícího čísla)
Stav velmi dobrý.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Nové pověsti a pohádky (edice: Obrázkové besedy pro českou mládež, sv. XVI) [Rok u krále Zlatoděje, Pekelný sud, Lesní muž, U rusalek, Divá žena, Sněhulák; secesní vazba
Hynek a Běla Raichiovy
Alois Wiesner, Praha, nedatováno. Obrázkové besedy pro českou mládež, svazek XVI. Původní celoplátěn..
Velmi slušný stav!
199Kč
Bez daně: 199Kč
Roudnický kulturní měsíčník, číslo 1-4 a 6-12/1968 (Roudnice nad Labem) - není kompletní - chybí číslo 5
O. Machoninová (red.)
Sešity, stran 48 a 63-136, rozměry: 20 x 14 cm.
Stav velmi dobrý. Chybí číslo 5
199Kč
Bez daně: 199Kč
Kanadský Slovák, ročník XXV., čísla 2, 3, 8, 9, 20-31, 38-41, 45-48 a 50/1966 (exil, noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 41 x 57 cm, každé číslo cca 8 stran
Velmi dobrý stav
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Mystický a činný život dnešní Indie I. a II. (2 svazky)
Romain Rolland
Původní celoplátěné vazby se zlacením, rozměry: 13 x 20 cm, 301 a 390 stran.
Velmi dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Ostrov vyhnanců (vazba kůže - polokožená, podpis Jiří Karásek ze Lvovic)
Jiří Karásek ze Lvovic (podpis)
Polokožená převazba - původní obálka je vevázána, stran 86, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý. Podpis Jiří Karásek ze Lvovic. Lehce odřený a mírně vyšisovaný hřbet.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Katynčiny úspěchy (vazba kůže - polokožená)
Elinor Glynová
Polokožená převazba, rozměry: 13,5 x 18 cm, stran 412
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Země pruhů a hvězd (USA) - 1+2, VAZBA KŮŽE HOL
Berty Ženatý
Vydal Fr.Borový, Praha 1927.
Uvnitř dobrý stav, hřbety vyšisované, desky lehce zašpiněné.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Čechoslovák, ročník I., číslo 1-2, 3-4 a 5-6/1921 / Úhor, ročník IX., číslo 1-12/1921
kolektiv autorů
Převazba, rozměry: 16 x 23 cm
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce odřené, vyřazený knihovní exemplář
360Kč
Bez daně: 360Kč
Aziyadé
Pierre Loti
Pevná vazba, stran 225, rozměry: 13 x 18 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Nádvorník Šibraváček (edice: Knihovna Malého čtenáře) [dětská literatura, venkov; ilustrace Josef Kočí; secesní vazba]
Fr. Flos
s illustr. Josefa Kočího. V Praze : Jos. R. Vilímek, [bez data, asi 1915]. 168 s. : obr. ; 8° PŮVODN..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Čin, číslo 1, 2, 4, 11 a 12/1914. List pro tělesný a mravní pokrok lidu v duchu českém a bratrském (časopis)
Jan Masák (red.)
Přehnuté složky, rozměry: 19 x 24,5 cm. Každý 8 stran
Stav velmi dobrý, lehce otřepené.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Americké listy, ročník V., čísla 4-10, 12-15, 19, 20, 27/1966 a čísla 47, 48 a 50/1965. Týdeník krajanů v USA (exil, staré noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 29 x 44 cm, každé číslo cca 8 stran
Velmi dobrý stav
1 700Kč
Bez daně: 1 700Kč
Petrolej! I. a II. (2 svazky)
Upton Sinclair
Převazby, stran 294 a 307, rozměry: 13,5 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, původní obálky jsou vevázány.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Tanečnice Manon / Letec
Antoine de Saint-Exupéry
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 2008. Brožované - vložené do kartonového pouzdra, rozměry: 10,5 x 20 cm. Stran 88, 126, 94 a 52.
Stav pěkný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
 
Valentinská © 2021