KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Hospodář českoslovanský. Ústřední list zemědělský pro Čechy, Moravu a Slezsko 1890, roč. XX (časopis, zemědělství, mj. Chmel, Semenářství, ovocnictví, skot a mlékařství; polokožená vazba - vazba kůže)
J. B. Lambl - Josef Kafka
Praha, Ant.Reinwart 1890, s. 652.
Velmi dobrý stav, desky jsou lehce odřené. Kožený hřbet je mírně odřen. Titulní list je zašpiněn.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Hrady, zámky a tvrze Království českého, díl 9 - Domažlicko a Klatovsko (historie, architektura, mj. Švihov, Chuděnice, Domažlice, Roupov)
August Sedláček
Praha, František Šimáček 1893, s. 279.
Velmi dobrý stav. Desky a hřbet jsou lehce odřené.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Hrady, zámky a tvrze Království českého. Díl II. Hradecko (historie, architektura, mj. Potštein, Kostelec nad Orlicí, Opočen [Opočno], Lanškroun, Jaroměř, Hradec Králové)
August Sedláček
Praha, F. Šimáček 1883, s. 282.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na titulní straně je razítko původního majitele.
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Z denníku spisovatelova I.-IV. (4 svazky, Z deníku spisovatelova) - Otázky a názory
Fjodor Michajlovič Dostojevskij
Brožované, stran 412, 520, 315 a 415, rozměry: 12,5 x 16 cm
Velmi dobrý stav, nerozřezáno
399Kč
Bez daně: 399Kč
Meyers kleines Lexikon 3 svazky (A-Gneis, Gneisenau-Pappe, Pappeln-ZZ; slovník, encyklopedie; polokožená vazba - vazba kůže)
kolektiv autorů
Leipzig, Bibliographisches Institut AG 1931, s. 1024+1056+1184.
Velmi dobrý stav. Hřbety jsou lehce odřené.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Román o věrném přátelství Amise a Amila (epos, rytířství, Francie; ilustrace Artuš Scheiner; celokožená vazba - vazba kůže)
Julius Zeyer
  Román o věrném přátelství Amise a Amila   Formát velký 4°, cca A3, 30 cm, celok..
 
800Kč
Bez daně: 800Kč
Komuna. Měsíčník pro samosprávu, ročník I.,  číslo 1-5, 7, 8, 10-12/1923-1924 a ročník II., číslo 1, 3 a 12/1924-1925 (staré noviny, komunistická literatura)
Fr. Nedvěd (red.)
Přehnuté složky, rozměry: 16 x 24 cm, stránkován průběžně
Stav velmi dobrý. Pouze obálka I. sešitu je pomačkaná, ušpiněná a otřepená
600Kč
Bez daně: 600Kč
La tenue des livres rendue facile ... [účetnictví, vazba kůže]
Degrange père, Edmond
Paris: Garnier Frères, libraires-éditeurs 1888, polokožená vazba se zlatou ražbou na hřbetu, mramorované desky a ořízka, [IV]+380 stran, velké 8° (14,5 x 22,5 cm)
desky poněkud odřené, titulní list s vymazanými razítky a signaturami, vyšisované okraje stránek, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Kronika mého života (biografie, malířství; ilustrace Josef Lada; polopergamenová vazba - Alois Vakrkačka)
Josef Lada
Praha, Československý spisovatel 1954, s. 389.
Velmi dobrý stav
399Kč
Bez daně: 399Kč
Exercitium devotum ad beatam mortem per S. Josephi imitationem ... [vazba kůže, 2v1, náboženství, staré tisky]
Mariani, Antonio Francisco - Ignatius de Loyola
Vienna (Wien): Joseph Kurtzböck, Univers. Typographi 1758; Johannes Georg Schlegel 1708, celokožená vazba se zlatou ražbou na hřbetu, mramorovaná ořízka, 111; [3] l.+66 stran+[4] listů, 12° (8,5 x 14
desky poněkud odřené, stránky s nepatrnými hnědými skvrnami, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
960Kč
Bez daně: 960Kč
Les Arcanes du Diable [Tajemství ďáblova; bibliofilie; vazba; kůže; Ďábel; Satan; démoni; exorcismus]
Paris: Jean de Bonnot 1997, váz., [12]+532+[8] s., 8° (14,5 x 21 cm)
Vynikající stav; krabice na pár místech trochu naražená, textilní záložka na konci mírně roztřepená.
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Časopis Musea království Českého, ročník LXXXIV./1910
Čeněk Zíbrt (red.)
Čtyři původní sešity, rozměry: 14 x 23 cm, celkem 480 stran.
Stav dobrý, obálky a hřbety jsou lehce zažloutlé a mírně odřené. Hřbet 1. sešitu je výrazně potrhaný, knižní blok 4. sešitu se uvolňuje z obálky.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Malerei der Renaissance in Italien Die Malerei des 14. bis 16. Jahrhunderts in Mittel- und Unteritalien (Handbuch der Kunstwissenschaft) [malířství, renesance, Itálie, mj. Masaccio, Botticelli, Perugino aj.)
Konrad Escher
Berlin-Neubabelsberg, Akademische Verlagsgesellschaft Athenaion 1922, s. 320.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce zašpiněné. Stránky jsou lehce zažloutlé.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Boží mlýny (vazba kůže - polokožená)
Jan Vrba
Polokožená vazba, stran 340, rozměry: 13,5 x 19 cm, zlacená horní ořízka. Deváté vydání.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
 
Valentinská © 2021