KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Mistr Kampanus. Historický obraz (román; ilustrace Adolf Kašpar; polokožená vazba - vazba kůže) HOL
Zikmund Winter
Praha, J. Otto, s. 292.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce zašpiněné.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Moritz Michael Daffinger und sein Kreis [rakouská portrétní miniatura v dějinách umění, portréty, miniatury, Vídeň – vídeňské umění 1. poloviny 19. století – Biedermeier]
Grünstein, Leo
Wien-Leipzig: Manz-Verlag 1923.
Desky trochu odřené, kůže na obou okrajích hřbetu na několika místech natržená, uvnitř zcela v pořádku - velmi pěkně zachovalá, celkově vzhledem ke stáří velmi dobrý stav.
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bibliothek des allgemeinen und praktischen Wissens 5 (encyklopedie, lexikon; secesní vazba)
Emanuel Müller-Baden
Berlin - Leipzig, Deutsches Verlagshaus Bong
V dobrém stavu, desky jsou lehce odřené.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Breviarium Romanum ex decreto sacrosancti concilii tridentini restitutum, ... [breviář, náboženství, vazba kůže]
Ex ducali Campidonensi Typographeo [Kempten]: per Andream Stadler 1766, celokožená vazba se slepotiskem, [9] listů+608+CCLXIX stran s rytinou na titulním listu a před s. 1, 12° (10,5 x 17,5 cm)
hřbet silně odřený, ze začátku u vazby díra od červotoče, podpis majitele za titulem, některé stránky silněji zahnědlé/ušpiněné, občas malé trhliny, celkově ještě použitelný stav
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Těsnopisné zprávy o schůzích senátu Národního shromáždění republiky Československé. Schůze 258-290. (senát, první republika, tisky, zákony; polokožená vazba - vazba kůže)
kolektiv autorů
Praha, Národní shromáždění 1925, s. 946.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští je nalepen štítek se záznamy. Na některých stranách jsou razítka z knihovny.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Maria, kniha lásky - KRÁSNÁ VAZBA KŮŽE - celokožená
Nansen, Peter
Kniha v luxusní bibliofilské vazbě s pergamenovým hřbetem a s potahem z umělecky ztvárněné..
 
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Král Ječmínek. Pohádka o novém království (historický román, pohádka pro děti; ilustrace František Hlavica; vazba kůže)
František Serafínský Procházka
Praha, Československá grafická unie 1935, s. 262.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Těsnopisecké zprávy o schůzích senátu Národního shromáždění republiky Československé 1925-1926. Schůze 1-40 (senát, první republika, tisky, zákony; polokožená vazba - vazba kůže)
kolektiv autorů
Praha, Národní shromáždění 1925-1926, s. 1196.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští je nalepen štítek se záznamy. Na některých stranách jsou razítka z knihovny.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Orel, ročník XIII., čísla 1 a 3-24/1928. Ústřední list československého Orelstva (časopis, noviny, 1. republika)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 23 x 30 cm. 266 stran celkem
Velmi dobrý stav, číslo 17 je v orní části se ztrátou, na 1. čísle jsou skvrnky
600Kč
Bez daně: 600Kč
Les soirées de Trianon 1770-1820. Tome premier et second. Suite aux „Nuits de Versailles“ [historické romány, soukromý život francouzských panovníků, Bourboni, Napoleon Bonaparte, dějiny Francie; 2 svazky]
Guerin, Eugene Louis
Charles Lachapelle 1838.
Desky na okrajích nepatrně odřené a otlačené, větné zrcadlo jen nepatrně zahnědlé, jinak uvnitř velmi pěkně zachovalá, čistá, světlá, bez jakýchkoli poškození, velmi dobrý stav.
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
 
Valentinská © 2021