KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Polokožená převazba - pův. obálka je vevázána, stran 286, rozměry: 14 x 19,5 cm
Stav velmi dobrý, podpis pův. majitele
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Zdobené vazby, rozměry:13 x 7,5 cm, stran 522, 722, 678 a 661
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbety, hřbety jsou zkosené. Desky I. a IV. dílu se uvolňují od vazby. Knižní blok II. dílu je rozlomený, několik stran je uvolněno z vazby.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, SVU Mánes 1908
Velmi dobrý stav. Kniha je vložena do papírového pouzdra.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Sešity, rozměry: 20 x 28 cm, stran celkem 200
Velmi dobrý stav, obálky jsou lehce odřené, obálka dvojčísla 1-2 a 10-11 je utržená od hřbetu
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Leipzig: Verlag zum Greifen [1889], zweite Auflage.
Pěkný stav. Rohy desek a okraje hřbetu lehce odřené, na obrázku na předních deskách je škrábnutí a několik tahů zeleným perem, okraje stránek jsou vzhledem ke stáří zahnědlé, jinak uvnitř zcela v pořá
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Stuttgart: Verlag von Paul Neff 1888.
Dobrý stav. Okraje hřbetu a rohy desek trochu odřené, jinak je vazba pěkně zachovalá, titulní strana a další dva listy zašpiněné a list s věnováním a obsahem částečně odtržený (viz poslední foto), fak
749Kč
Bez daně: 749Kč
Bez daně: 749Kč
Brožované, rozměry: 27 x 21 cm. Celkem 240 stran - množství vyobrazení.
Stav pěkný
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Kompletní LXXXVIII. ročník (1914). Čtyři brožované, rozměry: 16 x 24 cm, celkem 468 stran.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Uherské Hradiště, Frant. Radoušek 1905.
V dobrém stavu, svazky jsou lehce odřené
2 600Kč
Bez daně: 2 600Kč
Bez daně: 2 600Kč
München: Christian Kaiser 1860, polokožená vazba se zlatou ražbou na hřbetu, IV+614; IV+387 stran, 8° (14 x 22 cm), jazyk: německy
razítka a signatury na titulních stranách, desky poněkud odřené, papír předsádek prasklý, celkově ještě dobrý stav
2 040Kč
Bez daně: 2 040Kč
Bez daně: 2 040Kč
Praha, L. Mazáč 1939-1941.
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Svazky II. a IV. mají z jedné strany natržený hřbet.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Polokožené převazby. 570 a 557 stran. Rozměry: 134,5 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Praha, SVU Mánes 1910.
Velmi dobrý stav. Polokožená vazba je lehce odřená.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Kompletní XC. ročník (1916). Čtyři brožované, rozměry: 16 x 24 cm, celkem 524 stran.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Pevná vazba se zlacením, stran 76. Rozměry: 10,5 x 15 cm.
Stav velmi dobrý, na titulní listu je podpis: Nebesářová. Stránky jsou lehce zažloutlé.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Praha, B. Kočí 1903
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 1921 až 1936 z 2213 (139 stránek)
Zákazníci sk





![Umění a řemesla 1-6/1961 [užité umění, umělecké řemeslo, lidová tvorba; sklo, keramika, textil, výšivka, architektura, kov, dřevo] - časopis Umění a řemesla 1-6/1961 [užité umění, umělecké řemeslo, lidová tvorba; sklo, keramika, textil, výšivka, architektura, kov, dřevo] - časopis](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/751778-umeni-a-remesla-1-6-1961--17581711531-1024x1024.jpeg)




