KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Schiller's Werke. Neue Prachtausgabe in zwei Bänden [Friedrich Schiller - dílo, próza, drama, německá klasická literatura, vazba kůže - polokožená] 2 svazky
Schiller, Friedrich
Berlin: Verlag von Georg E. Nagel . Mit 300 Abbildungen von W. Arnold… [et. al.]. Erster und Zweiter Band
Dobrý stav. Desky na okrajích a hřbetu trochu odřené, horní ořízka zaprášená, papír vzhledem ke stáří trochu zahnědlý, jinak uvnitř pěkně zachovalá.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Tisky k těsnopiseckým zprávám o schůzích senátu Národního shromáždění republiky Československé 1925 (2123-2190) (parlament, první republika, těsnopis)
kolektiv autorů
Praha, Národní shromáždění 1925
Velmi dobrý stav. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Der Prediger und Katechet [kázání, katechismus, vazba kůže]
Mehler, Ludwig
Regensburg: Verlag von Georg Joseph Manz 1859, polokožená vazba s ražbou na hřbetu, mramorovaná ořízka, [II]+506 stran, velké 8° (14 x 22 cm), jazyk: německy
razítko na titulním listu, lehké hnědé skvrny, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Těsnopisecké zprávy o schůzích senátu Národního shromáždění republiky Československé (Schůze 118-146) 1928 (Parlament, první republika, těsnopis)
kolektiv autorů
Praha, Národní shromáždění 1928.
Velmi dobrý stav. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Deset let Československých státních drah 1918-1928 (Železnice, vlaky, mj. J. Kovařík - Stavba železničních mostů; M. Chlumecký - Pražská nádražní otázka; Stavba nových drah; Stavba železničních budov; polokožená vazba - vazba kůže)
Václav Keller (red.)
Praha, Nákladem Vydavatelského družstva českých úředníků železničních v Praze - Železniční revue, 1928
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Dějiny lidstva - Kulturní a vědecký vývoj (AJ) - 13 svazků - VAZBY - History of mankind. Cultural and scientific development)
Dějiny lidstva v angličtině. Formát B5, původní koženkové vazby, uvnitř četná vyobrazení (čb i bar.)..
Stav velmi dobrý.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Pan Závodní (sociální román; 3 díly ve 2 svazcích; Ostravská trilogie; Ostrava; polokožená vazba - vazba kůže)
Fr. Sokol Tůma
Praha, Julius Albert 1931, s. 225+250+384
Velmi dobrý stav. Původní obálky jsou vevázány.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Würde und Hoffnung der katholischen Kirche mit Rücksichtnahme auf die protestantische Kirche. Zweyte und verbesserte Auflage	[náboženství, vazba kůže]
Kastner, Johann Baptist
Sulzbach: des Kommerzienraths J. E. v. Seidel Kunst- und Buchhandlung 1825, polokožená vazba s mramorovanými deskami, XXIV+280+[II] stran + reklama, 8° (13 x 20,5 cm), jazyk: německy
desky poněkud odřené, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
500Kč
Bez daně: 500Kč
Unsere Monarchie 1848-1898. Die österreichischen Kronländer zur Zeit des fünfzigjährigen Regierungs-Jubiläums seiner k. u. k. apostol. Majestät Franz Joseph I. (fotografie, Rakousko Uhersko, Praha, Šumava, krkonoše, Lvov, Krakow)
Julius Laurenčič
Wien, Georg Szelinski, k.k. Universitäts-Buchhandlung [1898?], s. 288.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce odřené. Předsádka je natržená.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Děvčátko Dana; Skautka Dana; Studentka Dana; Kamarádka Dana; Samostatná Dana, 5 dílů (beletrie; ilustrace M. Novák)
Vlasta Štáflová
Praha, Jos. R. Vilímek 1947-1948
V dobrém stavu. Desky všech dílů jsou zašpiněné a lehce odřené. Poslední dva díly mají lehce povolenou vazbu.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Histoire de France. Depuis l'invasion des Barbares dans La Gaule Romaine, jusqu'a nos jours [Dějiny Francie od r. 481 od 2. poloviny 19. století, vazba kůže - polokožená]
Duruy, Victor
Paris: Librairie Hachette et Cie 1892.
Velmi dobrý stav. Desky odřené (hlavně na rozích a hranách), okraje stránek vzhledem ke stáří mírně zahnědlé, strana 1 trochu zaprášená, list 79/80 na okraji natržený, jinak uvnitř pěkně zachovalá.
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Nový slovník československých výtvarných umělců A-Ž (biografie, umělci, malířství, sochařství, archtektura; přiloha - litografie Max Švabinský)
Prokop Toman
Praha, Rudolf Ryšavý-Tvar 1947, s. 605+782
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné.
450Kč
Bez daně: 450Kč
 
Valentinská © 2021