60. LÉTA - TYPOGRAFIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Mariola (Svěová četba, sv. 232)
Helena Malířová
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1960. Světová četba, sv. 232. Vydání šesté, stran 272. Původní brož s přebalem, rozměry: 12 x 17 cm.
Dobrý stav, přebal lehce odřený, otřepený a mírně ušpiněný (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Orientace, 4/1969
Čs.spisovatel, Praha 1969.
Dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Zbabělci (Josef Škvorecký)
Josef Škvorecký
Československý spisovatel v Praze roku 1964, Edice Žatva, sv.250. Obálku a vazbu navrhl a typograficky upravil Zdenek Seydl. Stran 355. Vydání druhé. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměr 14x21
dobrý stav, přebal odřený a na okrajích potrhaný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Nebojte se moderní hudby (edice: Čtení o hudbě, sv. 13) [hudba, mj. Igor Stravinskij, Richard Strauss, Bohuslav Martinů, Gustav Mahler, Alban Berg, Leoš Janáček aj.)
Eva Horová
Panton, Praha 1961. Čtení o hudbě, svazek 13. Původní celoplátěná vazba, bez přebalu, 8°, 121 stran...
Dobrý stav (viz foto)!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Kniha obrazů ( Květy poezie, sv. 74)
Rainer Maria Rilke
Nakl. Mladá fronta, Praha, 1966. Květy poezie, sv. 74. Vazba, kresby a grafická úprava Sylvie Vodákové. Původní pevná vazba s plastovým přebalem, 213 stran, rozměr 10 × 15 cm.
Plastový přebal natržený. Velmi dobrý stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Potrava pro požár
Robert Duncan
První vydání, stran 76. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 13,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, přebal je lehce odřený a mírně ušpiněný.
450Kč
Bez daně: 450Kč
O kráse a spravedlnosti
Karel Čapek
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 68, rozměry: 8 x 10,5 cm.
Stav velmi dobrý, nesouvisející věnování.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Velký Burundun Burunda zemřel (román; obálka Zbyněk Sekal)
Jorge Zalamea
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1963. Obálku navrhl a graficky upravil..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Komedie I. [Shakespeare - divadelní hry: Komedie plná omylů, Dvé šlechticů veronských, Marná lásky snaha, Mnoho povyku pro nic, Veselé ženy Windsorské, Veta za vetu, Bouře]
William Shakespeare
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1959. Sedm shakespearových komedií v j..
Přebal mírně odřený, zašpiněný a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Trialog (poezie)
Vladimír Holan
Původní celoplátěná vazba s přebalem, 72 stran. Rozměry: 17,5 x 16 cm. Vydání první.
Stav velmi dobrý, obálka je v horní části lehce natržená.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Magazín Kina 1967 (kino, film, herci)
František Goldscheider (sest.)
Měkká vazba, stran 192, vyd. první, rozměry: 21 x 21 cm.
Stav dobrý, lehce ušpiněná obálka, hřbet je v horní i dolní části mírně natržený. Na několika posledních stranách je v dolní části hnědá skvrnka. Volnější vazba.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ďábelské novely (Světová četba, sv. 404)
Jules Barbey D´Aurevilly
Nakl. Odeon, Praha 1969. Světová četba, svazek 404. Původní brožovaná s přebalem, vydání čtvrté v Odeonu první, 316 stran, rozměry: 12 x 17 cm.
Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bubáci pro všední den
Karel Michal
Vydal Československý spisovatel v Praze 1962, edice Humoru a satiry, svazek 23. Vydání druhé, stran 128. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a potrhaný. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Ženy na Niskavuori
Hella Vuolijoki
Orbis, Praha 1961. Edice Divadlo, svazek 4. Původní brož, 80 + 8 stran, 8°. Pěkný stav. ..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
Atrakce (edice: Život kolem nás, sv. 19) [povídka, mj. Omyl, Neštěstí, Orloj, Čekání na hranici]
Emanuel Mandler
Osnova obálky, vazba a typografická úprava Zdenek Seydl.Vydal Československý spisovatel v Praze 1966..
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021