60. LÉTA - TYPOGRAFIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ostře sledované vlaky (Bohumil Hrabal)
Bohumil Hrabal
Původní pevná vazba s přebalem, stran 104, vyd. čtvrté, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, přebal lehce zažloutlý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Listy
Paul Cézanne, Émile Zola
Vydal Československý spisovatel v Praze 1958, v edici Otázky a názory, svazek 4. Obálku navrhl Petr Kopta, typograficky upravil Zdenek Seydl, stran 125. Vydání druhé. Původní brož, měkká vazba, obálka
Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Knížka něžností (Květy poezie, sv. 69)
Marceline Desbordes-Valmore
Mladá fronta, Praha, 1966. Květy poezie, sv. 69, původní pevná vazba s průhledným obalem, 67 stran, rozměr: 10 × 15 cm.
Dobrý stav
50Kč
Bez daně: 50Kč
Žert (Milan Kundera)
Milan Kundera
I. vydání, stran 2913. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, přebal je odřený a potrhaný, hřbet lehce zkosený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Pohádky Elišky Krásnohorské
Eliška Krásnohorská
Původní poloplátěná vazba, rozměry: 14,5 x 21 cm. Vydání první, stran 130.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky, mírně zažloutlé stránky..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Povídejme si, děti
Josef Čapek
Původní pevná vazba. 73 stran, šesté vydání. Ilustroval autor. Rozměry:17 x 24 cm.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Vždyť přece létat je snadné (edice: Mladé cesty, sv. 5) [povídky, humor]
Ivan Vyskočil
Vydala Mladá fronta, edice Mladé cesty, prozaická řada, svazek 5. Obálku navrhl a graficky upravil Jaša David. První vydání, Praha 1963. Stran 160. Původní celoplátěná měkká vazba, plastový přebal.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Pátá kolona (edice: Divadlo, sv. 71) (divadelní hra)
Ernest Hemingway
Orbis, Praha 1964. Edice Divadlo, svazek 71. Obálku navrhl Zdeněk Kirchner. Původní brož, 102 stran,..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Rudá jízda
Isaak Babel
Naš vojsko, Praha 1969. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 340 stran, rozměry: 14,5 x 21,5 cm
Stav velmi dobrý, přebal je lehce odřený a v horní části natržený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Píseň písní
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1964. Vydání druhé, stran 80. Původní pevná vazba s přebalem.
Přebal mírně odřený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Černá bedýnka
Ludvík Aškenazy
Vydalo nakladatelství Mladá fronta, Praha 1960. Vydání první. Stran 232 - černobílé footgrafie. Rozměry: 15 x 21 cm. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav dobrý, ušpiněný a odřený přebal, na deskách skvrny, asi od plísně ( viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Od muziky k hudbě (edice: Kukátko) (hudba, orchestr, hudební nástroje)
František Bureš
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1961. Edice KUKÁTKO. První vydání. Nestránkováno s..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
 
Valentinská © 2021