60. LÉTA - TYPOGRAFIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Zbabělci
Josef Škvorecký
Vydal Svaz protifašistických bojovníků v Našem vojsku, Praha 1968, edice Živé knihy, svazek 61, čtvrté vydání. Ilustroval, obálku a vazbu navrhl a upravil Jiří Šlitr. Stran 352. Původní celoplátěná va
Přebal odřený a potrhaný. Stav dobrý.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Zasloužilý umělec Zdeněk Sklenář. Malířské dílo (výběr) (výstavní katalog, malířství)
Josef Sůva
Původní brož s přebalem, 4°, 2 strany textu, 15 čb. celostránkových reprodukcí, seznam vystavených prací.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
40Kč
Bez daně: 40Kč
Pevnost u Solného brodu (Karavana, svazek 10) (dobrodružství, ilustrace Vladimír Kovařík)
Friedrich Gerstäcker
Karavana, svazek 10. Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1968. Ilustroval Vladimír Kov..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Fragment. Ódy, sarkasmy, truchlení (poezie; ilustrace Miloš Ševčík)
Ludvík Kundera
Brno, Blok 1967, s. 88.
Původní celoplátěná vazba s přebalem, ten ve hřbetě lehce odřený. Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Mí černovlasí bratři
Ladislav Fuks
Vydal Československý spisovatel v Praze 1964. Edice Žatva, svazek 298. Vydání první, stran 110. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Sbohem, moře (Květy poezie, sv. 84)
Robinson Jeffers
Vydala Mladá fronta, Praha 1968. Původní pevná vazba s průhledným přebalem, 10 x 14,5 cm, 112 stran, první vydání.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
České národní pohádky a písně
Jaroslav Závada, upravil
Vydali Mladé letá, slovenské vydavatelství knih pro mládež, Bratislava 1958. Vydání první, stran 219. Původní poloplátěná vazba s přebalem.
Přebal zašpiněný a po okrajích otřepený, desky mírně odřeny a zašpiněny. Dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Zdeněk Sklenář: Malířské dílo (výběr)
Původní brož s přebalem, 4°, 2 strany textu, 15 čb. celostránkových reprodukcí, seznam vystavených prací.
Dobrý stav, obálka ve hřbetu nepatrně natržená (viz foto)!
90Kč
Bez daně: 90Kč
3 hry. A co svět, šéfe? Točí se, šéfe! Ještě skleničku? Jdi přece k Törpové! (edice: Divadlo, sv. 84) (divadelní hra, drama; překlad A. J. Liehm)
Francois Billetdoux
A co svět, šéfe? Točí se, šéfe! Ještě skleničku? Jdi přece k Törpové! Orbis, Praha 1965. Edice Divad..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Kořeny (edice: Divadlo, sv. 12) [divadelní hra, drama; obálka Jaroslav Fišer]
Arnold Wesker
Praha, Orbis 1961, s. 81.
Brožovaná kniha, měkká vazba, ve hřbetě rozlepena. Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Italská renesance
Josef Macek; typo Josef Týfa
Nakl. ČSAV, Praha 1965. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 18 x 25 cm, 406 stran, 55 příloh. Vydání první.
Přebal odřený a výrazně potrhaný, uvnitř velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Umění milovati
Publius Ovidius Naso
Vydal Odeon,nakladatelství krásné literatury a umění,Praha 1969. Graficky upravili Hana a Bohuslav Blažejovi. Vydání čtvrté, stran 140. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal ve hřbetě mírně zažloutlý. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Svět hudby
Jiří Pilka
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1959. Vydání první. Stran 314. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměr 16x20 cm.
Přebal odřený a po okrajích natržený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Všichni muži přes palubu (edice: Klub mladých čtenářů) (beletrie, dětská literatura; ilustrace Miloš Noll)
Svjatoslav Sacharnov
Krásné ilustrace. Přeložila Hana Vrbová. Ilustroval Miloš Noll. Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze roku 1967. 1. vydání. 84 stran. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Barevná svítilna (povídky, mj. Lískové oříšky, Šedé Pírko, Tomáš a Liduška; ilustrace František Doubrava)
František Tenčík
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1959. Ilustroval František Doubrava. Vydání první,..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Levhart (edice: Soudobá světová próza) [román; obálka Jiří Svoboda]
Victor Stafford Reid
Praha, Státní nakladatelství krásné literatury a umění 1964, s. 105.
Pěkný stav
40Kč
Bez daně: 40Kč
 
Valentinská © 2021