60. LÉTA - TYPOGRAFIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Stran 120. Vydání první. Brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav dobrý, obálka ahřbet jsou odřené, stránky zažloutlé, v textu je škrtáno, podtrháváno a vpisky propiskou.
45Kč
Bez daně: 45Kč
Bez daně: 45Kč
Vydání první. Stran 261. Původní celoplátěná vazba - přebal chybí. Rozměry: 14 x 20 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou zašpiněné, hřbet zažloutlý. Vyřezaný knihovní exemplář. Uvnitř stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze roku 1964 v edici Život kolem nás, malá řada, svazek 10. První vydání. Stran 92. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1958, v edici Otázky a názory, svazek 1. Typograficky upravi..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Praha, Československý spisovatel 1957, s. 41.
Původní celoplátěná vazba s přebalem, ten nepatrně zašpiněný a odřený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo SNKLU, Praha 1961. Celoplátěná vazba s přebalem, 4°, 297 stran, 103 reprodukcí, první vydání.
Uvnitř dobrý stav, přebal mírně zašpiněný a odřený, po okrajích otřepený.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
První vydání, stran 261. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka je v horní části natržená, lehce zažloutlé stránky.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Graf. upravil F. Muzika. Původní brožovaná s přebalem. 248 stran, rozměry: 12 x 17 cm.
Přebal po okrajích mírně otřepený. Jinak je stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1961. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 130 stran, první vydání. Velmi dobrý stav (viz foto)!
Přebal odřený a po okrajích otřepený, ve hřbetě zažloutlý. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nakl. Mladá fronta, Praha, 1962. Edice současné poezie Cesty, sv.45.
Uvnitř dobrý stav (viz foto). Přebal zašpiněný, odřený a mírně natržený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydala Mladá fronta, Edice Boje sv. 141, v roce 1966. První vydání. Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 202 stran.
Dobrý stav, lehce ušpiněný, odřený a zažloutlý přebal
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Mladá fronta 1961, s. 40.
Původní brož, měkká vazba, s přebalem, ten po okrajích potrhán. Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
SNDK, Praha 1964. Knižnice Krystal. Ilustroval Kamil Lhoták, upravil Libor Fára. Původní vazba; 22 x..
Vazba ve hřbetě uvolněna, desky mírně zašpiněny. Dobrý stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Sešit, rozměry: 15 x 21 cm, stran 16.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1959. Edice Podivuhodné cesty, svazek 8. Obálku navrhl a graficky upravil Josef Prchal. Vydání první, stran 306, se 47 ilustracemi v textu. Původní po
Desky v rozích a po okrajích odřeny. Stav dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1966. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 263 stran, obrazové přílohy.
Přebal odřený, mírně zašpiněný a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zákazníci sk



![Milenci na jednu noc (edice: Život kolem nás, sv. 10) [povídky, obálka Zdenek Seydl] Milenci na jednu noc (edice: Život kolem nás, sv. 10) [povídky, obálka Zdenek Seydl]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/619827-milenci-na-jednu-noc-16436700791-1024x1024.jpg)
![Moderní poesie (edice: Otázky a názory, sv. 1) [literární věda, poezie, ilustrace Adolf Hoffmeister, František Bidlo] Moderní poesie (edice: Otázky a názory, sv. 1) [literární věda, poezie, ilustrace Adolf Hoffmeister, František Bidlo]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_368027_1-1024x1024.jpg)
![Krajem táhne prašivec (edice. České básně, sv. 163) [poezie; obálka Josef Kaplický] Krajem táhne prašivec (edice. České básně, sv. 163) [poezie; obálka Josef Kaplický]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_145121_1-1024x1024.jpg)
![Auguste Rodin - O umění [Edice Paměti - korespondence - dokumenty] (francouzský sochař) Auguste Rodin - O umění [Edice Paměti - korespondence - dokumenty] (francouzský sochař)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/752027-auguste-rodin-o-umeni-edi-17584871631-1024x1024.jpg)









