60. LÉTA - TYPOGRAFIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Potlesk pro Herodesa
Josef Hanzlík
Přebal, vazbu a typografickou úpravu navrhl Josef Týfa. Vydal Československý spisovatel v Praze 1967 v Klubu přátel poezie, výběrová řada, svazek 43. Vydání první, stran 60. Původní celoplátěná vazba
Přebal odřený a po okrajích natržený. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Poezie a karikatura (edice: Otázky a názory, sv. 30) [příspěvky, názory, kultura, umění, karikatury Adolf Hoffmeister]
Adolf Hoffmeister; typo Zdenek Seydl
Vydal Československý spisovatel v Praze 1961, v edici Otázky a názory, svazek 30. Typograficky uprav..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Záhadná věž v B. (edice: HU-SA) [humor, humoristické příběhy, mj. Jan Hus, Jana z Arku, Kateřina Medicejská, Karel Havlíček Borovský]
Milan Uhde
Ilustroval,obálku a vazbu navrhl Jan Brychta.Vydal Československý spisovatel v Praze 1967.První vydá..
Stav pěkný.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Utrpení mladého Werthera / Spřízněni volbou (ed. Knihovna klasiků)
Johann Wolfgang Goethe
Vydalo Státní nakl. krásné literatury a umění, Praha 1965. Knihovna klasiků, sv. 5. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 334 stran. Rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřený přebal.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Způsob existence (edice: Soudobá světová próza) [novela, obálka Zdeněk Majzner]
Kazimierz Brandys
Praha, SNKLU 1965, s. 132.
Velmi dobrý stav
40Kč
Bez daně: 40Kč
Fyzika strachu [Plamen - edice současné zahraniční poezie]
Carlos Drummond de Andrade
Vydání první, stran 100. Měkká vazba, s ochranným plastovým obalem. Rozměry: 12 x 20 cm
Stav velmi dobrý.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Klingsorovo poslední léto a jiné prózy (Světová četba, sv. 273)
Hermann Hesse
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha, 1961. Světová četba, svazek 273. Měkká vazba s přebalem. Stran 248, rozměry: 12 x 17 cm.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Nebojte se moderní hudby
Eva Horová
Vydal Panton, Praha 1961. Čtení o hudbě, svazek 13. Stran 120, obrazová příloha. Vydání první. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměr 16x21 cm.
Přebal odřený a po okrajích natržený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Svět hudby (dějiny hudby, mj. Skladatelova dílna, Posluchač - koncert, Proměny století, Barokní hudba, Klasicismus, Hudba dneška; ilustrace a obálka Jiří Rathouský)
Jiří Pilka
Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1959. Vydání první. Stran 314. Původní..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Pejsku, jak se jmenuješ?
Vojin Jelič
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1965. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
O stavbě uměleckého díla (Edice Otázky a názory)
Sergej Ejzenštejn
Československý spisovatel, Praha 1963. 1. vyd. Edice Otázky a názory, svazek 43. Obálku navrhl Zdenek Seydl. Brožovaná, rozměry: 10,5 x 19,5 cm, 128 stran
Velmi dobrý stav. Obálka je lehce odřená a mírně zažloutlá.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Květy zla
Charles Baudelaire
Mladá fronta, Praha 1964. Původní pevná vazba s průhledným obalem, 10 x 15 cm, 234 stran.
Velmi dobrý stav
90Kč
Bez daně: 90Kč
Pasáže
Jan Řezáč
Vydala Mladá fronta, Praha 1965. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 10 x 19 cm, 94 stran, vydání první.
Přebal zažloutlý, po okrajích otřepený. Dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Tati, tobě přeskočilo (edice: Kapka, sv. 74) [román; obálka Jaroslav Šváb]
William Saroyan
Vydala Mladá fronta, Praha 1964. Edice Kapka, svazek 74. Obálku a grafickou úpravu navrhl Jaroslav Š..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Poezie a karikatura (edice: Otázky a názory, sv. 30) [příspěvky, názory, kultura, umění, karikatury Adolf Hoffmeister]
Adolf Hoffmeister, typo Zdenek Seydl
Vydal Československý spisovatel v Praze 1961, v edici Otázky a názory, svazek 30. Typograficky uprav..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
 
Valentinská © 2021