60. LÉTA - TYPOGRAFIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Novely a texty pro nic
Samuel Beckett
Vydal Odeon, Praha 1966. 1. vyd. Brožovaná, 128 stran, rozměry: 11 x 16,5 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Osm básníků z Belgie (Světová četba, sv. 164)
Vydalo SNKLHU, Praha 1958. Světová četba, svazek 164. Brožovaná s přebalem, 228 stran, vydání první, rozměry: 12 x 17 cm.
Dobrý stav, přebal mírně zašpiněný a po okrajích otřepený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Co děti těší (kreslení)
Jindřich Haša
Sešit, stran 40, rozměry: 24,5 x 17 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, mírně ušpiněná a vybarvená, uvnitř částečně vybarveno.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Romance pro křídlovku
František Hrubín
Vydal Československý spisovatel, Praha, 1966. Malá edice poezie, svazek 8. Vydání 4.Původní celokožená vazba se zlacením, 75 stran, rozměr: 10 x 13 cm
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Hudební věda, r. XIX. (1982), komplet, sešity
Kompletní ročník v sešitech, 4 původní brože, 8°, celkem 380 stran. Velmi dobrý stav (viz foto). ..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Žert (Milan Kundera)
Milan Kundera
Vydal Československý spisovatel v Praze 1969. Obálku a vazbu navrhl a typograficky upravil Zdenek Seydl. 3. vydání, stran 303. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 19 cm.
Přebal nepatrně natržený. Stav dobrý (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Divadlo 7/1959 (časopis, divadlo, mj. E. F. Burian, O problémech současné režie, O opeře dneška, Peter Karvaš - Půlnoční mše; obálka Libor Fára)
Vojtěch Cach (red.)
Praha, Ministerstvo školství a kultury a Svaz československých spisovatelů 1959
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Vilém Oranžský (edice Portréty sv. 31.)
Bedřich Šindelář
Nakladatelství Svoboda, edice Portréty sv. 31, Praha 1968. Původní brož, měkká vazba. 224 stran, rozměry: 12 x 19 cm.
Pěkný stav, ohnutá přední obálka
60Kč
Bez daně: 60Kč
Návrat Filipa Latinovicze (Světová četba sv. 209)
Miroslav Krleža
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1959. Původní brož s přebalem, 11,5 x 17 cm, 300 stran.
Přebal po okrajích mírně otřepený. Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Noc s Hamletem
Vladimír Holan
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 16 x 18 cm, 78 stran, vydání první.
Stav dobrý, obálka je zažloutlá.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Z deníků (edice: Otázky a názory, sv. 50) (film, kinematografie, SSSR)
Alexandr Dovženko; typo Zdenek Seydl
Obálka a typo Zdenek Seydl. Čs. spisovatel, Praha 1964. Otázky a názory, sv. 50. Původní brož; 19,5 ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Slavík pod deštníkem (edice: Sedmikrásy) [beletrie, ilustrace Miloslav Hejný]
Olga Hejná
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1964. Edice Sedmikrásy. Vydání první, stran 39.&nb..
Původní pevná vazba, některé stránky uvolněny. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Z oříšku královny Mab (Shakespeare) Povídky ze Shekespeara.
Eva Vrchlická, Shakespeare William
Vydalo nakladatelství Svoboda v Praze 1964. Čtvrté vydání, ve Svobodě první, rozšířené, stran 404. Původní celoplátěná vazba, bez přebalu.
Desky zašpiněny. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Divadlo 8/1961(časopis, divadlo, mj. Scénografie a herec, Gérard Philipe, Herecká osobnost Rudolf Hrušínský, Poslední Martinů - obálka Libor Fára)
Jaroslav Vostrý (red.)
Praha, Ministerstvo školství a kultury a Svaz československých spisovatelů 1961
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Slunce a stín
Ray Bradbury
Nakl. Mladá fronta, Praha, 1963. Kapka, knihovna pro každého sv. 63. Obálku navrhl a graficky upravil Jaroslav Šváb. 164 stran. Původní brož, vydání první, rozměry: 12 x 19 cm.
Ochranná fólie oloupaná, hřbet natržený, očteno. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021