60. LÉTA - TYPOGRAFIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní celoplátěná vazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 12,5 6 x 8,5 cm, druhé vydání 96 stran.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Orbis, Praha 1961. Edice Divadlo, sv. 13. Původní brož; 19,5 x 12 cm; 70 + 11 stran. Dobrý stav!
..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Praha, Československý spisovatel 1968, s. 116.
Stav pěkný.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Měkká vazba - v průhledném obalu, rozměry: 12,5 x 20 cm, stran 78. Vydání první
Stav dobrý, obálka je ušpiněná, průhledný obal se ztrátou. Knižní blok je z obálky uvolněný. Vyřazený knihovní exemplář, na titulním listu je vystřižené razítko. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1963, vyšlo mimo edice. Vydání první. Původní celoplátěná vazba s přebalem. 223 stran textu,12 stran obrazové přílohy a 118 stran not. Rozměry: 14 x 20 cm.
Přebal odřený a po okrajích natržený. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Československý spisovatel, Praha 1969. 3. vyd.
Dobrý stav, přebal ve hřbetě nahoře i dole lehce natržen (viz náhled).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Orbis, Praha 1961, edice Divadlo, svazek 5. Obálku navrhl Jan Černý. 14. vydání v Orbisu druhé..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1961, v edici Otázky a názory, svazek 30.Typograficky upravi..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1960. Světová četba, sv. 234. Brožovaná s přebalem, 142 stran, rozměr: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý. Lehce odřená obálka
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1964, výběrová řada, svazek 24. První vydání, stran 184. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal mírně odřený, zašpiněný a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1963,edice Život kolem nás,svazek 34.První vydání,104 stran.Původní celoplátěná vazba s přebalem,ten na hřbetě lehce odřený.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Chraňte nás! (edice: Kukátko) (Chráněné rostliny, květiny, ilustrace Eva Šlechtová a Jaromír Veselý)
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1968. Edice KUKÁTKO. První vydání. Nestránkováno s 23 obrázky v textu. Rozměr 10x7 cm. Původní brož.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1958, v edici Otázky a názory, svazek 1. Typograficky upravi..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Praha, Státní nakladatelství krásné literatury a umění 1964, s. 127.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Přeložil Josef Heyduk. Vydal Vyšehrad, Praha 1969. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm, 232 stran.
Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1967. Původní poloplátěná vazba s přebalem, vydání deváté, 224 stran.
Přebal odřený a po okrajích otřepený, desky po okrajích odřeny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk



![Mladík z povolání (edice: Život kolem nás, sv. 34) [novela, ironie; obálka Josef Flejšar] Mladík z povolání (edice: Život kolem nás, sv. 34) [novela, ironie; obálka Josef Flejšar]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_135813_1-1024x1024.jpg)
![Možnost půlnoci [Plamen - edice současné zahraniční poezie] Možnost půlnoci [Plamen - edice současné zahraniční poezie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/740174-moznost-pulnoci-plamen-ed-17429719691-1024x1024.jpg)



![Poezie a karikatura (edice: Otázky a názory, sv. 30) [příspěvky, názory, kultura, umění, karikatury Adolf Hoffmeister] Poezie a karikatura (edice: Otázky a názory, sv. 30) [příspěvky, názory, kultura, umění, karikatury Adolf Hoffmeister]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_136963_1-1024x1024.jpg)




![Moderní poesie (edice: Otázky a názory, sv. 1) [literární věda, poezie, ilustrace Adolf Hoffmeister, František Bidlo] Moderní poesie (edice: Otázky a názory, sv. 1) [literární věda, poezie, ilustrace Adolf Hoffmeister, František Bidlo]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_339945_1-1024x1024.jpg)
![Hanba (edice: Soudobá světová próza) [novela, obálka Jiří Kolář] Hanba (edice: Soudobá světová próza) [novela, obálka Jiří Kolář]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_136997_1-1024x1024.jpg)

