60. LÉTA - TYPOGRAFIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Cirkus Haxby (román, cirkus; obálka Jiří Balcar)
K. S. Prichardová
Praha, Odeon 1969, s. 268.
V dobrém stavu, obálka je lehce natržená.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Ošklivá vévodkyně Markéta Pyskatá (Světová četba, sv. 328) [historický román]
Lion Feuchtwanger
Praha, SNKLHU 1964. Stran 269. Původní brož, měkká vazba s přebalem.
Přebal mírně odřený, některé stránky zašpiněny. Velmi slušný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Úsvity a bouře (Světová četba, sv. 276)
Oton Župančič
SNKLHU, Praha 1962. Původní brož, měkká vazba s přebalem, 11 x 17 cm, 144 stran, první vydání.
Velmi dobrý stav, přebal po okrajích lehce odřený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Životní drama Bohumila Kubišty (Bohumil Kubišta)
Luboš Hlaváček
Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, rozměry: 20 x 25 cm, stran 123 - včetně vyobrazení.
Dobrý stav, přebal je odřený, lehce ušpiněný a v horní a spodní části podlepovaný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Kapitánská dcerka (historická novela, Rusko, kozácké povstání; ilustrace Václav Fiala)
Alexandr Sergejevič Puškin
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1961. Přeložil Bohumil Mathesius. Ilustroval Václa..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
Poste restante (poezie, druhá světová válka; obálka Josef Flejšar)
Jiří Šotola
Vydala Mladá fronta, Praha 1963. Vazbu a grafickou úpravu navrhl Josef Flejšar. Vydání první, stran ..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Zločin a trest (Fjodor Michajlovič Dostojevskij)
Fjodor Michajlovič Dostojevskij
Vydal Svět Sovětů, Praha 1966. Edice Máj, sv. 88. Ilustroval Jozef Baláž. Obálku a vazbu navrhl Miroslav Váša s použitím kresby Jozefa Baláže. Graficky upravil Antonín Dvořák. Původní celoplátěná vazb
Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Hotel Řím (povídky - Medvěd, Interview s Ballmeyerem; obálka Jaromír Valoušek)
Kazimierz Brandys
Praha, SNKLU 1961, s. 161.
Velmi dobrý stav
40Kč
Bez daně: 40Kč
Ahoj, študente (edice: Malá řada Soudobé světové prózy) [novela, Rusko; obálka Josef Istler]
Bulat Okudžava
Praha, Státní nakladatelství krásné literatury a umění 1964, s. 91.
Původní brož, měkká vazba. Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
N či M?
Agatha Christie
Nakl. Naše vojsko, Praha 1967. Živé knihy, sv. 68. Vydání 1. Původní brož, měkká vazba, 164 stran, rozměr: A5.
Kniha mírně zkosená, oloupaná ochranná fólie. Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Světová literatura 1969/2, roč.14 (soupis)
Ludmila Dušková (red.)
Odeon, Praha 1969.
Velmi slušný stav, obálka odřená a zašpiněná, kraje obálky otřepené, uvnitř dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Naši milí diváci...1964-65 (Divadlo Petra Bezruče Ostrava) (divadelní leták, program)
Původní leták Divadla Petra Bezruče v Ostravě k zakončení sezóny 1963 - 1964. Dva dvojlisty vložené ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Proces (Franz Kafka)
Franz Kafka
Státní nakl. krásné literatury a umění, Praha 1965. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 275 stran.
Pěkný stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Noční hlídka srdce [Vladimír Holan - výbor z poesie, Edice Klub přátel poezie; ilustroval František Tichý; básně, verše]
Vladimír Holan
Vydal Čs. spisovatel, Praha 1963 pro členy Klubu přátel poezie. Původní celoplátěná vazba s přebalem,, rozměry: 20,5 x 19,5 cm, 136 stran.
Uvnitř dobrý stav, přebal odřený, natržený, vazba ve hřbetě mírně rozlepena. Bez gramofonové desky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Povídka o sedmi oběšených (Světová četba, sv. 177)
Leonid Andrejev
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1958. Vydání třetí. Světová četba, sv. 177. Přeložila Ludmila Dušková. Původní brož s přebalem, 11,5 x 17 cm, 144 stran.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021