60. LÉTA - TYPOGRAFIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, Československý spisovatel 1964, s. 120.
V dobrém stavu, obálka je lehce potrhaná.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakl. Odeon, Praha 1966. Původní brož s přebalem, 226 stran, vydání v Odeonu první, rozměry: 12 x 17 cm.
Dobrý stav, přebal lehce odřený, otřepený a ve hřbetě zažloutlý (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydala Mladá fronta v Praze, roku 1967. Edice Bílá řada moderní prózy. Přebal a vazbu navrhl Václav Sivko, graficky upravil Jan Wild. Stran 216. Vydání první. Původní celoplátěná vazba se zlatotiskem
Přebal výrazněji potrhaný. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Orbis, Praha 1961. Edice Divadlo, sv. 10. Původní brož; 19,5 x 12 cm; 80 + 6 stran. Dobrý stav (viz ..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1961. Edice České básně, svazek 209. Obálku a vazbu navrhl a..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, SNDK 1966, s. 137.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Odeon, Praha, 1969. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 494 stran, rozměr: 17 x 24 cm. Dobrý stav (viz foto)!
Přebal po okrajích natržený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Československý spisovatel, Praha 1968 v edici Život kolem nás jako její 33. svazek. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 132 stran, vydání první.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
3 archy jsou volně vloženy do obálky, rozměry: 10 x 15 cm.
Stav velmi dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Vydalo SNDK, Praha, 1967. Nestránkováno, cca 54 stran. Ilustroval Radomír Kolář, grafická úprava Oldřich Hlavsa.Vydání první. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
45Kč
Bez daně: 45Kč
Bez daně: 45Kč
Vydal Svět sovětů, nakladatelství Svazu československo - sovětského přátelství, Praha 1963.Vydání první, stran 150. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Praha, Československý spisovatel 1963, s. 104.
Stav pěkný
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměr: 13,5 x 21 cm, 109 stran.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Měkká vazba s přebalem. 82 stran, první vydání, rozměr: 11 x 17 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 24,5 x 17 cm. Průběžné stránkování 169-223.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Čs. spisovatel, Praha 1968.
Dobrý stav, lehce zažloutlé.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zákazníci sk

![Hrách na stěnu (edice: Život kolem nás, sv. 46) [povídky, Levý obránce, Žena v povětří, Mírová slavnost, Stín pana Quijota, Ošetřovna; obálka Zdenek Seydl] Hrách na stěnu (edice: Život kolem nás, sv. 46) [povídky, Levý obránce, Žena v povětří, Mírová slavnost, Stín pana Quijota, Ošetřovna; obálka Zdenek Seydl]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_129084_1-1024x1024.jpg)



![Albatros. Měsíční variace (edice: České básně, sv. 209) [poezie; obálka Jaroslav Fišer] Albatros. Měsíční variace (edice: České básně, sv. 209) [poezie; obálka Jaroslav Fišer]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_292855_1-1024x1024.jpg)
![Čarovný svět (edice: Klub mladých čtenářů) [pohádky, mj. O hloupém Jankovi, Princ a řemeslo, Turecká moudrost, Bělinka, Zlatá kačena, O třech dracích; ilustrace Karel Svolinský] Čarovný svět (edice: Klub mladých čtenářů) [pohádky, mj. O hloupém Jankovi, Princ a řemeslo, Turecká moudrost, Bělinka, Zlatá kačena, O třech dracích; ilustrace Karel Svolinský]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_129521_1-1024x1024.jpg)





![Anděl na kolečkách (edice: Život kolem nás, sv. 34) [cestopis, USA; obálka Zdenek Seydl] Anděl na kolečkách (edice: Život kolem nás, sv. 34) [cestopis, USA; obálka Zdenek Seydl]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_131666_1-1024x1024.jpg)



