60. LÉTA - TYPOGRAFIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Úsvity a bouře (Světová četba, sv. 276)
Oton Župančič
SNKLHU, Praha 1962. Původní brož, měkká vazba s přebalem, 11 x 17 cm, 144 stran, první vydání.
Velmi dobrý stav, přebal po okrajích lehce odřený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Životní drama Bohumila Kubišty (Bohumil Kubišta)
Luboš Hlaváček
Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, rozměry: 20 x 25 cm, stran 123 - včetně vyobrazení.
Dobrý stav, přebal je odřený, lehce ušpiněný a v horní a spodní části podlepovaný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Čarovný svět
Marie Majerová
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1958. Vyd. 5., v SNDK 2.
Velmi dobrý stav, přebal vzadu nepatrně natržený.
100Kč
Bez daně: 100Kč
To královské (edice: Klub přátel poezie, sv. 40) [poezie; frontispis Přemysl Rolčík]
Oldřich Mikulášek
Obálka a typo Josef Týfa. Čs. spisovatel, Praha 1966. Klub přátel poezie, výběrová řada, sv. 40. Pův..
Dobrý stav (viz foto)!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zločin a trest (Fjodor Michajlovič Dostojevskij)
Fjodor Michajlovič Dostojevskij
Vydal Svět Sovětů, Praha 1966. Edice Máj, sv. 88. Ilustroval Jozef Baláž. Obálku a vazbu navrhl Miroslav Váša s použitím kresby Jozefa Baláže. Graficky upravil Antonín Dvořák. Původní celoplátěná vazb
Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Mladý viník (veršovaný román, avantgarda; obálka Dana Puchnarová)
Pierre Bellefroid
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění,Praha 1965.Obálku navrhla Dana Puchnarová.Vyd..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Prohlášení nosorožce [verše, básně, edice Cesty současné poezie]
Helmut Heissenbüttel
Původní celoplátěná vazba s přebalem. První vydání,stran 120. Rozměry: 12,5 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, přebal je lehce odřený a mírně ušpiněný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
N či M?
Agatha Christie
Nakl. Naše vojsko, Praha 1967. Živé knihy, sv. 68. Vydání 1. Původní brož, měkká vazba, 164 stran, rozměr: A5.
Kniha mírně zkosená, oloupaná ochranná fólie. Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Světová literatura 1969/2, roč.14 (soupis)
Ludmila Dušková (red.)
Odeon, Praha 1969.
Velmi slušný stav, obálka odřená a zašpiněná, kraje obálky otřepené, uvnitř dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Farářův konec (film, humor; fotografie Jitka Bylinská, mj. Vlastimil Brodský, Jan Libíček)
Josef Škvorecký, Evald Schorm
Vydalo nakladatelství Kruh v Hradci Králové 1969, fotografie Jitka Bylinská, typografie Jaroslav Che..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Ahoj, študente (edice: Malá řada Soudobé světové prózy) [novela, Rusko; obálka Josef Istler]
Bulat Okudžava
Obálku navrhl a graficky upravil Josef Istler.Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Písečná žena
Kóbó Abe
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury ,Praha 1965.Edice Soudobá světová próza,svazek 194.Obálku a vazbu navrhl Dominik Wallenfels.Graficky upravila Ludmila Zapletalová.Vydání první,stran 182.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Svlékání hadů - Oldřich Mikulášek (Klub přátel poezie), s gramofonovou deskou
Oldřich Mikulášek
Vydal Československý spisovatel v Praze 1963. Vydání první, stran 84 a 12 stran příloh + gramofonová deska SP. Rozměry: 20 x 21 cm. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal zažloutlý. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Povídka o sedmi oběšených (Světová četba, sv. 177)
Leonid Andrejev
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1958. Vydání třetí. Světová četba, sv. 177. Přeložila Ludmila Dušková. Původní brož s přebalem, 11,5 x 17 cm, 144 stran.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Dvě neznámé básně (poezie, bibliofilie, mj. Hoch, Mašírovali jsme; úprava a obálka Zdenek Seydl)
Stanislav K. Neumann; typo Z. Seydl
Čs. spisovatel a Památník národního písemnictví v Praze, 1955. Typograficky upravil a obálku navrhl ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Příliš mnoho úst? (edice: Knižnice, Odpovědi, sv. 12) [studie, hladomor, potraviny - věda; obálka Libor Fára]
Sylva Groszová, typo Libor Fára
Vydalo Pressfoto nakladatelství ČTK, Praha 1977 v knižnici Odpovědi, svazek 12. Obálka a grafická úp..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021