60. LÉTA - TYPOGRAFIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Liberec, Severočeské nakladatelství 1968, s. 261.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Čs. spisovatel, Praha 1967. Brožovaná, rozměry: 15 x 20,5 cm, 175 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a zažloutlá
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Československý spisovatel, Praha 1967. Stran 123. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 12 x 17 cm.
Přebal mírně natržený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1966. Edice Máj, svazek 82. Obálku a vazbu navrhl Miroslav Váša. Vydání druhé, stran 256. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal po okrajích odřený a natržený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Orbis,Praha 1963, edice Divadlo, svazek 39. Obálku navrhl Bohumil Vančura. Str..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, Státní nakladatelství krásné literatury a umění 1964, s. 81.
Stav pěkný
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Vydalo Státní pedagogické nakladatelství, Praha 1968. 4. vydání (v SPN 3.). Původní pevná vazba, 17 x 24 cm, 140 stran a 5 barevných příloh.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Blok, Brno 1969. Vydání páté, stran 104. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Mladá fronta, Praha, 1961. Druhé, přepracované vydání. Ilustroval , obálku a vazbu navrhl Karel Vaca. Graficky upravil Jan Wild. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 118 stran, rozměr 13,5 × 20
Přebal po okrajích mírně otřepený/natržený. Stav jinak pěkný (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní celoplátěná vazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 12,5 6 x 8,5 cm, druhé vydání 96 stran.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Orbis, Praha 1961. Edice Divadlo, sv. 13. Původní brož; 19,5 x 12 cm; 70 + 11 stran. Dobrý stav!
..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Praha, Československý spisovatel 1968, s. 116.
Stav pěkný.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Vydal Svět Sovětů, Praha 1966. Edice Máj, sv. 88. Ilustroval Jozef Baláž. Obálku a vazbu navrhl Miroslav Váša s použitím kresby Jozefa Baláže. Graficky upravil Antonín Dvořák. Původní celoplátěná vazb
Přebal odřený a po okrajích natržený, desky mírně zažloutlé. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1964, výběrová řada, svazek 24. První vydání, stran 184. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený, zašpiněný a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1970, v Klubu přátel poezie, výběrová řada, svazek 70. Typografie Oldřich Hlavsa. Vydání první, stran 188. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměr: 12 x 17
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Orbis, Praha 1961, edice Divadlo, svazek 5. Obálku navrhl Jan Černý. 14. vydání v Orbisu druhé..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Zákazníci sk

![Převleky (edice: Prózy, Jiří Orten, sv. 3) [próza, mj. Podivná smrt Filipa Frieda, Povídka o hledání bratra, Dušičky, Toník a Mařenka, Smutná princezna] Převleky (edice: Prózy, Jiří Orten, sv. 3) [próza, mj. Podivná smrt Filipa Frieda, Povídka o hledání bratra, Dušičky, Toník a Mařenka, Smutná princezna]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_134712_1-1024x1024.jpg)



![Inteligent (edice: Divadlo, sv. 39) [divadelní hra] Inteligent (edice: Divadlo, sv. 39) [divadelní hra]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_326207_1-1024x1024.jpg)
![Dva ve stepi (edice: Soudobá světová próza) [novela, druhá světová válka, Rusko, SSSR; obálka Jiří Svoboda] Dva ve stepi (edice: Soudobá světová próza) [novela, druhá světová válka, Rusko, SSSR; obálka Jiří Svoboda]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_135206_1-1024x1024.jpg)





![Mladík z povolání (edice: Život kolem nás, sv. 34) [novela, ironie; obálka Josef Flejšar] Mladík z povolání (edice: Život kolem nás, sv. 34) [novela, ironie; obálka Josef Flejšar]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_135813_1-1024x1024.jpg)



