60. LÉTA - TYPOGRAFIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Farářův konec (film, humor; fotografie Jitka Bylinská, mj. Vlastimil Brodský, Jan Libíček)
Josef Škvorecký, Evald Schorm
Vydalo nakladatelství Kruh v Hradci Králové 1969, fotografie Jitka Bylinská, typografie Jaroslav Che..
Původní celoplátěná vazba s obálkou, ta nepatrně zašpiněna a po okrajích potrhána. Dobrý stav.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Divadlo, ročník 16, čísla 1-10/1965 (časopis) - komplet
Milan Lukeš a kol.
Brožované, rozměry: 24 x 17 cm. Stran 94-112
Stav velmi dobrý, lehce odřené a mírně potrhané hřbety
800Kč
Bez daně: 800Kč
Hlava medusy
Kroutvor, Josef
Jazzpetit č. 29. Pův. brož. Grafická úprava Joska Skalník. Vydala Jazzová sekce, 194 S., 8°.  ..
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Ta Bovary jsem já (edice: Syrinx) [poezie, ilustrace Jiří Rathouský]
Giovanni Giudici
Brožovaná s obálkou, stran 67, vydání první, rozměry: 13 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Milostné příběhy ze staré Francie (Světová četba, sv. 186)
Marie de France
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1958. Světová četba, sv. 186. Graf. upravil F. Muzika. Měkká vazba s přebalem, 260 stran, vydání první, rozměry: 12 x 17 cm.
Přebal odřený, ve hřbetě zašpiněný a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Stylistická cvičení (Jazz Petit, č. 18)
Raymond Queneau, Patrik Ouředník
Jazz Petit, č. 18. Přeložil Patrik Ouředník. Grafická úprava Joska Skalník. 1985. Původní brož, 141 stran.
Velmi dobrý stav.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Struny a pentle. Sbírka poesie (poezie; linoryt Vladislav Vaculka)
Otakar Horký; Vladislav Vaculka
Sbírka poesie. Krajské nakl., Gottwaldov 1958. Linoryty vyzdobil Vladislav Vaculka! Původní brož, 8°..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Koulej se, sluníčko, kutálej (edice: Klub mladých čtenářů) [poezie, dětská literatura, ilustrace Jiří Trnka]
Zdeněk Kriebel
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1966 v Klubu mladých čtenářů. Druhé vydání, stran ..
Původní pevná vazba, desky zašpiněny. Stav pěkný.
40Kč
Bez daně: 40Kč
5 her [Friedrich Dürrenmatt - divadelní hry Herkules a Augiášův chlév, Romulus Veliký, Návštěva staré dámy, Frank Pátý, Fyzikové]
Friedrich Dürrenmatt
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 419 stran.
Stav velmi dobrý, pouze přebal je odřený a lehce zažloutlý se ztrátou
99Kč
Bez daně: 99Kč
Brno 1960 (text rusky)
Původní měkká vazba, rozměry: 13 x 21 cm, stran 341 + příloha.
Stav dobrý, obálka ahřbet jsou odřené, obálka je v horí části u hřbetu natržená. Přední desky se začínají uvolňovat od vazby.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Sbohem, moře (Květy poezie, sv. 84)
Robinson Jeffers
Vydala Mladá fronta, Praha 1968. Původní pevná vazba s průhledným přebalem, 10 x 14,5 cm, 112 stran, první vydání.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zpěv z potopy (přel. Josef Hiršal!) edice Současné poezie, Cesty, svazek 53.
Hans Magnus Enzensberger
Vydala Mladá fronta, Praha 1963, Edice současné poezie-Cesty, svazek 53. Obálka a vazba Václav Sivko. Graficky upravil Miloslav Fulín. Vydání první, stran 124. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal mírně odřený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Laviny nad vsí (KOD, sv. 49)  HOL
Ann Rutgers van der Loeff Basenauová
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1961. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Poznávejme motýly(motýli)
Jaroslav Tykač
Vydalo Státní pedagogické nakladatelství Praha 1958. Obálku a vazbu navrhla Eva Hachlová. Edice Pomocné knihy pro učitele. Vydání první, stran 87. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav dobrý, přebal odřený a na okrajích potrhaný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Listy (edice: Otázky a názory, sv. 4) [literární věda, korespondence, mj. postimpresionismus]
Paul Cézanne, Émile Zola
Edice Otázky a názory,svazek 4.Vydal Československý spisovatel v Praze roku 1958.Druhé vydání,125 st..
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Baron na stromě
Italo Calvino
Vydalo Státní nakl. krásné literatury a umění, Praha 1962 jako 141. svazek edice Soudobá světová próza. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 236 stran, první vydání.
Stav velmi dobrý
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021