60. LÉTA - TYPOGRAFIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1965.Druhé vydání,v SNDK první.Počet stran 330.Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Obálku a vazbu navrhl Miroslav Váša. Vydal Československý spisovatel v Praze 1966, edice Žatva, svaz..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1960. Světová četba, svazek 251. Původní brož s přebalem, 279 stran, rozměry: 12 x 17 cm.
Přebal lehce ušpiněný, odřený a mírně otřepený (viz foto). Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Zdeněk Primus 1996. ISBN 10: 8023805487 (v knize neuvedeno)
Velmi dobrý stav.
820Kč
Bez daně: 820Kč
Bez daně: 820Kč
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1963. Edice Karavana. Ilustroval Adolf Born. Vydán..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Praha, Československý spisovatel 1962, s. 204.
Velmi slušný stav! Původní celoplátěná vazba s přebalem, ten lehce zašpiněný a odřený (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo Státní nakl. krásné literatury, hudby a umění. Praha 1956. Přeložil B. Mathesius. Původní celoplátěná vazba s přebalem; rozměry: 14 x 21 cm; 401 stran.
Přebal odřený a potrhaný. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Čsl. spisovatel, Praha 1962. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 140 stran, první vydání.
Přebal po okrajích odřený. Velmi dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
München 1966.
Uvnitř dobrý stav, přebal odřený a lehce natržený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Původní divadelní program (režie Evžen Němec), není zřejmé jakého divadla. Zřejmě ze 60. let.
Roz..
Dobrý stav (viz foto)!
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Orbis, Praha 1969. Edice Divadlo, sv. 110. Původní brož; 19,5 x 12 cm; 180 stran. Dobrý stav (viz fo..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Liberec, Severočeské nakladatelství 1968, s. 261.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Čs. spisovatel, Praha 1967. Brožovaná, rozměry: 15 x 20,5 cm, 175 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a zažloutlá
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Československý spisovatel, Praha 1967. Stran 123. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 12 x 17 cm.
Přebal mírně natržený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1966. Edice Máj, svazek 82. Obálku a vazbu navrhl Miroslav Váša. Vydání druhé, stran 256. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal po okrajích odřený a natržený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Orbis,Praha 1963, edice Divadlo, svazek 39. Obálku navrhl Bohumil Vančura. Str..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk





![Mluvíme stejnou řečí. Výbor z českých a slovenských povídek (edice: Klíč) [povídky, mj. Arnošt Lustig, Jan Otčenášek, Jan Trefulka, Bohumil Hrabal, Ivan Klíma] Mluvíme stejnou řečí. Výbor z českých a slovenských povídek (edice: Klíč) [povídky, mj. Arnošt Lustig, Jan Otčenášek, Jan Trefulka, Bohumil Hrabal, Ivan Klíma]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_134425_1-1024x1024.jpg)



![Tiréziovy prsy. Casanova. Barva doby (edice: Divadlo, sv. 110) [divadelní hra, Guillaume Apollinaire; obálka Zdenek Seydl] Tiréziovy prsy. Casanova. Barva doby (edice: Divadlo, sv. 110) [divadelní hra, Guillaume Apollinaire; obálka Zdenek Seydl]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_316253_1-1024x1024.jpg)
![Převleky (edice: Prózy, Jiří Orten, sv. 3) [próza, mj. Podivná smrt Filipa Frieda, Povídka o hledání bratra, Dušičky, Toník a Mařenka, Smutná princezna] Převleky (edice: Prózy, Jiří Orten, sv. 3) [próza, mj. Podivná smrt Filipa Frieda, Povídka o hledání bratra, Dušičky, Toník a Mařenka, Smutná princezna]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_134712_1-1024x1024.jpg)



![Inteligent (edice: Divadlo, sv. 39) [divadelní hra] Inteligent (edice: Divadlo, sv. 39) [divadelní hra]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_326207_1-1024x1024.jpg)