60. LÉTA - TYPOGRAFIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, SNKLU 1965, s. 132.
Velmi dobrý stav
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Vyd. Mustang, Plzeň 1995. edice Pilot, sv. 17. Původní pevná vazba, vydání první, 155 stran + obr. příloha, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1965. Světová četba, sv. 347. Původní brožovaná s přebalem. 208 stran, rozměr: A6. Velmi slušný stav (viz foto).
Přebal výrazně odřený a potrhaný, desky po okrajích odřeny. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1966 v Klubu přátel poezie, výběrová řada, svazek 40. Obálku a vazbu navrhl a typograficky upravil Josef Týfa. Počet stran 76. Původní celoplátěná vazba s přeba
Přebal po okrajích otřepený. Stav dobrý.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Obálka a typo Zdenek Seydl. Čs. spisovatel, Praha 1964. Otázky a názory, sv. 50. Původní brož; 19,5 ..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1964. 1. vyd.
Velmi dobrý stav, na titulní straně malý podpis propiskou.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Původní celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 12,5 x 17 cm, 88 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá a mírně odřená, věnování a podpis autora
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Praha, Odeon 1969, s. 478.
Velmi dobrý stav
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1964. Měkká vazba s průhledným plastovým obalem, rozměry: 12 x 20 cm, stran 144.
Stav dobrý, chybí kus plastového přebalu, spodní okraj mírně ušpiněný.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Nakl. Naše vojsko, Praha 1967. Živé knihy, sv. 68. Vydání 1. Původní brož, měkká vazba, 164 stran, rozměr: A5.
Vazba ve hřbetě rozlepená, obálka odřená. Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1966 v Klubu přátel poezie, výběrová řada, svazek 40. Obálku..
45Kč
Bez daně: 45Kč
Bez daně: 45Kč
Orbis, Praha 1965. Edice Divadlo, sv. 77. Původní brož; 19,5 x 12 cm; 108 stran. Velmi dobrý stav (v..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Obálku navrhl Zdeněk Sýkora.Graficky upravil Zdeněk Stejskal.Vydal Odeon,nakladatelství krásné liter..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Supraphon, Praha 1971. Měkká vazba, rozměry: 19,5 x 19 cm, stran 80
Velmi dobrý stav, obálka je mírně zašpiněná, lehce zažloutlá a odřená
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, Orbis 1958, s. 89.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Celoplátěná vazba - kniha je vložena do kartonového pouzdra, rozměry: 14 x 20,5 cm, 217 stran, rozkládací barevné přílohy,
Stav výborný.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Zákazníci sk

![Způsob existence (edice: Soudobá světová próza) [novela, obálka Zdeněk Majzner] Způsob existence (edice: Soudobá světová próza) [novela, obálka Zdeněk Majzner]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_126749_1-1024x1024.jpg)
![Pilot Tempestu [letadla, letectví] Pilot Tempestu [letadla, letectví]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/708570-pilot-tempestu-17063419911-1024x1024.jpg)










![Astragal (edice: Soudobá světová próza) [román, biografie; obálka Zdeněk Sýkora] Astragal (edice: Soudobá světová próza) [román, biografie; obálka Zdeněk Sýkora]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_235225_1-1024x1024.jpg)

![Turcaret (edice: Divadelní hry) [divadelní hra, francouzská komedie; obálka Bohumil Vančura] Turcaret (edice: Divadelní hry) [divadelní hra, francouzská komedie; obálka Bohumil Vančura]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_127584_1-1024x1024.jpg)
