60. LÉTA - TYPOGRAFIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydala Mladá fronta, edice Boje, svazek 131, Praha 1964. Vydání první. Stran 164. Obálku, vazbu a grafickou úpravu navrhl Jiří Rathouský. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal po okrajích odřený a natržený (viz. obr.). Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1959, v edici Otázky a názory, svazek 20.Typograficky upravi..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Svět sovětů, Praha 1964. Přeložila Taťjana Hašková. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 284 stran.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Měkká vazba, stran 114, rozměry: 15 x 20,5 cm, první vydání.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Odeon, Praha 1966. 1. vyd. Brožovaná, 128 stran, rozměry: 11 x 16,5 cm.
Stav velmi dobrý, kniha je zabalená do průhledného obalu, vyřazený knihovní exemplář.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Měkká vazba s přebalem, 152 stran, 340 reprodukcí. Rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Dobrý stav, přebal je lehce odřený, mírně ušpiněný a na hřbetu natržený.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Vydal Československý spisovatel; v Praze; 1970; v Klubu přátel poezie, výběrová řada, svazek 70, 188 str., původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměr: 12 x 17 cm. Vydání první.
Dobrý stav, přebal potrhaný a zašpiněný (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1958, v edici Otázky a názory, svazek 11. Obálku s použitím ..
45Kč
Bez daně: 45Kč
Bez daně: 45Kč
Praha, Československý spisovatel 1957, s. 41.
Původní celoplátěná vazba s přebalem, ten nepatrně zašpiněný a odřený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Svět sovětů, Praha 1963. Graficky upravil M. Hegar. Původní celoplátěné vazby s přebaly, rozměry: 14 x 21 cm, stran 480 a 418, vydání 19.
Přebaly odřené a po okrajích potrhané. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Stran 76. Vydání první. Brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené. Stránky jsou lehce zažloutlé.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydání první. Stran 272. Původní celoplátěná vazba, bez přebalu, rozměry: 13 x19 ,5 cm.
Velmi dobrý stav, lehce zkosený hřbet.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Odeon, Praha, 1969. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 494 stran, rozměr: 17 x 24 cm. Dobrý stav (viz foto)!
Přebal po okrajích natržený, vazba ve hřbetě rozlepena. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Komedie o prologu, třech obrazech a epilogu. Orbis, Praha 1961. Edice Divadlo, sv. 17. Původní brož;..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Praha, Mladá fronta 1961, s. 40.
Původní brož, měkká vazba, s přebalem, ten po okrajích potrhán. Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1961. Stran 32. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlý a mírně odřený přebal.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk


![Poetický princip (edice: Otázky a názory, sv. 20) [literární věda, literatura, filozofie, mj. Goethe, Hegel; obálka Jaroslav Fišer] Poetický princip (edice: Otázky a názory, sv. 20) [literární věda, literatura, filozofie, mj. Goethe, Hegel; obálka Jaroslav Fišer]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_144095_1-1024x1024.jpg)





![O smíchu (edice: Otázky a názory, sv. 11) [literární věda, mj. Smích, Transendentální filosofie, Dějiny básnictví; ilustrace a obálka Honoré Daumier] O smíchu (edice: Otázky a názory, sv. 11) [literární věda, mj. Smích, Transendentální filosofie, Dějiny básnictví; ilustrace a obálka Honoré Daumier]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_369927_1-1024x1024.jpg)
![Krajem táhne prašivec (edice. České básně, sv. 163) [poezie; obálka Josef Kaplický] Krajem táhne prašivec (edice. České básně, sv. 163) [poezie; obálka Josef Kaplický]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_145121_1-1024x1024.jpg)






