2. SV. VÁLKA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kursk 1943 (Velké bitvy historie) - DVD chybí
Mark Healy
Velké bitvy historie, č. 12. Amercom SA 2010. Brožovaná, stran 94 - množství vyobrazení. Rozměry: 17,5 x 24,5 cm.
Stav pěkný, DVD chybí.
99Kč
Bez daně: 99Kč
HRDINOVÉ VÁLEČNÉHO NEBE [letectví, letadla] RAF, letci, piloti
Václav Kubec
Vydalo: nakl. Profil, Ostrava 1970 246 stran Stav: dobrý, pevná vazba, přebal v horším stavu ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Poslední kamikadze
M. E. Morris
Obálka YourARTillery, Praha 1996. Vydání první, stran 381. Původní pevná vazba s přebalem.
Desky po okrajích odřeny. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Ofenziva v Pacifiku [válka v Tichomoří - USA vs. Japonsko]
Miloš Hubáček
Vydalo nakladatelství Panorama, Praha 1987. Vydání první, stran 520, 32 stran obrazových příloh. Původní brož, měkká vazba.
Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Moskva 1941: Hitlerova první porážka (Velké bitvy historie) - DVD chybí
Robert Forczyk
Velké bitvy historie, č. 49. Amercom SA 2011. Brožovaná, stran 96 - množství vyobrazení. Rozměry: 17,5 x 24,5 cm.
Stav pěkný, DVD chybí.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Stíhací esa korejské války (Korea, letadla, válka)
R. F. Dor, J. Lake, W. Thompson
Vydalo nakladatelství Naše vijsko. Praha 2003. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm, 117 stran - včetně obr. materiálu.
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Apokalypsa: Hitler [2. světová válka, Německo, ve slovenském jazyce]
Daniel Costelle, Isabelle Clarke
Svojtka 2012
Dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Řemeslo urozených (vyzvědači, špioni, špionáž)
Pierre Boulle
Naše vojsko, Praha 2009. Brožovaná, stran 188. Rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Československý odboj na Západě 1939-1945
Eduard Čejka
Vydalo nakl. Mladá fronta, Praha 1997. Archiv. Stran textu 536, 32 stran obr. přílohy. Rozměry: 14 x..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Jeden ze zapomenutých mužů Plukovník letectva Petr Uruba [pilot letadla RAF, letectví, odboj, druhá světová válka]
Ladislav Kudrna
Praha : Ústav pro studium totalitních režimů, 2008, 302 stran, ilustrace, portréty ; 29x24 cm, pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Pilot Tempestu [letadla, letectví]
C.J. Sheddan a N. Franks ; [
Vyd. Mustang, Plzeň 1995. edice Pilot, sv. 17. Původní pevná vazba, vydání první, 155 stran + obr. příloha, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Německo a Československo
Edvard Beneš
Vydal Masarykův ústav AV ČR, Praha, 2005. Původní brož, 252 stran, rozměr: 14,5 × 20,5 cm.
Pěkný stav (viz obr.).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Demokracie dnes a zítra I. a II. (exil, Čechoslovák, Londýn, 2 svazky)
Edvard Beneš
Původní kartonová vazby s přebaly, 101 a 254 stran, rozměry: 14,5 x 22 cm.
Stav dobrý, přebaly jsou lehce ušpiněné, mírně odřené a v horní části natržené. Na titulním listu je signaturní razítko a adresa původního majitele.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Druhá světová válka (edice: Zápisníky "Mladého hlasu", sv. 4) (historie, politika, Československo, Německo, Adolf Hitler, nacionalismus, Třetí říše)
Jaroslav Paur
Zápisníky "Mladého hlasu", sv. 4. Vydalo Státní nakladatelství v Praze 1946. Původní měkká vazba, st..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Den D očima přímých účastníků
David Howarth
Vydala Jota, Brno 2004. Military. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, stran textu 240 + 16 stran obr. přílohy, vydání první. EAN: 9788072172726.
Desky po okrajích odřeny. Dobrý stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021