2. SV. VÁLKA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství Panorama, Praha 1986. Edice Stopy-fakta-svědectví. Vydání druhé, stran 496, 24 stran přílohy. Původní brož, měkká vazba.
Mírně očteno, uvolněná stránka. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo: Nakladtelství Konfrontation Verlag und Engros-Buchhandel, 1975
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Edice Archiv, sv. 76. Mladá fronta, Praha 1997. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm, 320 stran.
Stav pěkný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Praha, Knižní klub a Baronet 1998, s. 255. První vydání.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydala nakladatelství Ares a Deus, Praha 2001. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm, 190 stran - včetně vyobrazení.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Praha, Melantrich 1987, s. 383.
V dobrém stavu, obálka je odřená.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Nakladatelství Naše vojsko, Praha 2001, 365 stran, vydání druhé, původní brožovaná, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav pěkný.
45Kč
Bez daně: 45Kč
Bez daně: 45Kč
Vydalo Nakladatelství Mustang, Plzeň 1995, 1029 stran, vydání první, celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, rozměr: 18 x 24 cm.
Pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2006. Vydání první, stran 524. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydala: Agentura Gevak s.r.o., 2011
Stav: výborný
Zbyněk Válka
..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vetus Via, 1994. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 199 stran.
Přebal nepatrně odřený. Dobrý stav.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Odeon, Praha 1975. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 26 x 22 cm, stran cca 300 - množství fotografií, vyd. první
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený, mírně potrhaný a lepený
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2009. Stran 413. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal: Jiří Bouchal-BB art, Praha 2003
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, 199 stran - včetně obr. materiálu.
Pěkný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo: nakl. Naše vojsko, Praha 2009.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk

![Vítězství v Pacifiku – Bitva o Guadalcanal [válka v Tichomoří] Vítězství v Pacifiku – Bitva o Guadalcanal [válka v Tichomoří]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/692064-vitezstvi-v-pacifiku-bitv-16857372461-1024x1024.jpg)

![Odvrácená tvář hákového kříže [Neznámá fakta o vůdcích Třetí říše - Adolf Hitler, Borman, Himmler, Rudolf Hess, Alfred Rosenberg, nacismus, nacisté; edice Archiv] Odvrácená tvář hákového kříže [Neznámá fakta o vůdcích Třetí říše - Adolf Hitler, Borman, Himmler, Rudolf Hess, Alfred Rosenberg, nacismus, nacisté; edice Archiv]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/477195-odvracena-tvar-hakoveho-k-14745631311-1024x1024.jpg)




![Špióni, agenti, vojáci. Tajná komanda ve druhé světové válce (edice: Historie a vojenství) [druhá světová válka, atentát Heydrich] Špióni, agenti, vojáci. Tajná komanda ve druhé světové válce (edice: Historie a vojenství) [druhá světová válka, atentát Heydrich]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/694355-spioni-agenti-vojaci-tajn-16885883651-1024x1024.jpg)
![Zákulisí Třetí říše [nacistické Německo, druhá světová válka, nacismus, Adolf Hitler] Zákulisí Třetí říše [nacistické Německo, druhá světová válka, nacismus, Adolf Hitler]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ad/628037-zakulisi-treti-rise-17176759321-1024x1024.jpg)
![Válečné zápisy [Antoine de Saint-Exupéry - Dopisy, politické projevy a stati, fotografie, vzpomínky přátel a vojenské záznamy] Válečné zápisy [Antoine de Saint-Exupéry - Dopisy, politické projevy a stati, fotografie, vzpomínky přátel a vojenské záznamy]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/486390-valecne-zapisy-14819024771-1024x1024.jpg)
![Fotografovali válku - Sovětská válečná reportáž [druhá světová válka, hrůzy války, Německo, Rusko, Sovětský svaz - fotografové Alpert, Ananinová, Ananin, Baltermanc, Diament, Garanin, Grebněv, Chalděj ad.] Fotografovali válku - Sovětská válečná reportáž [druhá světová válka, hrůzy války, Německo, Rusko, Sovětský svaz - fotografové Alpert, Ananinová, Ananin, Baltermanc, Diament, Garanin, Grebněv, Chalděj ad.]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/753620-fotografovali-valku-sovet-17599309001-1024x1024.jpg)
![Cesta do pekel [Německo, nacismus, zločiny] Cesta do pekel [Německo, nacismus, zločiny]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/694848-cesta-do-pekel-nemecko-na-16892777681-1024x1024.jpg)
![Sundejte Hartmanna [Německo, válka, letectvo, Luftwaffe, pilot stíhač Hartmann] Svědectví nejen o životě nejlepšího německého stíhače druhé světové války) Sundejte Hartmanna [Německo, válka, letectvo, Luftwaffe, pilot stíhač Hartmann] Svědectví nejen o životě nejlepšího německého stíhače druhé světové války)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/753626-sundejte-hartmanna-nemeck-17599321601-1024x1024.jpg)
