2. SV. VÁLKA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Coronet Books, 1983.
Velmi slušný stav, obálka zašpiněná a odřená. Stopy opotřebení.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vojáci, nacisté a válka ve Třetí říši. Publikace zpochybňuje obraz wehrmachtu za 2.světové války cob..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha : Ústav pro studium totalitních režimů, 2008, 302 stran, ilustrace, portréty ; 29x24 cm, pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydalo nakl. Mustang, edice Military sv. 8. Plzeň 1995. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm, 142 stran + obr. příloha.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Panorama, Praha 1987. Vydání první, stran 520, 32 stran obrazových příloh. Původní brož, měkká vazba.
Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakl. Academia, Praha, 2010. Původní vazba s přebalem, 736 stran, rozměr: 16,7 × 24,5 cm.
stav výborný,
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Od Mnichova k nové válce a k novému vítězství. Vydal Orbis. Sbírka Stopami dějin, Praha 1948. Typo. ..
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Vydala Jota, Brno 2004. Military. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, stran textu 240 + 16 stran obr. přílohy, vydání první. EAN: 9788072172726.
Desky po okrajích odřeny. Dobrý stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Mustang. Edice Pilot sv. 13. Plzeň 1994. Původní pevná vazba, stran 163, vydání první. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav výborný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Panorama, Praha 1985. Edice Stopy-fakta-svědectví. Vydání první, stran 496, 24 stran přílohy. Původní brož, měkká vazba.
Desky mírně zašpiněny a odřeny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Carmen Renate Köperová, frankfurtská herečka, spisovatelka a režisérka, zaznamenala rozhovory s pěti..
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 1995. Stran 256. Původní brožovaná. Rozměry: 13 x 20 cm. Vydání první.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství BB/art, Praha 2000. Vydání první, stran 751. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakl. Slovanský dům, Praha 2000. Vydání první, pevná vazba s přebalem, stran 229, rozměry: 16 x 22 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakl. BEA, Praha 1993. Vydání první. Původní brož, rozměry: 13 x 20 cm, 144 stran + 16 stran obr. příloh, vydání první.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Odeon, Praha 1975.
Dobrý stav, přebal místy natržený a podlepený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zákazníci sk



![Jeden ze zapomenutých mužů Plukovník letectva Petr Uruba [pilot letadla RAF, letectví, odboj, druhá světová válka] Jeden ze zapomenutých mužů Plukovník letectva Petr Uruba [pilot letadla RAF, letectví, odboj, druhá světová válka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/675717-jeden-ze-zapomenutych-muz-16662740031-1024x1024.jpg)
![Yorktown [letadlová loď USA, druhá světová válka v Tichomoří] Yorktown [letadlová loď USA, druhá světová válka v Tichomoří]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/708575-yorktown-letadlova-lod-us-17063427901-1024x1024.jpg)
![Ofenziva v Pacifiku [válka v Tichomoří - USA vs. Japonsko] Ofenziva v Pacifiku [válka v Tichomoří - USA vs. Japonsko]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/678014-ofenziva-v-pacifiku-valka-16695749501-1024x1024.jpg)



![Mesinská silnice [Obsah: letecká válka o Sicílii, 2. světová válka, Sicílie, letadla, letectví] Mesinská silnice [Obsah: letecká válka o Sicílii, 2. světová válka, Sicílie, letadla, letectví]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/708631-mesinska-silnice-obsah-le-17064270331-1024x1024.jpg)
![Vítězství v Pacifiku – Bitva o Guadalcanal [válka v Tichomoří] Vítězství v Pacifiku – Bitva o Guadalcanal [válka v Tichomoří]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/678178-vitezstvi-v-pacifiku-bitv-16697519661-1024x1024.jpg)

![Monte Cassino [2. světová válka, bitva o italský horský klášter Monte Cassino v Itálii] Monte Cassino [2. světová válka, bitva o italský horský klášter Monte Cassino v Itálii]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/734622-monte-cassino-2-svetova-v-17375856401-1024x1024.jpg)



![Fotografovali válku - Sovětská válečná reportáž [druhá světová válka, hrůzy války, Německo, Rusko, Sovětský svaz - fotografové Alpert, Ananinová, Ananin, Baltermanc, Diament, Garanin, Grebněv, Chalděj ad.] Fotografovali válku - Sovětská válečná reportáž [druhá světová válka, hrůzy války, Německo, Rusko, Sovětský svaz - fotografové Alpert, Ananinová, Ananin, Baltermanc, Diament, Garanin, Grebněv, Chalděj ad.]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/485939-fotografovali-valku-14815590311-1024x1024.jpg)