2. SV. VÁLKA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Slovart, Praha 2008. Původní pevná vazba s přebalem, 323 stran. Rozměr 13,5 x 21 cm.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Mustang, Plzeň 1996. 1. vyd. Původní pevná vazba, 17 x 24 cm, 226 stran + obr. příloha.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Praha, D-Consult 2002, s. 304.
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 61. Vydání první
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka i hřbet, knižní blok se lehce uvolňuje z obálky
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
MUSTANG, Plzeň 1996. Původní pevná vazba, větší 8°, 296 stran.
Pěkný stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Přehnuté složky, rozměry cca 32 x 48 cm, stran 8 (bez přílohy)
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Velký pacifický konflikt. Vydalo nakl. OLDAG, Ostrava 2000. Původní pevná vazba s přebalem, 474 stra..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Nakl. Merkur, Praha, 1991. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 76.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal: Svojtka a Co., Praha 2001
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Exil. Druhé, opravené vydání. 1941. Původní brož, 32 stran, 8°. Velmi dobrý stav (viz foto).
..
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Vydala Euromedia Group - Knižní klub v edice Universum, Praha 2016. Vydání první, stran 992. Původní pevná vazba, rozměry: 24 x 20 cm.
Výborný stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Praha, Levné knihy 1995, s. 191.
Velmi dobrý stav, obálka je zašpiněná.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
II. díl , Jejich nejskvělejší hodina. Jak britský lid hájil pevnost sám, dokud ti, kteří až do té do..
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Nakl. Academia, Praha, 2010. Původní vazba s přebalem, 736 stran, rozměr: 16,7 × 24,5 cm.
stav výborný, zataveno ve folii
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Projevy a dokumenty z r. 1938 - 1942. S úvodem dr. Huberta Ripky. Londýn, "Čechoslovák", [1942]. Pův..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Votobia, 1997. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm. Stran 149
Stav pěkný
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zákazníci sk

![Hitler a holocaust. Okolnosti a příčiny holocaustu [dějiny antisemistismu] Hitler a holocaust. Okolnosti a příčiny holocaustu [dějiny antisemistismu]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/723717-hitler-a-holocaust-okolno-17249238811-1024x1024.jpg)
![S meči a brilianty [Nositelé nejvyššího německého vyznamenání za statečnost. Edice Military, sv. 25.] S meči a brilianty [Nositelé nejvyššího německého vyznamenání za statečnost. Edice Military, sv. 25.]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/697530-s-meci-a-brilianty-2-svet-16943809871-1024x1024.jpg)



![Nástup červenobílých - List hrdého češství, ročník I., č. 10/1939 [kolaborace, Protektorát] - noviny (bez přílohy) Nástup červenobílých - List hrdého češství, ročník I., č. 10/1939 [kolaborace, Protektorát] - noviny (bez přílohy)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/738892-nastup-cervenobilych-list-17416792401-1024x1024.jpg)

![Zpravodajové generála Píky a ti druzí [Heliodor Píka a jeho zpravodajská služba - druhá světová válka, špionáž, zpravodajci] Zpravodajové generála Píky a ti druzí [Heliodor Píka a jeho zpravodajská služba - druhá světová válka, špionáž, zpravodajci]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/697667-zpravodajove-generala-pik-16945170271-1024x1024.jpg)


![Encyklopedie válčení [dějiny válek, války, bitvy] Encyklopedie válčení [dějiny válek, války, bitvy]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/698526-encyklopedie-valceni-deji-16953232021-1024x1024.jpg)
![Stalin a sovětské impérium (edice XX století) [komunismus, SSSR, mj. i Lenin, druhá světová válka] Stalin a sovětské impérium (edice XX století) [komunismus, SSSR, mj. i Lenin, druhá světová válka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2019-02-21-13-10-15-01-1024x1024.jpg)



