2. SV. VÁLKA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Hitler a holocaust. Okolnosti a příčiny holocaustu [dějiny antisemistismu]
Robert S. Wistrich
Slovart, Praha 2008. Původní pevná vazba s přebalem, 323 stran. Rozměr 13,5 x 21 cm.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
S meči a brilianty [Nositelé nejvyššího německého vyznamenání za statečnost. Edice Military, sv. 25.]
Günter Fraschka
Vydalo nakladatelství Mustang, Plzeň 1996. 1. vyd. Původní pevná vazba, 17 x 24 cm, 226 stran + obr. příloha.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Deset posledních dnů - Buchenwald
Jiří Žák
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 61. Vydání první
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka i hřbet, knižní blok se lehce uvolňuje z obálky
199Kč
Bez daně: 199Kč
Válka v Itálii 1943 - 1945 (Itálie, válka)
Richard Lamb
MUSTANG, Plzeň 1996. Původní pevná vazba, větší 8°, 296 stran.
Pěkný stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Nástup červenobílých - List hrdého češství, ročník I., č. 10/1939 [kolaborace, Protektorát] - noviny (bez přílohy)
Josef Opluštil (red.)
Přehnuté složky, rozměry cca 32 x 48 cm, stran 8 (bez přílohy)
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Japonsko ve válce
Edwin P. Hoyt
Velký pacifický konflikt. Vydalo nakl. OLDAG, Ostrava 2000. Původní pevná vazba s přebalem, 474 stra..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Zpravodajové generála Píky a ti druzí [Heliodor Píka a jeho zpravodajská služba - druhá světová válka, špionáž, zpravodajci]
Antonín Benčík, Václav Kural
Nakl. Merkur, Praha, 1991. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 76.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bitva o Británii (2. světová válka, Velká Británie, letectví, RAF, Luftwaffe)
Leonard Mosley a kol.
Vydal: Svojtka a Co., Praha 2001
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Psáno na lafetu (exilové vydání)
Říz
Exil. Druhé, opravené vydání. 1941. Původní brož, 32 stran, 8°. Velmi dobrý stav (viz foto). ..
 
360Kč
Bez daně: 360Kč
Encyklopedie válčení [dějiny válek, války, bitvy]
Sestavil kolektiv autorů...
Vydala Euromedia Group - Knižní klub v edice Universum, Praha 2016. Vydání první, stran 992. Původní pevná vazba, rozměry: 24 x 20 cm.
Výborný stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Stalin a sovětské impérium (edice XX století) [komunismus, SSSR, mj. i Lenin, druhá světová válka]
Alessandro Mongili
Praha, Levné knihy 1995, s. 191.
Velmi dobrý stav, obálka je zašpiněná.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Druhá světová válka II. díl
Winston S. Churchill
II. díl , Jejich nejskvělejší hodina. Jak britský lid hájil pevnost sám, dokud ti, kteří až do té do..
 
100Kč
Bez daně: 100Kč
Stauffenberg - Život hrdiny operace Valkýra - Atentát na Hitlera (Hitler, nacistické Německo, 2. světová válak)
Petr Hoffmann
Nakl. Academia, Praha, 2010. Původní vazba s přebalem, 736 stran, rozměr: 16,7 × 24,5 cm.
stav výborný, zataveno ve folii
299Kč
Bez daně: 299Kč
Tři roky druhé světové války. Projevy a dokumenty z r. 1938 - 1942 (druhá světová válka, exil)
Edvard Beneš
Projevy a dokumenty z r. 1938 - 1942. S úvodem dr. Huberta Ripky. Londýn, "Čechoslovák", [1942]. Pův..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Nedokončený deník československého stíhače RAF
Ladislav Beneš
Votobia, 1997. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm. Stran 149
Stav pěkný
70Kč
Bez daně: 70Kč
 
Valentinská © 2021