2. SV. VÁLKA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vítězství v Pacifiku – Bitva o Guadalcanal [válka v Tichomoří]
Miloš Hubáček
Vydalo nakladatelství Panorama, Praha 1986. Edice Stopy-fakta-svědectví. Vydání druhé, stran 496, 24 stran přílohy. Původní brož, měkká vazba.
Mírně očteno, uvolněná stránka. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Tokio volá Honolulu (edice: Knižnice Konfrontace) [druhá světová válka, útok na Pearl Harbor, Japonsko, USA, exilové vydání)
Petr Pašek
Vydalo: Nakladtelství Konfrontation Verlag und Engros-Buchhandel, 1975
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Odvrácená tvář hákového kříže [Neznámá fakta o vůdcích Třetí říše - Adolf Hitler, Borman, Himmler, Rudolf Hess, Alfred Rosenberg, nacismus, nacisté; edice Archiv]
Beatrice a Helmut Heiberovi, Heiber
Edice Archiv, sv. 76. Mladá fronta, Praha 1997. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm, 320 stran.
Stav pěkný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Záhady 2. světové války (druhá světová válka, mj. i Pearl Harbour, válka v Tichomoří)
William B. Breuer
Praha, Knižní klub a Baronet 1998, s. 255. První vydání.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Britské palubní letectvo (letadla, letectví)
Miloš Navrátil
Vydala nakladatelství Ares a Deus, Praha 2001. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm, 190 stran - včetně vyobrazení.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Stíny v ráji (edice: Panoráma, sv. 68) [román, emigrace, druhá světová válka]
Erich Maria Remarque
Praha, Melantrich 1987, s. 383.
V dobrém stavu, obálka je odřená.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Historie německé armády 1939-1945 (druhá světová válka, Německo, Wehrmacht)
Philippe Masson
Nakladatelství Naše vojsko, Praha 2001, 365 stran, vydání druhé, původní brožovaná, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav pěkný.
45Kč
Bez daně: 45Kč
Hitler a Stalin. Paralelní životopisy
A. Bullock
Vydalo Nakladatelství Mustang, Plzeň 1995, 1029 stran, vydání první, celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, rozměr: 18 x 24 cm.
Pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Špióni, agenti, vojáci. Tajná komanda ve druhé světové válce (edice: Historie a vojenství) [druhá světová válka, atentát Heydrich]
Janusz Piekalkiewicz
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2006. Vydání první, stran 524. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Zákulisí Třetí říše [nacistické Německo, druhá světová válka, nacismus, Adolf Hitler]
Zbyněk Válka
Vydala: Agentura Gevak s.r.o., 2011 Stav: výborný Zbyněk Válka ..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Válečné zápisy [Antoine de Saint-Exupéry - Dopisy, politické projevy a stati, fotografie, vzpomínky přátel a vojenské záznamy]
Antoine de Saint-Exupéry
Vetus Via, 1994. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 199 stran.
Přebal nepatrně odřený. Dobrý stav.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Fotografovali válku - Sovětská válečná reportáž [druhá světová válka, hrůzy války, Německo, Rusko, Sovětský svaz - fotografové Alpert, Ananinová, Ananin, Baltermanc, Diament, Garanin, Grebněv, Chalděj ad.]
Daniela Mrázková, V. Remeš, typo Libor Fára
Odeon, Praha 1975. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 26 x 22 cm, stran cca 300 - množství fotografií, vyd. první
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený, mírně potrhaný a lepený
99Kč
Bez daně: 99Kč
Cesta do pekel [Německo, nacismus, zločiny]
H. B. Gisevius
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2009. Stran 413. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sundejte Hartmanna [Německo, válka, letectvo, Luftwaffe, pilot stíhač Hartmann] Svědectví nejen o životě nejlepšího německého stíhače druhé světové války)
R. F. Toliver, T. J. Constable
Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, 199 stran - včetně obr. materiálu.
Pěkný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Válka a Stalin - očima sovětských generálů
Albert Axell
Vydalo: nakl. Naše vojsko, Praha 2009.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021