2. SV. VÁLKA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Schindler's Ark (Schindlerův seznam)
Thomas Keneally
Coronet Books, 1983.
Velmi slušný stav, obálka zašpiněná a odřená. Stopy opotřebení.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Hitlerova armáda. Vojáci, nacisté a válka ve Třetí říši (druhá světová válka, nacionalismus, Adolf Hitler, Wehrmacht, Waffen SS, Guderian, Paulus)
Omer Bartov
Vojáci, nacisté a válka ve Třetí říši. Publikace zpochybňuje obraz wehrmachtu za 2.světové války cob..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Jeden ze zapomenutých mužů Plukovník letectva Petr Uruba [pilot letadla RAF, letectví, odboj, druhá světová válka]
Ladislav Kudrna
Praha : Ústav pro studium totalitních režimů, 2008, 302 stran, ilustrace, portréty ; 29x24 cm, pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Yorktown [letadlová loď USA, druhá světová válka v Tichomoří]
Joseph Bryan III.
Vydalo nakl. Mustang, edice Military sv. 8. Plzeň 1995. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm, 142 stran + obr. příloha.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ofenziva v Pacifiku [válka v Tichomoří - USA vs. Japonsko]
Miloš Hubáček
Vydalo nakladatelství Panorama, Praha 1987. Vydání první, stran 520, 32 stran obrazových příloh. Původní brož, měkká vazba.
Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Stauffenberg - Život hrdiny operace Valkýra - Atentát na Hitlera (Hitler, nacistické Německo, 2. světová válak)
Petr Hoffmann
Nakl. Academia, Praha, 2010. Původní vazba s přebalem, 736 stran, rozměr: 16,7 × 24,5 cm.
stav výborný,
299Kč
Bez daně: 299Kč
Den D očima přímých účastníků
David Howarth
Vydala Jota, Brno 2004. Military. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, stran textu 240 + 16 stran obr. přílohy, vydání první. EAN: 9788072172726.
Desky po okrajích odřeny. Dobrý stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Mesinská silnice [Obsah: letecká válka o Sicílii, 2. světová válka, Sicílie, letadla, letectví]
Johannes Steinhoff
Vydalo nakladatelství Mustang. Edice Pilot sv. 13. Plzeň 1994. Původní pevná vazba, stran 163, vydání první. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav výborný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vítězství v Pacifiku – Bitva o Guadalcanal [válka v Tichomoří]
Miloš Hubáček
Vydalo nakladatelství Panorama, Praha 1985. Edice Stopy-fakta-svědectví. Vydání první, stran 496, 24 stran přílohy. Původní brož, měkká vazba.
Desky mírně zašpiněny a odřeny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Mezi emigrací a koncentračním táborem
Carmen Renate Köperová
Carmen Renate Köperová, frankfurtská herečka, spisovatelka a režisérka, zaznamenala rozhovory s pěti..
 
190Kč
Bez daně: 190Kč
Monte Cassino [2. světová válka, bitva o italský horský klášter Monte Cassino v Itálii]
Jaroslav Hrbek
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 1995. Stran 256. Původní brožovaná. Rozměry: 13 x 20 cm. Vydání první.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Stalin - na vrcholu moci 1928 –1941
Robert C. Tucker
Vydalo nakladatelství BB/art, Praha 2000. Vydání první, stran 751. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Válka v Evropě. I. díl: Blesková válka
Edwin P. Hoyt
Vydalo nakl. Slovanský dům, Praha 2000. Vydání první, pevná vazba s přebalem, stran 229, rozměry: 16 x 22 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sovětská zrada 1938
Ivan Pfaff
Vydalo nakl. BEA, Praha 1993. Vydání první. Původní brož, rozměry: 13 x 20 cm, 144 stran + 16 stran obr. příloh, vydání první.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021