2. SV. VÁLKA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakladatelství Bonus A, Praha 1993. Stran 560. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první. Rozměry: 17 x 22 cm.
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Přehnuté složky, rozměry cca 32 x 48 cm, stran 12
Stav velmi dobrý
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Praha, SUn s.r.o. 2010, s. 287.
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Pevná vazba s přebalem, stran 576, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, stran 38.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a utržená od hřbetu. Hřbet je potrhaný, knižní blok rozlámaný na části. Uvnitř je stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Titulní list mírně pomačkaný, rozměry: 22,5 x 15 cm. Kroužková vazba.
Stav velmi dobrý, titulní list je pomačkaný, chybí 1 list s prvním týdnem.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Přehnuté složky, rozměry cca 32 x 48 cm, stran 16
Stav velmi dobrý
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Slovart, Praha 2008. Původní pevná vazba s přebalem, 323 stran. Rozměr 13,5 x 21 cm.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství letecké literatury Svět Křídel 1993. Pevná vazba. 106 stran, obrazová příloha, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo: nakl. BB/art s.r.o., Praha 2004
Stav: výborný
Rick Atkinson
..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Computer Press, Brno 2006.
Dobrý stav, desky dole v rohu odřené. Na zadní předsádce vlepen čárový kód.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Měkká vazba, rozměry: 13,5 x 19 cm, stran 214. Druhé vydání.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce ušpiněné a odřené. Hřbet je potrhaný a lepený průhlednou lepící páskou, knižní blok je vpřední části zpět lepený průhlednou lepící páskou.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Přehnuté složky, rozměry cca 32 x 48 cm, stran 16
Stav velmi dobrý
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydalo nakladatelství Torst 2006. Vydání první. Stran 536. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 11,5 x 20 cm.
Stav výborný.
699Kč
Bez daně: 699Kč
Bez daně: 699Kč
Brána, 2017. Pevná vazba s obálkou, stran 200. Vyd. první, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, E. Beaufort - Národní správa 1946, s. 409.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk

![Ztracená vítězství (Vzpomínky 1939-1944) [2. světová válka, německý vojevůdce Manstein, východní fronta, Sovětský svaz vs. nacistické Německo] Ztracená vítězství (Vzpomínky 1939-1944) [2. světová válka, německý vojevůdce Manstein, východní fronta, Sovětský svaz vs. nacistické Německo]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/755445-ztracena-vitezstvi-vzpomi-17624381921-1024x1024.jpg)
![Nástup červenobílých - List hrdého češství, ročník I., č. 4/1939 [kolaborace, Protektorát] Nástup červenobílých - List hrdého češství, ročník I., č. 4/1939 [kolaborace, Protektorát]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/738858-nastup-cervenobilych-list-17416748001-1024x1024.jpg)



![Nástup červenobílých - List hrdého češství, ročník I., č. 6/1939 [kolaborace, Protektorát] Nástup červenobílých - List hrdého češství, ročník I., č. 6/1939 [kolaborace, Protektorát]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/738863-nastup-cervenobilych-list-17416751791-1024x1024.jpg)
![Hitler a holocaust. Okolnosti a příčiny holocaustu [dějiny antisemistismu] Hitler a holocaust. Okolnosti a příčiny holocaustu [dějiny antisemistismu]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/716960-hitler-a-holocaust-okolno-17161840581-1024x1024.jpg)
![Canso - Osudy čs. letce u kanadského letectva [2. světová válka, letectvo, pilot] Canso - Osudy čs. letce u kanadského letectva [2. světová válka, letectvo, pilot]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/695773-canso-osudy-cs-letce-u-ka-16910514521-1024x1024.jpg)


![Nástup červenobílých - List hrdého češství, ročník I., č. 11/1939 [kolaborace, Protektorát] Nástup červenobílých - List hrdého češství, ročník I., č. 11/1939 [kolaborace, Protektorát]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/738867-nastup-cervenobilych-list-17416753861-1024x1024.jpg)

