2. SV. VÁLKA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
V drápech bestie - Buchenwald (koncentrační tábor, obálka Emil Filla)
Jan Hajšman
Celoplátěná vazba s obálkou, 352 stran, vydání první, rozměry: 16 x 22,5 cm.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená, otřepená, potrhaná. Hřbet obálky zcela chybí. Uvnitř je stav velmi dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Akta Hitler
Henrik Eberle, Matthias Uhl
Nakl. Ikar, Praha 2006. Vydání první. Stran 624 + 32 stran obr. přílohy, rozměr: 15 x 23,5 cm. Původní pevná vazba - přebal chybí.
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Hitler a jeho smečka (karikatura, Adolf Hitler, druhá světová válka)
Boris Jefimov
Karikatury B. Jefimova. Nakl. Svazu přátel SSSR, 1946. Texty přeložil Václav Hradec. Nestránkováno, ..
Dobrý stav (viz obr.).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Letadlo proti letadlu (letectví, letadla, první světová válka, druhá světová válka, Vietnam, Perský záliv)
Norman Franks
Praha, D-Consult 2002. Vydání první, stran 304. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Tajné dokumenty francouzského generálního štábu
Nakl. Orbis, Praha 1941. Měkká vazba, stran 157. Rozměry: 15 x 21 cm
Pěkný stav. Na titulním listu je vystřižený obdélník cca 13 x 4 cm
99Kč
Bez daně: 99Kč
Svědkové revoluce vypovídají [Lenin ,Stalin ve vzpomínkách současníků] (Index, exil)
Bedřich Utitz
Někdejší spolupracovníci Lenina a Stalina vypovídají. Index, Kolín, nedatováno. Původní brož, menší ..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Česká mládež v boji
Sešit, rozměry: 15 x 18 c,. stran cca 24 - včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka
120Kč
Bez daně: 120Kč
Můj život letce (letectví)
Ernst Udet
Vydalo nakl. Mustang, Plzeň 1993. Vydání první, stran 118. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Letecká služba (letectví, druhá světová válka, RAF, fotografie Ladislav Sitenský)
Miroslav Liškutín
Cheb, nakl. Svět Křídel, s. 165.
Jako nová
60Kč
Bez daně: 60Kč
Voják: Vzpomínky německého vojáka 1936-1947
Siegfried Knappe, Ted Brusaw
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2007 dotisk prvního vydání. Stran 426. Původní pevná vazba. Rozměry: 15 x 21 cm
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Zmařené naděje – antifašistický nekomunistický odboj
Václav Vrabec
Masarykova dělnická akademie, 1992. 2. vyd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Kořisti II. světové války [podíl příslušníků americké armády na rozkrádání evropských pokladů]
Kenneth D. Alford
Vydalo nakladatelství OLDAG, Ostrava 1995. Původní pevná vazba s přebalem. 395 stran. Rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Přes krvavé řeky (Československý východní odboj bez cenzury a legend)
Karel Richter
Nakl. Ostrov, Praha 2003. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm. Stran 319.
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Já, stíhač (druhá světová válka, SSSR, letectví, Rudá armáda)
Georgij Zacharov
Praha, Naše vojsko 2008, s. 330.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021