2. SV. VÁLKA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Levné knihy, Praha 2010. Původní pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, 229 stran, vyd. první.
Velmi dobrý stav, desky jsou v horní části lehce ušpiněné.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Praha, Melantrich 1947, s. 286.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce zašpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Jota, edice Military, Brno 2007. Pevná vazba s přebalem. Stran 210, vydání první. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Sešit, stran 41 s řadou celostránkových foto, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Nástup červenobílých - List hrdého češství, ročník II., č. 4/1940 [kolaborace, Protektorát] - noviny
Přehnuté složky, rozměry cca 32 x 48 cm, stran 16
Stav velmi dobrý
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydalo nakladatelství letecké literatury Svět křídel, Cheb 1992. 1. vyd. Původní pevná vazba, 17 x 24 cm, 480 stran, bohatý fotografický materiál.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Naše vojsko 2009, s. 151.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo Ottovo nakl. Praha 2001. V divizi Cesty. Pevná vazba, stran 96, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Studijní ústav obchodního školství, Praha 1944.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nástup červenobílých - List hrdého češství, ročník II., č. 8/1940 [kolaborace, Protektorát] - noviny
Přehnuté složky, rozměry cca 32 x 48 cm, stran 16
Stav velmi dobrý, z boku lehce natržené
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydala Epocha, Praha 1996. Edice Portréty, svazek 5. Vydání první, stran 107. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, nakl. BB/art 2008, s. 167.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní brožovaná, rozměry: 12,5 x 18,5 cm, 44 stran.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Přehnuté složky, rozměry cca 32 x 48 cm, stran 12
Stav velmi dobrý
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Praha, Athos 1946, s. 121.
Velmi slušný stav (viz obr.). Původní brož s obálkou, ta zašpiněná, uvolněný hřbet
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Přehnuté složky, rozměry cca 32 x 48 cm, stran 20
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Zákazníci sk




![Nástup červenobílých - List hrdého češství, ročník II., č. 4/1940 [kolaborace, Protektorát] - noviny Nástup červenobílých - List hrdého češství, ročník II., č. 4/1940 [kolaborace, Protektorát] - noviny](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/738869-nastup-cervenobilych-list-17416765411-1024x1024.jpg)




![Nástup červenobílých - List hrdého češství, ročník II., č. 8/1940 [kolaborace, Protektorát] - noviny Nástup červenobílých - List hrdého češství, ročník II., č. 8/1940 [kolaborace, Protektorát] - noviny](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/738873-nastup-cervenobilych-list-17416767351-1024x1024.jpg)


![Nástup červenobílých - List hrdého a poctivého češství, ročník I., číslo 3/1939 [kolaborace, Protektorát] Nástup červenobílých - List hrdého a poctivého češství, ročník I., číslo 3/1939 [kolaborace, Protektorát]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/757986-nastup-cervenobilych-list-17661276121-1024x1024.jpg)
![Zázračná zbraň - Stephenovy válečné karikatury (edice: Humor generace a doby, sv. 2) [karikatura, druhá světová válka] Zázračná zbraň - Stephenovy válečné karikatury (edice: Humor generace a doby, sv. 2) [karikatura, druhá světová válka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_132176_1-1024x1024.jpg)
![Nástup červenobílých - List hrdého češství, ročník II., č. 13/1940 [kolaborace, Protektorát] - noviny Nástup červenobílých - List hrdého češství, ročník II., č. 13/1940 [kolaborace, Protektorát] - noviny](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/738877-nastup-cervenobilych-list-17416769441-1024x1024.jpg)