2. SV. VÁLKA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní brožovaná, rozměry: 12,5 x 18,5 cm, 44 stran.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo Středočeské nakladatelství a knihkupectví, Praha 1991. Brožovaná, 311 stran, první vydání.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Londýn 1941, s. 32.
Pěkný stav (viz foto).
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Přehnuté složky, rozměry cca 32 x 48 cm, stran 16
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Nakl. Rebo Production, Praha 1999. Vydání druhé. Původní pevná vazba s přebalem, stran 600, 900 foto..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Columbus, Praha 2002. Původní pevná vazba, rozměry: 20 x 25 cm, 224 stran - včetně obr. materiálu.
Pěkný stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Praha, Naše vojsko 2004, s. 223.
V dobrém stavu. Hřbet je odřen.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
BVD, Praha 2006.
Velmi dobrý stav, nepatrně odřený přebal.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, rozměry: 16 x 21,5 cm, 174 stran
Velmi dobrý stav, obálka i hřbet jsou lehce odřené
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Václav Petr, Praha 1948. Původní poloplátěná vazba se zlacením a přebalem, malá 8°, 41 stran.
Dobrý stav, přebal natržený a na okrajích otřepený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehnuté složky, rozměry cca 32 x 48 cm, stran 16
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydalo vyd. Víkend 2010. Stran 486 + obr. příloha. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 15 x 22 cm
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Praha, Naše vojsko 1963, s. 579.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Herbig, 2003.
Dobrý stav, desky mírně zašpiněné.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Melantrich, Praha 1945.
Vepředu osobní věnování a podpis autora! Dobrý stav, uvolněná vazba - stránky volně vloženy v obálce. Ta lehce odřená (viz náhled).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Přehnuté složky, rozměry cca 32 x 48 cm, stran 16
Stav velmi dobrý. Malé hnědé skvrnky
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Zákazníci sk




![Nástup červenobílých - List hrdého češství, ročník II., č. 14/1940 [kolaborace, Protektorát] - noviny Nástup červenobílých - List hrdého češství, ročník II., č. 14/1940 [kolaborace, Protektorát] - noviny](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/738878-nastup-cervenobilych-list-17416769931-1024x1024.jpg)

![Hitlerovo Německo. Život v období Třetí říše [nacismus] Hitlerovo Německo. Život v období Třetí říše [nacismus]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/696983-hitlerovo-nemecko-zivot-v-16938291591-1024x1024.jpg)

![Protektorát ve fotografiích [fotografie, druhá světová válka, nacismus, Protektorát Čechy a Morava] Protektorát ve fotografiích [fotografie, druhá světová válka, nacismus, Protektorát Čechy a Morava]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/531375-protektorat-ve-fotografii-15276810721-1024x1024.jpg)
![Poslední z transportu [koncentrační tábor Mauthausen v letech 1941-1945; vzpomínky vězně; druhá světová válka] (Jazzpetit, č. 16, Jazzová sekce) Poslední z transportu [koncentrační tábor Mauthausen v letech 1941-1945; vzpomínky vězně; druhá světová válka] (Jazzpetit, č. 16, Jazzová sekce)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/759773-posledni-z-transportu-kon-17686377321-1024x1024.jpg)

![Nástup červenobílých - List hrdého češství, ročník II., č. 22/1940 [kolaborace, Protektorát] - noviny Nástup červenobílých - List hrdého češství, ročník II., č. 22/1940 [kolaborace, Protektorát] - noviny](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/738882-nastup-cervenobilych-list-17416782201-1024x1024.jpg)

![Do emigrace. Buržoazní zahraniční odboj 1938-1939 (edice: Živá minulost, sv. 51) [druhá světová válka, Mnichovská krize, mj. Mnichov, Po Mnichovu, Březen 1939, okupace, emigrace)] Do emigrace. Buržoazní zahraniční odboj 1938-1939 (edice: Živá minulost, sv. 51) [druhá světová válka, Mnichovská krize, mj. Mnichov, Po Mnichovu, Březen 1939, okupace, emigrace)]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2018-06-20-14-10-58-01-1024x1024.jpg)


![Nástup červenobílých - List hrdého češství, ročník II., č. 12/1940 [kolaborace, Protektorát] - noviny Nástup červenobílých - List hrdého češství, ročník II., č. 12/1940 [kolaborace, Protektorát] - noviny](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/738886-nastup-cervenobilych-list-17416786111-1024x1024.jpg)