LETECTVÍ A MODELÁŘSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Paragliding: Létání s padákovými kluzáky (padákový kluzák, létání, letectví, příručka)
Richard Plos
LAA ČR, knižnice Pilot. Modřišice, 1995. Původní brož, 8°, 167 stran. Obálka lehce odřená, mírně zaš..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Plany modelarskie, roč. XXIV., č. 136/1987 [Modelářské plány - letadlo Grumman American AA-1B Tr2 i Trainer, letectvo, letadla, modelářství, modely]
kolektiv autorů
Plány na modely letadel jsou volně vložené do obálky, rozměry: 21 x 29 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená
199Kč
Bez daně: 199Kč
Učebnice pilota ( letadla, pilot, navigace, meteorologie)
Ladislav Beneš a kol.
Svět křídel, Cheb 1995. Původní vazba, rozměr 29x21 cm, 293 stran, kresby a obrázky v textu.
Velmi pěkný stav, vlepené exlibris, místy drobné až nepatrné skvrnky po lisování květin (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Plany modelarskie, roč. XVIII., č. 103/1981 [Modelářské plány - loď Żaglowy statek szkolny Towariszcz, letectvo, letadla, modelářství, modely]
kolektiv autorů
Plány na modely letadel jsou volně vložené do obálky, rozměry: 21 x 29 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená
199Kč
Bez daně: 199Kč
Amerika 1927. Lindbergh. Letci a hrdinové transatlantiku [přelet Atlantického oceánu, piloti]
Bill Bryson
Pragma, Praha 2014. Původní vazba s přebalem, rozměry: 16 x 24 cm, 423 stran.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Letadla: Příručka pro rozpoznávání
David Rendall
Vašut, Praha 1999. Původní brož, ležatá 8°, 511 stran s čb. obrázky v textu.  ..
Dobrý stav.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Plany modelarskie, roč. XXII., č. 128/1985 [Modelářské plány - loď SAGITTARIO, letectvo, letadla, modelářství, modely]
kolektiv autorů
Plány na modely letadel jsou volně vložené do obálky, rozměry: 21 x 29 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená
199Kč
Bez daně: 199Kč
Flugmotor Walter Gemma I [letecký motor; továrna Praha Jinonice; letadlo; 1941] Beschreibung und Anleitung zur Bedienung und Wartung
Motorlet
Kniha formátu A5, 39 stran textu, 12 listů fotopřílohy s vyobrazeními motoru a na konci navíc 6 rozk..
 
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Přistávali jsme za měsíčního světla [tajná přistání RAF ve Francii 1940-1944; letectví, 2. světová válka]
Hugh Verity
Vydalo nakl. Naše vojsko, Praha 2008. Původní pevná vazba, 335 stran, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Plany modelarskie, roč. XVII., č. 95/1980 [Modelářské plány - letadlo HALIFAX, letectvo, letadla, modelářství, modely]
kolektiv autorů
Plány na modely letadel jsou volně vložené do obálky, rozměry: 21 x 29 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a na hřbetu mírně natržená
199Kč
Bez daně: 199Kč
Člověk v aeroplánu (letadla)
Eduard Víděňský
Brožovaná, stran 91, rozměry: 13 x 18 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce otřepená. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části. Uvnitř je sta velmi dobrý, místy nerozřezáno.
600Kč
Bez daně: 600Kč
 
Valentinská © 2021