LETECTVÍ A MODELÁŘSTVÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nákladem České beletrie, Praha, nedatováno. Původní brož, 8°, 236 stran s čb. obrázky a fotografiemi..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Plány na modely letadel jsou volně vložené do obálky, rozměry: 21 x 29 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
London: IPC Business Press Ltd.
Dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakl. BB/art, Praha 2004.
Stav pěkný(viz obr.).
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Plány na modely letadel jsou volně vložené do obálky, rozměry: 21 x 29 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet potrhaný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
London: IPC Business Press Ltd.
Dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Volume 17, Number 4, Summer 1982. Sešit, 51 stran, 4°, desky na zadní straně trochu vybledlé, dolní ..
140Kč
Bez daně: 140Kč
Bez daně: 140Kč
Plány na modely letadel jsou volně vložené do obálky, rozměry: 21 x 29 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
London: IPC Business Press Ltd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Magnet-Press 1994. Původní pevná vazba, rozměry: 24 x 18 cm, 278 stran - včetně bohatého obr. materiálu, vydání první.
Velmi dobrý stav (viz foto)
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Plány na modely letadel jsou volně vložené do obálky, rozměry: 21 x 29 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydalo Nakladatelství dopravy a spojů (NADAS), Praha 1991. Vydání první, stran 264, 111 obrázků. Původní brož, měkká vazba.
Mírně očteno. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
London: IPC Business Press Ltd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná, první vydání, stran 93 - včetně vyobrazení, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Plány na modely letadel jsou volně vložené do obálky, rozměry: 21 x 29 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
London: IPC Business Press Ltd.
Na přední straně obálky malý nápis propiskou (viz obrázek), jinak velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zákazníci sk


![Plany modelarskie, roč. XV., č. 85/1978 [Modelářské plány - loď Błyskawica; letectvo, letadla, modelářství, modely] Plany modelarskie, roč. XV., č. 85/1978 [Modelářské plány - loď Błyskawica; letectvo, letadla, modelářství, modely]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/755670-plany-modelarskie-roc-xv--17626764171-1024x1024.jpg)


![Plany modelarskie, roč. XVIII., č. 104/1981 [Modelářské plány - letadlo PZL - 101 Gawron, letectvo, letadla, modelářství, modely] Plany modelarskie, roč. XVIII., č. 104/1981 [Modelářské plány - letadlo PZL - 101 Gawron, letectvo, letadla, modelářství, modely]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/755682-plany-modelarskie-roc-xvi-17626929281-1024x1024.jpg)


![Plany modelarskie, roč. XXII., č. 127/1985 [Modelářské plány - loď KITAKAMI, letectvo, letadla, modelářství, modely] Plany modelarskie, roč. XXII., č. 127/1985 [Modelářské plány - loď KITAKAMI, letectvo, letadla, modelářství, modely]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/755686-plany-modelarskie-roc-xxi-17626938511-1024x1024.jpg)


![Plany modelarskie, roč. XVIII., č. 102/1981 [Modelářské plány - letadlo BARTEL BM-2, letectvo, letadla, modelářství, modely] Plany modelarskie, roč. XVIII., č. 102/1981 [Modelářské plány - letadlo BARTEL BM-2, letectvo, letadla, modelářství, modely]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/755718-plany-modelarskie-roc-xvi-17627544531-1024x1024.jpg)



![Plany modelarskie, roč. XX., č. 112/1983 [Modelářské plány - letadlo J-1 Prząśniczka, letectvo, letadla, modelářství, modely] Plany modelarskie, roč. XX., č. 112/1983 [Modelářské plány - letadlo J-1 Prząśniczka, letectvo, letadla, modelářství, modely]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/755723-plany-modelarskie-roc-xx--17627548831-1024x1024.jpg)
