LETECTVÍ A MODELÁŘSTVÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství dopravy a spojů, Praha 1987. Vydání první, stran 188, 144 obrázků, 16 bar. kreseb. Brožovaná, rozměry: 21 x 15 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Berkhamsted: Albatros Productions, Ltd. 1998. Pův. sešit s titulem na přední desce a obrázkem na deskách, 28 stran s četnými černobílými obr., 2° (21 x 29,5 cm)
bez známek opotřebení, jako nový
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Berkhamsted: Albatros Productions, Ltd. 1993. Pův. sešit s titulem na přední desce a obrázkem na deskách, 36 stran s četnými černobílými obr., 2° (21 x 29,5 cm)
desky lehce zašpiněné, rohy desek trochu ohnuté, jinak uvnitř v dobrém stavu
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Berkhamsted: Albatros Productions, Ltd. 1996. Pův. sešit s titulem na přední desce a obrázkem na deskách, 36 stran s četnými černobílými obr., 2° (21 x 29,5 cm)
bez známek opotřebení, jako nový
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Berkhamsted: Albatros Productions, Ltd. 1999. Pův. sešit s titulem na přední desce a obrázkem na deskách, 36 stran s četnými černobílými obr., 2° (21 x 29,5 cm)
bez známek opotřebení, jako nový
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Berkhamsted: Albatros Productions, Ltd. 2005. Pův. sešit s titulem na přední desce a obrázkem na deskách, 36 stran s četnými černobílými obr., 2° (21 x 29,5 cm)
bez známek opotřebení, jako nový
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Berkhamsted: Albatros Productions, Ltd. 2009. Pův. sešit s titulem na přední desce a obrázkem na deskách, 36 stran s četnými částečně barevnými obr., 2° (21 x 29,5 cm)
bez známek opotřebení, jako nový
625Kč
Bez daně: 625Kč
Bez daně: 625Kč
Berkhamsted: Albatros Productions, Ltd. 2013. Pův. sešit s titulem na přední desce a obrázkem na deskách, 36 stran s četnými částečně barevnými obr., 2° (21 x 29,5 cm)
bez známek opotřebení, jako nový
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Bruxelles: 1958, brožovaná, [20] s., 8° (19 x 25,5 cm)
Velmi dobrý stav; obálka trochu opotřebovaná.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Archives Nationales 1984.
Dobrý stav. Desky na okrajích zahnědlé, rohy desek mírně ohnuté, zadní desky na okraji otlačené, uvnitř občas poznámky tužkou, jinak v pořádku.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Praha: Aeroklub Republiky Československé, 1929.
Desky trochu zašpiněné a na hřbetu odřené, uvnitř bez poškození a pěkně zachovalá, celkově velmi dobrý stav.
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Berkhamsted: Albatros Productions, Ltd. 2015. Pův. sešit s titulem na přední desce a obrázkem na deskách, 32 stran s četnými černobílými obr., 2° (21 x 29,5 cm)
bez známek opotřebení, jako nový
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Torino: La Bancarella Aeronautica 1987. Pův. sešit s titulem na přední desce a obrázkem na deskách, 24 stran s četnými černobílými obr., 2° (21 x 29,5 cm)
příloha lehce zašpiněná, jinak ve velmi dobrém stavu
625Kč
Bez daně: 625Kč
Bez daně: 625Kč
Gdansk: Aj-Press 2004.Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 200 stran s četnými částečně barevnými obr., 2° (21 x 30 cm)
bez známek opotřebení, jako nová
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Torino: La Bancarella Aeronautica 2000. Pův. sešit s titulem na přední desce a obrázkem na deskách, 56 stran s četnými částečně barevnými obr., 2° (21 x 29,5 cm)
bez známek opotřebení, jako nový
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Hradec Králové: JaPo 2002. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 112 stran s četnými částečně barevnými obr., 2° (21 x 29,5 cm)
bez známek opotřebení, jako nová
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Zákazníci sk


![Morane Saulnier Type L [Windsock Datafile 16] [letectví] Morane Saulnier Type L [Windsock Datafile 16] [letectví]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/746210-morane-saulnier-type-l-wi-17504945251-1024x1024.jpg)
![ANSALDO SVA 5 [Windsock Datafile 40] [letectví] ANSALDO SVA 5 [Windsock Datafile 40] [letectví]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/746388-ansaldo-sva-5-windsock-da-17506785701-1024x1024.jpg)
![Albatros C.I [Windsock Datafile 57] [letectví] Albatros C.I [Windsock Datafile 57] [letectví]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/746478-albatros-c-i-windsock-dat-17507686221-1024x1024.jpg)
![Martinsyde Buzzard [Windsock Datafile 76] [letectví] Martinsyde Buzzard [Windsock Datafile 76] [letectví]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/746726-martinsyde-buzzard-windso-17509576741-1024x1024.jpg)
![Salmson 2A2 [Windsock Datafile 109] [letectví] Salmson 2A2 [Windsock Datafile 109] [letectví]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/746778-salmson-2a2-windsock-data-17510305951-1024x1024.jpg)
![LVG C. VI AT WAR [= Windsock Datafile 138] [letectví] LVG C. VI AT WAR [= Windsock Datafile 138] [letectví]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/746790-lvg-c-vi-at-war-windsock--17512144321-1024x1024.jpg)
![HALBERSTADT CL.II AT WAR! [Windsock Datafile 157] [letectví] HALBERSTADT CL.II AT WAR! [Windsock Datafile 157] [letectví]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/746845-halberstadt-cl-ii-at-war--17513779331-1024x1024.jpg)
![Sabena [letecká společnost; belgické aerolinie; letadla; letectví; průvodce; Belgie; Expo 1958 Brusel] Sabena [letecká společnost; belgické aerolinie; letadla; letectví; průvodce; Belgie; Expo 1958 Brusel]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/682803-sabena-letecka-spolecnost-16910665411-1024x1024.jpg)
![Antoine de Saint-Exupéry 1900-1944 [životopis, dějiny literatury, filosofie, letectví, katalog výstavy 1984] Antoine de Saint-Exupéry 1900-1944 [životopis, dějiny literatury, filosofie, letectví, katalog výstavy 1984]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/746853-antoine-de-saint-exupery--17514413941-1024x1024.jpg)
!["HAWA"! (Vol. 1) [Centenary Datafile 168] [letectví] "HAWA"! (Vol. 1) [Centenary Datafile 168] [letectví]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/746861-quot-hawa-quot-vol-1-cent-17514584341-1024x1024.jpg)
![Fiat CR 25 [Ali D´Italia; Serie mini 1] [letectví] Fiat CR 25 [Ali D´Italia; Serie mini 1] [letectví]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/747234-fiat-cr-25-ali-d-italie-s-17522518401-1024x1024.jpg)
![F6F HELLCAT [Monografie lotnicze 15] [letectví] F6F HELLCAT [Monografie lotnicze 15] [letectví]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/747292-f6f-hellcat-monografie-lo-17524136731-1024x1024.jpg)
![SIAI SM.82 [Ali D´Italia 14] [letectví] SIAI SM.82 [Ali D´Italia 14] [letectví]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/747299-siai-sm-82-ali-d-italia-1-17524167381-1024x1024.jpg)
![Aviatik D.I & D.II [letectví] Aviatik D.I & D.II [letectví]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/747441-aviatik-d-i-amp-d-ii-lete-17525079901-1024x1024.jpg)