LETECTVÍ A MODELÁŘSTVÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Franklin, Wisconsin: Paul H. Poberezny 1979. Pův. sešit s titulem na přední desce a obrázkem na deskách, 90 stran s četnými částečně barevnými obr., 2° (21 x 28)
desky lehce zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Eagan, Minnesota: Flying Books International 1996. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 148 stran s četnými černobílými obr., 2° (22 x 28 cm), ohne Gebrauchss
bez známek opotřebení, jako nová
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Lublin: Kagero 2004. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 100+22 stran s četnými částečně barevnými obr. a obtisky, 2° (21 x 29,5 cm)
bez známek opotřebení, jako nová
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Warszawa: Wydawnictwo Militaria 1998. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 50+8 stran s četnými částečně barevnými obr., 2° (21 x 29,5 cm)
desky jen lehce odřené, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Warszawa: Wydawnictwo Avia-Press 1997. Pův. sešit s titulem na přední desce a obrázkem na deskách, 50 stran s četnými částečně barevnými obr., 2° (21 x 30 cm)
desky jen lehce zašpiněné, rezavé drátky sešívačky, výkresy v příloze lehce zašpiněné, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Prague: MARK I Ltd. 2010. Pův. sešit s titulem na přední desce a obrázkem na deskách, 25 stran s četnými barevnými obr. a obtisky, 4° (29,5 x 21 cm, podélný formát)
bez známek opotřebení, jako nový
625Kč
Bez daně: 625Kč
Bez daně: 625Kč
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2002. Vydání první, stran 291. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Warszawa: ZG LOK 1968. Pův. leporelo a volný dvoulist, 12 stran s černobílými obr., 4° (21 x 29 cm) + 3 složené plány
desky lehce zašpiněné a odřené, hřbet natržený, plány lehce natržené, listy zahnědlé, jinak v uspokojivém stavu
375Kč
Bez daně: 375Kč
Bez daně: 375Kč
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 1980. Vydání první, stran 319. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal mírně odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Warszawa: Liga obrony kraju 1977. Pův. leporelo, 7 stran s černobílými obr., 4° (21 x 29 cm) + 3 složené plány
desky lehce zašpiněné a odřené, hřbet natržený, listy zahnědlé, jinak v uspokojivém stavu
625Kč
Bez daně: 625Kč
Bez daně: 625Kč
Prague: MARK I Ltd. 2003.Pův. sešit s titulem na přední desce a obrázkem na deskách, 36 stran s četnými částečně barevnými obr., 2° (21 x 29,5 cm)
bez známek opotřebení, jako nový
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Torino: La Bancarella Aeronautica 1999. Pův. sešit s titulem na přední desce a obrázkem na deskách, 23 stran s četnými částečně barevnými obr., 2° (21 x 29,5 cm)
roh desek ohnutý, jinak ve velmi dobrém stavu
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Lublin: Kagero 2008. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 55 stran s četnými částečně barevnými obr., 2° (20,5 x 27,5 cm)
bez známek opotřebení, jako nová
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
London, Hodder 2005, s. 504.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 22,5 x 16 cm, stran 171 - včetně vyobrazení.
Stav dobrý, obálka je odřená, otřepená a přilepená k deskám.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Paris: Histoire & Collections 2007. Pův. brožovaná vazba (laminovaná), 82 stran s četnými barevnými a černobílými obr., 4° (20 x 24 cm)
Jako nová
1 240Kč
Bez daně: 1 240Kč
Bez daně: 1 240Kč
Zobrazeny položky 481 až 496 z 648 (41 stránek)
Zákazníci sk

![Sport Aviation; Vol. 28, No. 8, August 1979 [časopis o letectví] Sport Aviation; Vol. 28, No. 8, August 1979 [časopis o letectví]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/747233-sport-aviation-vol-28-no--17522514051-1024x1024.jpg)
![THE STAGGERWING STORY: A History of the Beechcraft Model 17 [letectví] THE STAGGERWING STORY: A History of the Beechcraft Model 17 [letectví]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/747291-the-staggerwing-story-a-h-17524131541-1024x1024.jpg)
![Nakajima Ki-84 Nate; 11 [letectví] Nakajima Ki-84 Nate; 11 [letectví]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/747298-nakajima-ki-84-nate-11-le-17524163531-1024x1024.jpg)
![Fiat G 50; 59 [letectví] Fiat G 50; 59 [letectví]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/747439-fiat-g-50-59-letectvi-17525071531-1024x1024.jpg)
![Skrzydła w miniaturze [= Kwartalnik lotniczo-modelarski; 13] [letectví] Skrzydła w miniaturze [= Kwartalnik lotniczo-modelarski; 13] [letectví]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/747592-skrzydla-w-miniaturze-kwa-17525799581-1024x1024.jpg)
![Aero L-29 Delfin colours & markings; in co-operation with 4+ [Dozen Set] [letectví] Aero L-29 Delfin colours & markings; in co-operation with 4+ [Dozen Set] [letectví]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/747886-aero-l-29-delfin-colours--17527673531-1024x1024.jpg)
![Me-163 Comet Tajemný dravec [letectvo, letadla, 2. světová válka, Luftwaffe] Me-163 Comet Tajemný dravec [letectvo, letadla, 2. světová válka, Luftwaffe]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/697531-me-163-comet-tajemny-drav-16943813791-1024x1024.jpg)
![Plany modelarskie 28; , Rok IV, Nr. 6, 1968 [časopis pro modeláře - Návod na stavbu a plány modelu letadla: polský letoun RWD-8 letectvo, letadla, modelářství, modely]] Plany modelarskie 28; , Rok IV, Nr. 6, 1968 [časopis pro modeláře - Návod na stavbu a plány modelu letadla: polský letoun RWD-8 letectvo, letadla, modelářství, modely]]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/748091-plany-modelarskie-28-dwum-17530230451-1024x1024.jpg)

![Plany modelarskie 80; Rok XIV, Nr. 4, 1977 [časopis pro modeláře - Návod na stavbu a plány pro model vozidla: Polski Fiat Model 508/III; letectvo, letadla, modelářství, modely]] Plany modelarskie 80; Rok XIV, Nr. 4, 1977 [časopis pro modeláře - Návod na stavbu a plány pro model vozidla: Polski Fiat Model 508/III; letectvo, letadla, modelářství, modely]]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/748095-plany-modelarskie-80-dwum-17530256531-1024x1024.jpg)
![Westland Wyvern TF Mks.1, 2, T Mk.3, S Mk.4 [4+ publication; post-war wings line] [letectví] Westland Wyvern TF Mks.1, 2, T Mk.3, S Mk.4 [4+ publication; post-war wings line] [letectví]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/748130-westland-wyvern-tf-mks-1--17530990471-1024x1024.jpg)
![Avia FL 3 [Ali D´Italia, Serie 4 mini] [letectví] Avia FL 3 [Ali D´Italia, Serie 4 mini] [letectví]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/748211-avia-fl-3-ali-d-italia-se-17531979571-1024x1024.jpg)
![Hellcat Legenda Pacyfiku [Bitwy lotnicze; 08] [letectví] Hellcat Legenda Pacyfiku [Bitwy lotnicze; 08] [letectví]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/748312-hellcat-legenda-pacyfiku--17532915811-1024x1024.jpg)


![Avions et pilotes. Focke Wulf Fw 190. De 1939 à 1945 [letadla a piloti, letouny Focke Wulf, 1939-1945] Avions et pilotes. Focke Wulf Fw 190. De 1939 à 1945 [letadla a piloti, letouny Focke Wulf, 1939-1945]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/703906-avions-et-pilotes-focke-w-17016952271-1024x1024.jpg)